JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Poslanecká sněmovna schválila usnesení na obranu a ochranu Izraele!

ČESKO: Poslanecká sněmovna včera večer přistoupila k ostře sledovanému hlasování o usnesení proti antisemitismu a proti kritice a bojkotu Izraele, o kterém jsme již dříve psali zde. Sněmovna včera přesně podle očekávání usnesení přijala a jedná se celkem o 6 bodů, o kterých se hlasovalo samostatně a jednotlivé body měly své pozměňující návrhy a protinávrhy. Když jsem si večer projížděl zápis jednání, doslova mi ztuhla krev, protože jsem si znovu a opět uvědomil, že tohle není český parlament, ale doslova izraelský Knesset, který razí úplně stejnou agendu a politiku jako samotná izraelská vláda a vládnoucí strana Likud pod vedením Benjamina Netanyahua. Poslanci se totiž včera dopustili hned několika brutálních usnesení, které jsou vyhlášením války globalistům a obecně světovým sionistům.

Čeští poslanci včera v úterý na 35. schůzi sněmovny v hlasováních odhalili a potvrdili, co již počátkem 90. let napsal Miroslav Dolejší v knize Analýza 17. listopadu, kde upozornil na skutečnost, že veškerou moc v zemi po Sametové revoluci převzaly vybrané skupiny židovských rodin a osobností napojené na zednářské stolce. Když se totiž podíváme na výjezdy včerejšího hlasování, tak snad jen s výjimkou Karla Schwarzenberga, několika komunistů a pár dalších nezařazených poslanců všichni poslanci hlasovali jako poslanci izraelského Knessetu, tvrdě a nekompromisně s doktrínou ochrany a obrany Izraele, nikoliv obrany Židů a židovstva jako takového. Důkaz přineslo jedno hlasování o pozměňovacím návrhu. Nejprve si ale uvedeme, v jakém úplném znění sněmovna přijala usnesení jako celek.

Usnesení Sněmovny k antisemitismu a Izraeli

Poslanecká sněmovna:

  1. důrazně odsuzuje všechny projevy antisemitismu směřující proti jednotlivcům, náboženským institucím, organizacím, jakož i Státu Izrael, včetně popírání holocaustu;
  2. odmítá jakékoliv zpochybňování práva Státu Izrael na existenci a obranu;
  3. odsuzuje veškeré aktivity a prohlášení skupin, které vyzývají k bojkotu Státu Izrael, jeho zboží, služeb či občanů, ať již na území České republiky, či na mezinárodních fórech;
  4. vyzývá vládu, aby jak doma, tak i v mezinárodních vztazích rozhodně vystupovala proti všem formám antisemitismu;
  5. žádá vládu, aby na půdě Evropské unie, Organizace spojených národů a dalších mezinárodních institucí odmítala finanční podporu ze zdrojů těchto organizací pro taková hnutí, organizace a spolky, které vyzývají k bojkotu Státu Izrael;
  6. doporučuje vládě, aby jak doma, tak v rámci Evropské unie zintenzivnila aktivity v oblasti prevence antisemitismu a zasazovala se o zajištění větší bezpečnosti pro jednotlivé osoby, organizace a instituce, které by se mohly stát terčem antisemitských útoků.

Toto samotné usnesení hned ve 4 bodech uvádí Stát Izrael a jen ve dvou bodech se usnesení omezuje na obecnou rovinu všech židů a Židů, protože by to vypadalo už moc okatě a servilně, kdyby i body č. 4 a 6 jmenovitě zmiňovaly Izrael. Ten hlavní obraz příběhu ale získáme z oficiálního zápisu hlasování sněmovny o těchto jednotlivých bodech usnesení a mnoho z vás bude i při znalostech obecných souvislostí otřeseno a šokováno, že i když chodíte k volbám a hlasujete pro alternativu, tak tento zápis sněmovny vás utvrdí v tom, že ve skutečnosti volíte český Knesset a nikoliv poslaneckou sněmovnu. Volíte politiky, kteří ochraňují v první řadě Izrael a Jeruzalém. Teprve potom tam někde vzadu a daleko jsou české zájmy a český tupý volič.

Vynechání Izraele v usnesení neprošlo, ten tam prostě musel zůstat

Nejprve se ve sněmovně hlasovalo v hlasování č. 122 o bodu č. 1, kde komunistický poslanec Leo Luzar navrhl pozměňovací návrh,  aby ze souvětí byla odstraněna věta “jakož i Státu Izrael”, takže celý bod č. 1 by vyzněl jako odsouzení všech projevů antisemitismu jako takového a tečka. Hned toto první hlasování odkopalo a odhalilo některé poslance, kteří jsou ve službách Izraele a nepřipadalo v úvahu, aby zmínka o Izraeli byla z bodu č. 1 vypuštěna. Pozměňovací návrh na vypuštění zmínky o Izraeli nebyl v hlasování přijat, ale výjezd hlasovací svodky odhaluje zajímavé věci. Pozměňovací návrh nebyl přijat proto, že Hnutí ANO a další strany se zdržely hlasování. Jenže, až na tři poslance.

Hlasování č. 122

Ostře proti pozměňovacímu návrhu Leo Luzara hlasovali předseda ODS Petr Fiala, místopředseda Hnutí ANO Jaroslav Faltýnek a bývalý předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg. Oni tři jako jediní takto ostře vystoupili proti návrhu na vypuštění zmínky o Státu Izrael z bodu usnesení č. 1. Doufám, že nemusím vysvětlovat, co to znamená, kdo řídí ve skutečnosti ideové procesy v Hnutí ANO, kdo řídí ideové procesy v ODS a kdo řídil ideo-procesy v TOP 09. Jenže u Karla Schwarzenberga jeho ostré “proti” neznamenalo odpor proti vypuštění zmínky o Izraeli. Zdálo by se, že je to dané. Ale není, za chvíli se k tomu dostaneme.

Karel Schwarzenberg bez povšimnutí médií šokoval, nepostavil se ani za Izrael a sionisty, ani za Židy a Jeruzalém

Pozměňovací návrh však vyhovoval SPD, ČSSD a KSČM. Piráti už tak jasno neměli. Vypuštění Izraele by nevadilo ČSSD, protože je to globalistická strana řízená sionistickými procesy, které jdou po krku Izraeli, rozumím tomu i u komunistů, ale jednomyslné hlasování SPD pro pozměňovací návrh proti Izraeli je bizarní, když SPD Izrael podporuje. Tady se ukazuje, že poslancům SPD asi nedochází ty jemné ale brutálně zásadní rozdíly mezi židy a Židy. Komu to však dochází, to jsou lidé jako Karel Schwarzenberg, Petr Fiala a Jaroslav Faltýnek. A dochází to zjevně i mnoha těm, kteří se zdrželi. Takže sněmovna nakonec odhlasovala verzi bodu 1 i s tím Státem Izrael v hlasování č. 123 [3]. A tím je to dané. Zdálo by se, že samotné hlasování o bodu č. 1 je tím uzavřeno, ale není.

Hlasování č. 123

Sněmovna totiž odhlasovala bod č. 1 spolu s tou zmínkou o Státu Izrael způsobem, kdy jeden jediný poslanec hlasoval proti tomuto návrhu bodu č. 1 jako takovému, tedy jak proti variantě s Izraelem, tak i proti variantě bez Izraele. A byl to Karel Schwarzenberg. A víte, proč? Protože pochází ze šlechtického rodu a hlasovat na obranu Státu Izrael nebo na obranu židů a Židů bez zmínky o Izraeli je prostě v obou iteracích projevem vazalství a mám pocit, že jako jediný politik ve sněmovně si to nejen uvědomuje, ale především jako jediný si to může dovolit hlasovat proti, protože jeho status šlechtice nese privilegia a ochranu. On prostě tím přiznává, že ví, kdo ve skutečnosti vládne v ČR. Izrael a spolu s ním židé a Židé.

Šlechta nerada přijímá pravdu, že židé a Židé kontrolují dnešní svět, když kdysi dávno tato úloha náležela právě šlechtě. To už je ale dávno pryč. Právě proto Karel Schwarzenberg hlasoval proti v obou případech a bod č. 1 usnesení tím jako jediný poslanec odmítl v obou bodech, protože ostatní poslanci vehementně hlasovali pro návrh, jenom 5 poslanců se zdrželo, 4 komunisté a poslanec Jan Bauer z ODS. A tím je to dané. Média o neuvěřitelném hlasování Karla Schwarzenberga mlčí, informaci o tom musí zase přinést až Aeronet. Jenže, tím to teprve ta hitparáda začíná.

Poslanci zamítli právo na státnost Palestiny a obranu Palestinců, připojili se tím ke genocidě palestinského národu a pod okupační dekrety Netanyahuovy vlády

Následovalo hlasování o bodu č. 2 o právu Státu Izrael na existenci v hlasování č. 124 [4]. A opět Leo Luzar z KSČM připravil pozměňovací návrh, ve kterém sněmovna odsuzuje nejenom zpochybňování práva na existenci Izraele, ale i Palestiny. Jak správně opět tušíte, návrh při hlasování nebyl přijat. A výjezd hlasovací svodky je opět neuvěřitelný Příběh loutek, protože opět tento pozměňovací návrh Leo Luzara posloužil naší redakci jako pokusný lakmusový papírek na odkopání a odhalení postojů poslanců.

Celé Hnutí ANO se zdrželo, ODS byla ostře proti a jenom dva poslanci ODS se zdrželi, Piráti zase tak zhruba na půl, někteří pro návrh a většina se zdržela, ale SPD se zdržela jako celek s výjimkou Jaroslava Dvořáka, který hlasoval proti Palestině. ČSSD napůl pro, napůl se zdržela. KSČM pro návrh, ale 3 poslanci se zdrželi. Jan Bartošek a předkladatel usnesení hlasoval proti Palestině, stejně tak Marek Výborný, oba z KDU-ČSL. Zbytek se zdržel. Dominik Feri a František Vácha hlasovali proti Palestině, zbytek TOP 09 včetně Karla Schwarzenberga se zdrželi. STAN a nezařazení poslanci se zdrželi.

Hlasování č. 124

Takže přišel na řadu návrh na hlasování o původním návrhu bodu č. 2 v hlasování č. 125 [5], kde je zmíněn jenom Stát Izrael, že má právo na existenci a obranu. Celkem 168 poslanců bylo pro návrh, jenom 9 poslanců se zdrželo, nikdo nebyl proti. Mezi těmi, kdo se zdržel a nepodpořil Izrael, byl kníže Karel Schwarzenberg. Sami vidíte, že šlechtici si dobře uvědomují, jakou ztrátu moci šlechta utrpěla, že teď veškerou moc drží Izrael v České republice, minimálně v Praze nad Mah’ralem. Pokud jde o SPD, tak se zdržela jen Jana Levová, ostatní pro návrh. Takže český Knesset znovu potvrdil a uznal právo na existenci Státu Izrael, včetně práva na obranu, ať už je tím asi myšleno cokoliv, třeba okupace a anexe cizích území.

Hlasování č. 125
Trollovací vložka neprošla, smrtící prostředky k obraně podporu poslanců nedostaly

Nezařazený poslanec Lubomír Volný předložil ještě další variantu bodu č. 2 v hlasování č. 126 [6] ve znění: “Poslanecká sněmovna oceňuje a respektuje ochotu a odhodlání Státu Izrael bránit své hranice, občany a nezávislost i smrticími prostředky a souhlasí s nekompromisním naplňováním izraelských imigračních zákonů.” Ze strany Lubomíra Volného šlo zjevně o trolling s tou smrtící silou, poslanecká sněmovna to odmítla, pro návrh byli nezařazení poslanci včetně Václava Klause ml. a zdržela se jen Zuzana Majerová Zahradníková. Jaroslav Foldyna z ČSSD byl jako jediný pro smrtící sílu, zbytek ČSSD se zdržel. Piráti zase napůl, půlka proti, půlka se zdržela. ODS se zdržela, dva poslanci byli pro návrh. Hnutí ANO se zdrželo komplet, pouze Jaroslav Bžoch byl proti.

Hlasování č. 126

Bod číslo 3 v hlasování č. 127 [7] zůstal bez modifikace a zní: “Poslanecká sněmovna odsuzuje veškeré aktivity a prohlášení skupin, které vyzývají k bojkotu Státu Izrael, jeho zboží, služeb či občanů ať už na území České republiky, či na mezinárodních fórech.” A tady je to znovu jako na talíři, protože opět v tomto hlasování o odsouzení bojkotu zaměřeného proti Izraeli došlo k hlasování Karla Schwarzenberga proti Izraeli, šlechtic totiž hlasoval proti návrhu v bodě 3. Stejně tak Marian Bojko, Ivana Nevludová a Lubomír Volný z nezařazených poslanců. Komunisté hlasovali napůl, polovina proti návrhu, polovina se zdržela. ČSSD se zdržela, dva poslanci byli pro návrh.

Hlasování č. 127

Ovšem SPD je zajímavá. Celá hlasovala pro návrh, s výjimkou Jiřího Kobzy,  který se zdržel, a to asi kvůli tomu, že je ve střetu zájmů a bylo mu asi trapné hlasovat pro usnesení ve svůj prospěch, protože Jiří Kobza je dovozcem vín z Izraele, takže hlasování v usnesení proti bojkotu izraelského zboží by jaksi bylo malou domů a ve střetu zájmů. Je sympatické, že Jiří Kobza se k tomu takto postavil. Ale už není sympatické to, o co se pokusil závěrem hlasování o usnesení, k čemuž se ještě dostaneme. Piráti se zdrželi s výjimkou 2 poslanců, ODS byla pro návrh, stejně jako Hnutí ANO, kromě jediného poslance, který se zdržel.

Bod číslo 4 v hlasování č. 128 [8] modifikovaný poslancem Leo Luzarem z KSČM byl sněmovnou přijat ve znění: “Poslanecká sněmovna vyzývá vládu, aby jak doma, tak i v mezinárodních vztazích rozhodně vystupovala proti všem formám antisemitismu.” A hlasování opět dopadlo zvláštním způsobem. Ve sněmovně proti návrhu hlasoval jediný poslanec, pirát Tomáš Vymazal. To je celkem odvaha. ODS se celá zdržela, SPD naopak celá hlasovala pro návrh. Z nezařazených poslanců všichni hlasovali pro návrh, kromě Václava Klause ml. z Trikolóry, ten se zdržel. Opět se zdržel i Karel Schwarzenberg. Spolu s ním se zdržel i Miroslav Kalousek, který zpochybnil hlasování, protože jeho zdržení se bylo započteno jako hlasování pro, takže o bodu č. 4 se hlasovalo podruhé.

Hlasování č. 128

Došlo následně na bod číslo 5 v hlasování č. 131 [9]: “Poslanecká sněmovna žádá vládu, aby na půdě Evropské unie, Organizace spojených národů a dalších mezinárodních institucí odmítala finanční podporu ze zdrojů těchto organizací pro taková hnutí, organizace a spolky, které vyzývají k bojkotu Státu Izrael.” Hlasování sjednotilo ODS, Lidovce a SPD, všechny 3 hlasovaly jako jeden muž pro návrh. Piráti se zdrželi kromě 4 poslanců, kteří hlasovali proti návrhu. ČSSD napůl pro návrh, napůl se zdržela. KSČM napůl proti návrhu, napůl se zdržela.

A opět TOP 09, kde celá strana je pro návrh, ale kníže Karel Schwarzenberg se zdržel. Ten jeho postoj je zjevný a konzistentní, je patrné, že mu dochází, že toto hlasování o tomto usnesení se do českého parlamentu nehodí. To jsou neuvěřitelné paradoxy, mimochodem. Šlechtic, kterého alternativa nesnáší, hlasuje ve sněmovně rozumně proti podivnému usnesení ve prospěch Izraele, zatímco SPD jako alternativa předvádí pro-izraelské tance a komunisté neví, jestli mají hlasovat pro, proti, nebo se zdržet. Václav Klaus ml. jako jediný z nezařazených poslanců hlasoval pro návrh.

Hlasování č. 131

Poslední bod číslo 6 v hlasování č. 132 [10]: “Poslanecká sněmovna doporučuje vládě, aby jak doma, tak v rámci Evropské unie zintenzivnila aktivity v oblasti prevence antisemitismu a zasazovala se o zajištění větší bezpečnosti pro jednotlivé osoby, organizace a instituce, které by se mohly stát terčem antisemitských útoků.” A tento bod byl také schválen, nikdo nebyl proti, ovšem Karel Schwarzenberg se znovu zdržel jako jediný z TOP 09, komunisté napůl pro návrh, napůl se zdrželi. ČSSD pro návrh, jenom Roman Onderka se zdržel. SPD jako jeden muž pro návrh. Piráti pro návrh, jeden poslanec se zdržel. ODS kompletně pro návrh. Hnutí ANO kompletně pro návrh, s výjimkou jednoho poslance. Jenže, to není všechno. Závěrem jednání sněmovny o tomto usnesení se poslanec za SPD pokusil prosadit ještě 7. bod, který nebyl schválen.

Hlasování č. 132

Poslanec za SPD Jiří Kobza, který provozuje obchod s prodejem izraelských vín, se pokusil do usnesení prosadit bod č. 7 v hlasování č. 133 [11] v tomto znění: “Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky odsuzuje veškeré projevy a formy antisemitismu v Evropě v souvislosti s migrací a islamizací Evropy.” A to je obrovská rána pro důvěryhodnost celé SPD. Tohle neměl Jiří Kobza dělat. Pane Kobzo, procesy migrace do Evropy jsou řízeny neziskovými organizacemi a fondy, na jejichž čele vede a dominuje Open Society Foundations George Sorose, ale i další neziskovky, které jsou financovány z jeho nadace Open Society Fund a George Soros Management Fund, což jsou všechno fondy vlastněné maďarským židem Georgem Sorosem, který své bohatství a jmění získal za pomoci kapitálu Rothschildovy rodiny, což jsou také židé.

Proč židé financují a investují peníze do neziskovek po celé Evropě, včetně lodí, které ve Středozemí vozí migranty od břehů Libye do Itálie? Proč peníze židovského filantropa a peníze největšího židovského bankéřského klanu na světě tečou do neziskovek, které protlačují do českého školství feminismus, genderismus, rozvraty tradiční rodiny a multikulturní inkluzi ve školství? Proč židovští bankéři, filantropové a businessmani svými penězi tak zločinně podporují tyto procesy v Evropě? To nejsou Evropané, pane Kobzo, kteří si vozí proti vůli svých občanů do Evropy arabské teroristy, násilníky a jiné dárečky, ale jsou to organizace, které ve svých výročních zprávách uvádí pořád a pořád dokola ty samé židovské sponzory, fondy George Sorose, jeho nadace a židovské  firmy spojené s Izraelem a s ambasádami zemí, které ochraňují Izrael.

Hlasování č. 133

A vy navrhnete usnesení, které mělo za úkol pravdivé informování o napojení Izraele a židů na procesy migrace odsuzovat. Pro mně je neuvěřitelné, že to někdy řeknu, ale hlasování Karla Schwarzenberga v tomto konkrétním usnesení (o jiných hlasováních knížete teď nemluvím) je daleko bližší národním tezím než to, co předvedla většina poslanců, až na pár výjimek. A to je prostě šok. Když se podívám na hlasování č. 133, kde jenom SPD jako celek hlasovala pro tento váš skandální návrh, tak to prostě ukazuje na to, že byste se měli jako strana přejmenovat na LSPD (Likud-SPD), protože toto je naprostý vrchol. Kdybyste to usnesení napsal jinak, že odsuzujete sionistické a neziskové organizace financované ze zdrojů některých sionistických finančníků, některých izraelských firem a fondů, některých ambasád s více než vstřícným postojem k Izraeli, tak by to bylo v pořádku. Ale pokusit se o usnesení odsuzující informování, publikování, upozorňování a psaní o židovských, resp. sionistických procesech, které stojí za migrací, je zrada národa a alternativy, pane Kobzo.

Miloš Zeman při projevu v poslanecké sněmovně… a není potřeba konkretizovat jestli v české nebo izraelské. Knesset jako Knesset…
ODS, Lidovci a STAN se na bodu č. 7 kompletně zdrželi. Zdržel se Václav Klaus, ale proboha, všichni ostatní z nezařazených byli pro tento šílený Kobzův návrh. To jste zešíleli?  Dokonce i ta proklatá TOP 09 se zdržela, kromě Františka Váchy, který byl pro návrh. A další šok, komunisté zase napůl pro návrh, a napůl se zdrželi.  ČSSD napůl pro, napůl se zdržela. Piráti zase napůl, napůl proti návrhu, napůl se zdrželi. Hnutí ANO to mělo nejasně, většina se zdržela, byly tam hlasy pro návrh i proti. Takže závěrem si to shrneme.
ישראל כ”ץ Israel Katz                 @Israel_katz
I welcome the adoption of an important resolution, by the Czech Chamber of Deputies, condemning all forms of Antisemitism.
I wish to thank our Czech friends for this step, which reflects the true friendship between our countries.
I call on more Parliaments to follow suit
134

Poslanecká sněmovna schválila usnesení na obranu a ochranu Izraele v první řadě, a až ve druhé řadě na obranu Židů jako takových. Po analýze svodek hlasování zůstává na jazyku divná pachuť, protože jediný poslanec, který hlasoval přibližně tak, jak by měl hlasovat každý vlastenec v této trapné věci trapného pro-izraelského usnesení, byl právě Karel Schwarzenberg. A to je asi pro mnoho z vás i pro mně šok. Zejména s ohledem na pokus Jiřího Kobzy z SPD prohlasovat na závěr seance to nechutné chucpe v podobě bodu usnesení č. 7, které naštěstí neprošlo. Není divu, že po skončení hlasování izraelský velvyslanec Israel Katz pochválil poslance za přijaté usnesení. Izrael tak má ve středu Evropy svůj druhý Knesset. Celý přepis a záznam úterního jednání sněmovny o tomto usnesení najdete zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář