JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

PRASATA PŘI KORYTECH, ANEB LUXUSNÍ ŽIVOT NA MINISTERSTVU, BÍDA MEZI OBYČEJNÝMI LIDMI!

ČESKO: Jan Blatný (za ANO) vyplatil svým náměstkům a ředitelům odborů na Ministerstvu zdravotnictví v rámci tzv. mimořádných odměn téměř 4 000 000 Kč! Někteří si přišli až na čtvrt milionu. Neuvěřitelné! Státní zaměstnanci si díky „COVIDU“ užívají luxusu, zatímco většina živnostníků nemá už několik měsíců z čeho žít…
Očekávali bychom snížení platů, když už nás všechny zavlekli do podvodu, který je ovšem pro ně samotné zlatým dolem.
Čili zatímco matky samoživitelky, otcové ve stejné situaci, zkrachovalí podnikatelé doslova přežívají a převracejí každou korunu, jsou psychicky zničeni a dennodenně bombardováni dalšími „informacemi a nařízeními,“ která v nich jen vyvolávají větší strach, úředníci na ministerstvu si štědře rozdělují miliony a v jejich případě se o strachu rozhodně bavit nebudeme, že?!
Každý občan ČR má právo se ptát a má právo na odpověď. Proto vzneseme oficiální dotaz panu Blatnému a Vládě České republiky, který se bude týkat hospodaření s veřejnými prostředky. Politici jsou našimi zaměstnanci, my jsme si je zvolili, my je financujeme z našich daní, a proto mají povinnost (což se očividně neděje) s našimi finančními prostředky zacházet vždy transparentně a občanům této země se ze svých kroků zodpovídat.

Autor: Nela Lisková a Ilona Csáková, FB

Zdroj: https://pravyprostor.cz/

Komentář

Odeslat komentář