JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

PRÁVE PREBIEHA NAJTRÁPNEJŠIA MARKETINGOVÁ REKLAMA NA VRAŽEDNÉ VAKCÍNY: POKUTOVANIE CELEBRÍT ZA PREDNOSTNÉ OČKOVANIE!  JE TO DÔKAZ, ŽE POLITICI NÁS POVAŽUJÚ ZA HLÚPE OVCE, INAK BY TAKÉTO PRIMITÍVNE FINTY NEPOUŽÍVALI!

SLOVENSKO: TO BY JEDEN NEVERIL! PRÁVE PREBIEHA NAJTRÁPNEJŠIA MARKETINGOVÁ REKLAMA NA VRAŽEDNÉ VAKCÍNY: POKUTOVANIE CELEBRÍT ZA PREDNOSTNÉ OČKOVANIE!  JE TO DÔKAZ, ZE POLITICI VÁS POVAŽUJÚ ZA HLÚPE OVCE, INAK BY TAKÉTO SPROSTÉ FINTY NA VÁS NEPOUŽÍVALI!

PREMIÉR ŽIADA POKUTOVAŤ PREDNOSTNÉ OČKOVANIE PROTI OCHORENIU COVID-19. ŽIADA10 TISÍC EUR ZA KAŽDÉ TAKÉTO „ZLYHANIE“ …. Takto a podobne prebieha lacná a trápna virálna marketingová reklama na Slovensku a v ďalších krajinách EU, ktorú bezhlavo a bez rozmyslu preberajú všetky médiá, čím plnia svoju úlohu užitočných idiotov. Scenár je v každej krajine rovnaký. Reklama má donútiť nemysliacich ľudí biť sa o prvenstvo v očkovaní a nerozmýšľať o následkoch. Cieľ je jednoznačný: zatraktívniť očkovanie proti Covid-19 pre budúce cieľové skupiny – bežných občanov, u ktorých je záujem oň momentálne mizivý. Reklama je postavená na psychológii – vyvolaní pocitov spravodlivej satisfakcie: „potrestali ich preto že sa predbiehali (To zároveň znamená, že vakcína musí byť veľmi vzácna, ak sa celebrity o ňu predbiehajú) a aby som už ja rýchlo bol na rade, skôr ako ostatní. Poradila túto reklamnú trapošinu EU krajinám marketingová agentúra Pfizeru?

Mimochodom, na tento týždeň sú ešte stovky voľných termínov na očkovanie proti ochoreniu COVID-19, budúci týždeň tisíce. Ako na sociálnej sieti uviedlo Ministerstvo zdravotníctva SR, v uplynulých dňoch sa začalo očkovanie v desiatkach ďalších nemocníc.

Bolo by zaujímavé zistiť, koľko za to platia celebritám, alebo čo im za to ponúkli, aby účinkovali v tejto dohodnutej, najtrápnejšej virálnej reklame. Niekto by sa zároveň mal opýtať týchto nerozmýšľajúcich „tvárí na predaj“, či si uvedomujú, že propagácia vraždiacich vakcín meniacich DNA a spôsobujúcich následky od ťažkého poškodenia zdravia až po predčasnú smrť – je rovnako nemorálna ako reklama na zbrane, drogy, alkohol a cigarety? Tá istá otázka patrí aj politikom – hyenam, ktoré sa neštítia už vôbec ničoho

redakcia cz24.news

Odeslat komentář