JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Postupná devastace ostrova Lesbos muslimy (videa)

SLOVANKA: Již několik mých příspěvků se týkalo řádění muslimských invazistů na ostrově Lesbos. Ať už se jednalo o zničený olivový sad, zdevastované kostely, jejich řádění v ulicích nebo přímo v táboře. Také jsem zveřejnila naléhavou výzvu obyvatel ostrova, kteří jsou z toho, co z jejich ostrova udělaly nejen jejich vlády, ale také EU, nešťastní a rozhodli se, že brzy vezmou spravedlnost do svých rukou.

Mimo likvidace olivovníků či ničení křesťanských pravoslavných svatostánků na ostrově, dochází také k ničení majetků ostrovanů. Mnoho z nich zde žije jen sezónně, přičemž mimo sezónu vyráží za prací na pevninu. Na to, jak muslimský dobytek totálně zničil jeden z takových domů se můžete podívat na videu níže. Majitel uvádí, že se jedná o čistou nenávist projevovanou migranty vůči vesničanům z Morie, obce, kde je největší tábor pro vetřelce. Policie svým výrokem jen potvrdila majiteli vydrancovaného domu v Morii to, nač upozorňují obyvatelé ostrova už dlouho – policie, vláda ani EU jim nijak nepomůže. Odpověď policie na stížnost majitele domu zněla: “Čekáte, až se o to postaráme?” Podobných případů je mnohem víc, tomuto majiteli domu a pozemků v obci Moria  se vloupali do domu už popáté.

https://www.facebook.com/dimitris.karidakis.1/videos/10223058175105976/

Další video je natočené včera ve vesnici Moria na ostrově Lesbos. Zatímco obyvatelé Morie jsou povinně zavřeni ve svých domech, skupina aktivistů z promigračních neziskovek s několika vetřelci se jde projít do centra vesnice. Zdá se, že je nikdo nekontroluje. Přísná opatření platí pouze pro Řeky, ne však pro invazisty a jejich ochránce – neziskové parazity. Většinu z těchto parazitů si platíte i vy, neboť jsou velmi štědře sponzorováni z fondů EU, ty naše ziskovky dokonce ze státního rozpočtu:

https://www.facebook.com/istandwithgreece/videos/251571412693253/

 

A pro dokreslení situace na ostrově ještě pár obrázků, které si můžete přidat k jiným, z předchozích článků. Jen se ptám: chceme totéž v celé Evropě???

Takto poničili invazisté hasičské auto:

Obrázky z požáru, který invazisté na ostrově založili:

Vypáčené dveře vykradené stodoly, páčidlo leží vedle na zemi:

O řecké ostrovy v Egejském moři má zájem  Turecko, muslimští invazisté ničící majetky obyvatel, jsou jen předvojem toho, co se chystá. Nejhorší na tom je, že okupovanému Řecku nikdo nepomůže, naopak, EU se snaží zaplavit ostrovy ještě větším počtem invazistů, v čemž nadšeně spolupracuje s Tureckem. A co víc, nové americké vojenské mapy již tyto ostrovy zobrazují coby území Turecka.

Dopadnou tyto řecké ostrovy jednou stejně, jako dlouhé roky okupovaný Kypr? Dopadne tak nakonec celá islamizovaná Evropa?

A nakonec optimističtější záběry, které potěší všechny odpůrce nezřízené muslimské invaze. A mne nezbývá, než podotknout: “Jen tak dál, Řekové!!”  (:good:)

Odeslat komentář