JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Pražský Jeruzalém: Prezident i premiér se společně semkli na obranu a ochranu Izraele a Netanyahuova plánu na anexi Západního břehu Jordánu a počátek budování Velkého Izraele! Plán odsouhlasený minulý rok Donaldem Trumpem bude znamenat vyhlazení Palestiny z mapy Blízkého Východu a exodus zbytků Palestinců do světa, především do Evropy! Současný i bývalí ministři zahraničí jsou proti, K.Schwarzenberg je proti z jiných důvodů! Kdo si nasadí jarmulku, pokloní se a zapíše svým jménem u Zdi, ten musí sloužit!

Redakce Aeronetu minulý rok přinesla několik článků, které varovaly před procesy, které probíhají v Izraeli. Vloni na jaře administrativa Donalda Trumpa oficiálně uznala Golany za integrální součást Izraele v rozporu s mezinárodním právem. Stejně tak Donald Trump už v roce 2017 oficiálně uznal Jeruzalém za hlavní město Izraele a přesunul do Jeruzaléma americké velvyslanectví. Izraelské ministerstvo školství koncem minulého roku nařídilo všem školám v Izraeli, aby jediným oficiálním vyučovacím jazykem na všech školách v Izraeli byla jen hebrejština.

Benjamin Netanyahu ukazuje modrou anektovanou oblast na Západním břehu Jordánu.

Dosud měla arabština společně rovný status v oblastech s početnou arabskou menšinou v Izraeli, ale od konce minulého roku se smí na izraelských školách vyučovat jen německy, ja? Pardon, chci říct hebrejsky. A aby toho nebylo málo, Benjamin Netanyahu vloni na konci léta sliboval, že když vyhraje parlamentní volby, tak provede anexi i nejúrodnější části Západního břehu podél řeky Jordánu, tedy všech těch jeho částí, kde stojí izraelské osady, samozřejmě nelegálně vybudované, ale to se nahlas neříká. A přestože volby v Izraeli skončily plichtou a dokonce se musely opakovat dvakrát po sobě, Benajmin Netanyahu nakonec bude znovu premiérem. A tak plán na anexi Západního břehu je tady a bude se realizovat.

Česká zahraniční politika je spolupachatelem plánů Izraele na vyhlazení Palestiny z mapy Blízkého Východu

Když minulý rok český Knesset, tedy rozuměj poslanecká sněmovna, odhlasovala usnesení na obranu a ochranu Izraele před bojkotem služeb a zboží z Izraele, byl tím vyslán mohutný a brutální signál a vzkaz, že Pražský Jeruzalém je na stráži a Izrael má v Praze věrné spojence. Alespoň tak by to mohlo vypadat, když jsme viděli, jak česká poslanecká sněmovna jako jeden muž padla na kolena a v usnesení se poklonila Izraeli, s výjimkou Karla Schwarzenberga. Ten totiž v roli šlechtice chápe, že je projevem idiocie podporovat Izrael v jeho politice anexí, kvůli které český národ byl za II. sv. války málem vyhlazen z mapy Evropy.

Miloš Zeman na návštěvě v Izraeli, v diskusi s Benjaminem Netanyahuem.

To usnesení českého parlamentu přitom bylo přijato až po loňské jarní anexi Golan, a po oficiálním uznání Golan ze strany USA jako integrální součásti Izraele. Tím česká poslanecká sněmovna schválila politiku Izraele a samotný akt anexe, kdy v rozporu s mezinárodním právem bylo území části Sýrie připojeno k Izraeli. A dokument o připojení k Izraeli si mezi sebou podepsali Benajmin Netanyahu a Donald Trump, ale bez účasti Bašára Asada, pochopitelně. Takže, co vám to připomíná? Ano, připomíná to Mnichovský protokol ze září 1938, kdy Francie, Velká Británie a Itálie podepsali Adolfu Hitlerovi papír, že si může k Německu připojit československé pohraničí, tzv. Sudety. A také to bylo bez souhlasu českého prezidenta nebo premiéra.

Prudká reakce prezidenta a premiéra na kritiku ministrů zahraničí na Izrael

A tak včera v sobotu publikovali ministr zahraničí Tomáše Petříček, bývalý ministr zahraničí Lubomír Zaorálek a rovněž bývalý ministr zahraničí Karel Schwarzenberg společné komuniké, ve kterém kritizují Izrael a izraelskou vládu Benjamina Netanyahua za plán na anexi Západního břehu Jordánu, protože plán na tuto anexi znamená de facto konec Palestiny, protože Palestincům zůstanou jen ta území na Západním břehu, která nemají přístup k řece Jordán, nemají tedy vodu, území nejsou využitelná a úrodná, jedná se o úseky pouště, bez zdrojů vody a orné půdy.

Netanyahův plán počítá, že Palestinci dostanou výměnou za Západní břeh kusy území v Negevské poušti. Ano, čtete správně. Taková “štědrost” je dechberoucí. Když jsme o tom informovali na Aeronetu minulý rok, nikdo z politiků se o to nezajímal v ČR, všichni mlčeli. Když se teď ukazuje, že Izrael to myslí vážně, tak se najednou politici probouzí a mají potřebu tento proces kritizovat, jenže už je zjevně pozdě. A je pozdě i kvůli tomu, že český Knesset již vloni podpořil Izrael, přijal usnesení o ochraně Izraele, a tím je to dané.

Prezident Miloš Zeman na návštěvě v expozici památníku Jad Vašem v Izraeli.

Jenže, musíme si rozebrat, co se včera v Praze stalo. Jakmile trojice českých ministrů zahraničí publikovala toto komuniké kritizující Izrael, okamžitě došlo k aktivaci dvou nejvyšších halachistů v ČR, kteří nedávno složili okultní sliby Halachy, tedy sliby ochrany Izraele a Jeruzaléma. Nejprve prezident republiky, držitel Řádu světla a Řádu bojovníka za pravdu, Miloš Zeman ostře odsoudil toto komuniké a obvinil všechny 3 politiky, kteří se pod komuniké podepsali, že ohrožují vztahy Česka s Izraelem.

Komuniké je navíc prý popřením dosavadní zahraniční politiky České republiky vůči Státu Izrael, uvedl prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. A jen o pár hodin později se k Miloši Zemanovi připojil i Andrej Babiš, že prý jde o obrat v české politice vůči Izraeli, za zahraniční politiku prý odpovídá vláda jako celek, ale o tomto komuniké prý nikdo Andreje Babiše neinformoval a nekomunikoval s ním. Evropská unie minulý týden jednala o možných sankcích vůči Izraeli, ale nedošlo ke shodě, mnoho evropských zemí je proti, včetně české vlády.

Služba obrany a ochrany Izraele a Jeruzalému je smluvně vázána okultním ritem u Zdi

Musíme si tady znovu zopakovat, jak je rozložena moc v Praze nad jámou Mah’ralu. Nejvyšší řízení v okultní rovině v Pražském Jeruzalémě má Miloš Zeman, jako držitel Řádů světla a Bojovník za pravdu. Tyto halachistické židovské řády jsou vázacími akty, kdy vybraný kandidát přijme slib Halachy, nasadí si kippah (jarmulku), položí své čelo na Zeď nářků a započne promluvu k bráně, anebo zasune svoji psanou myšlenku na papíru mezi kameny a zapíše své jméno do pamětní knihy u Zdi nářků.

Jméno šeptané do zdi s opřenou hlavou o zeď nebo jméno vyryté do listů pamětní knihy vyrobených z vláken lnu, celulózy a oslí kůže, se v okultní rovině vyryje a obrazně prosákne do Zdi nářků z opačné strany v okultní rovině, do brány Klammath. Všichni, kteří složí tento slib, musí nadřadit svoji službu Halachy naprosto všem vlastním a osobním zájmům, rodiny, svého státu, národa, vlastních dětí, naprosto všeho. Porušení slibu je trestáno děsivým okultním způsobem. Svým podpisem na bránu Klammath totiž ochránce Halachy dává souhlas kabalistickým démonům z unitárního prostoru k průchodu branou “do osoby se jménem vyrytým v bráně”. Nejde o průchod branou někam, ale do někoho.

Andrej Babiš vloni v únoru na návštěvě u Zdi nářků v Jeruzalémě.

Proto všichni halachisté po svém slibu jsou plně oddáni službě ochrany Izraele a Jeruzaléma, nadřazují ochraně Izraele naprosto vše, nemají dokonce problém nadřadit službu nad zájmy vlastní rodiny, cokoliv Izrael provede a vykoná, jakékoliv zlo, halachisté musí Izrael ochraňovat a bránit. Druhým nejvyšším v Pražském Jeruzalémě je Andrej Babiš, který vloni v únoru navštívil Jeruzalém, nasadil si jarmulku, vzkaz zasunul mezi kameny a zapsal své jméno do “oslice”. A co se stalo potom? Ihned poté dostal pozvání do Bílého domu k audienci u jednoho z nejvyšší halachistů, u Donalda Trumpa.

Česko je výjimečné v tom, že se jedná o zednářský stát založený v roce 1918 českými zednáři z vídeňské lóže Grenzlogen a členy tehdejší Wilsonovy administrativy, kteří byli členy Ivy League, Skull & Bones a dalších spolků Illuminati. Právě proto česká státní vlajka má symbol modrého klínu, tedy symbolu ze zednářské zástěry, který měl do vlajky zakódovat židozednářský původ vzniku republiky. Klín totiž symbolizuje zednářský úhelník. Přestože se symbol klínu objevil později i na dalších státních vlajkách, česká vlajka tím dala jasně najevo, že od této chvíle je pod kontrolou židozednářských procesů řízení.

Izrael má v plánu de facto vyhlazení Palestinců z jejich životního prostoru. Kam budou potom prchat? No, zkuste hádat a hlavně nebuďte potom překvapení

Sami se zamyslete nad tím, jak je vůbec možné, že prakticky celá česká zahraniční politika schvaluje anexe prováděné Izraelem, když náš národ pamatuje Mnichov 1938 a všechno to, co z něho se poté odvíjelo? Právě Mnichov 1938 byl počátkem vypuknutí 2. světové války, kdy Německo slíbilo, že požadavek na Sudety je posledním požadavkem Německa v Evropě a žádného dalšího požadavku již nebude. A tento slib nevydržel ani rok. Byl to právě Mnichovský diktát, který sebral Československu celou jednu třetinu území na základě zrady spojenců, kteří vyměnili české pohraničí za mír, který netrval ani jeden rok.

A současná česká politická reprezentace má tu odvahu, tu nehoráznou drzost ochraňovat Izrael, a dokonce přijímat usnesení v poslanecké sněmovně na ochranu Izraele před bojkotem zboží a služeb, a to ve chvíli, kdy Izrael anektoval Golany, ve chvíli, kdy oznamoval plán na anexi Západního břehu, ve chvíli, kdy Donald Trump uznává Jeruzalém jako hlavní město Židů a jejích židovského státu, přestože věky věků byl Jeruzalém židovský, křesťanský a arabský, a ve chvíli, kdy izraelské ministerstvo školství ruší výuku na školách v jiných jazycích a zavádí pouze hebrejštinu.

Zednářská zástěra s klínem. Od tohoto symbolu je odvozena česká státní vlajka.

Co se asi stane s Palestinci, kteří nebudou mít vlastní stát a jejich děti, pokud budou chtít chodit do škol v Izraeli, se budou muset naučit hebrejsky? K čemu to povede? Povede to k exodu Palestinců, ale nikoliv do USA k Donaldu Trumpovi, ale bude to exodus do Evropy. Takže, víte co to znamená? Česká poslanecká sněmovna přijímá usnesení na ochranu Izraele, který provádí anexe cizích území a plánuje anektovat Západní břeh Jordánu, kde leží Palestina. Ten samý Izrael zavádí ve školách jen výuku v hebrejštině, čímž vznikají podmínky, které lze nazvat kulturním vyhlazením Palestinců ze životního prostoru.

A kam půjdou tito Palestinci? No přece do Evropy! A co bude říkat Andrej Babiš a Miloš Zeman a Tomio Okamura a všichni další na takovou migraci? Na koho budou potom nadávat? Sami na sebe, že vloni zvedli ruku pro usnesení na ochranu Izraele? Ne, budou kritizovat Palestince za to, že utíkají z pouště a z Izraele, budou kritizovat EU za přijímání těchto migrantů, ale nikdo z nich neukáže na Izrael, ani neukáží sami na sebe, že hlasují pro Izrael ve sněmovně, a tím pádem pro jeho politiku.

Nejprve usnesení EU proti Sovětskému svazu v Bruselu o vinících 2. sv. války a hned potom usnesení v Praze na ochranu politiky Izraele… to prostě není náhoda!

Víte, co je černé chucpe? To je tak zlá nehorázná drzost, při které umírají lidé, při které vypuknou války, při které se likvidují dějiny a pravda. Minulý rok v září přijal Evropský parlament usnesení o paměti evropských národů, který m.j. obviňuje Sovětský svaz ze spoluúčasti na rozpoutání 2. sv. války. Všechny západní země s Hitlerem podepsaly dohody, Polsko podepsalo, Velká Británie, Francie, všichni.

Sovětský svaz podepsal až jako poslední ve chvíli, kdy bylo jasné, že vypukne válka, dohoda Molotov-Ribbentrop z konce srpna 1939. A ti dobytkové v Bruselu mají dnes odvahu obviňovat SSSR ze spoluúčasti na vypuknutí II. sv. války! Byl z toho obrovský skandál, že pro toto svinstvo hlasovali i europoslanci za alternativu, protože ruku pro toto usnesení zvedli i oba europoslanci za SPD, pouze Kateřina Konečná z KSČM hlasovala proti z českých europoslanců. Zdálo se, že šlo o naprostý diletantismus, dalo se to omluvit třeba tím, že poslanci si usnesení důkladně nepročetli. Budiž, mohlo by se zdát, že i omyl se může stát.

Miloš Zeman v New Yorku při přebírání řádu Bojovníka za pravdu z rukou prezidenta Světového židovského kongresu Ronalda Laudera.

Jenže, potom o měsíc později, minulý rok v říjnu, přijala poslanecká sněmovna usnesení na obranu a ochranu Izraele, a všichni poslanci hlasovali pro, včetně SPD, anebo při nejlepším se zdrželi. Proti usnesení hlasoval jen Karel Schwarzenberg, protože je šlechtice a rozumí tomu, že Izrael opakuje svými anexemi to, co prováděli nacisté s Československem v roce 1938 v Mnichově. Sněmovna hlasovala pro obranu a ochranu Izraele, hlasovala i celá SPD, tím je to dané, tím je to rozhodnuté. Až budou ti Palestinci z Izraelem anektovaných území Západního břehu utíkat z Izraele a valit se do Evropy, do České republiky, tak doufám, že i poslanci SPD se přihlásí k zodpovědnosti za tuto migraci. Protože toto černé chucpe nebude zapomenuto!

Jakmile Izrael anektuje Západní břeh, máme se v Evropě na co těšit. Nezapomeňte potom pogratulovat všem politikům, kteří zvedli ruku pro usnesení ve sněmovně na ochranu Izraele

Není totiž možné na jedné straně hlasovat jako jeden muž pro usnesení na ochranu politiky Izraele v poslanecké sněmovně v Praze, a potom se distancovat od indukované migrace Palestinců do Evropy, kterou tato, českými poslanci chráněná a bráněná izraelská politika, produkuje. A stejně tak doufám, že se k zodpovědnosti za tuto palestinskou migraci přihlásí i Miloš Zeman a Andrej Babiš, protože jako halachisté budou plně zodpovědní za vyhlazování Palestinců z jejich přirozeného životního prostoru, kde žili tisíce let. Je to jednoduchá aritmetika. Když nebudou žít v Izraeli na anektovaných územích, kde se jejich děti nebudou chtít učit hebrejsky, tak prostě ti Palestinci i s dětmi vyrazí do Evropy.

Andrej Babiš u Zdi nářků v Jeruzalémě, únor 2019.

A jestli některý politik, který schvaluje politiku Izraele, se potom odváží proti těm migrantům proudícím do Evropy protestovat, tak potom takový politik je debil. A potom platí ono pjakinovské “éto děbily” i o všech těchto českých politicích. Protože ta migrace a exodus Palestinců je nyní, jak se ukazuje, už jen otázkou času. Tak to vám pěkně děkujeme, pane prezidente, pane premiére, pane Tomio a vy všichni další, děkujeme Vám za tu podporu Izraele! Rozvrácená Libye vám asi nestačí, ten příval uprchlíků odtamtud, že? Vy totiž svojí podporou současné politiky Izraele chcete rozvrátit ještě i tu Palestinu a nastartovat exodus Palestinců do Evropy! Fakt díky! Vaše konceptuální slepota je jako řemen, jen tak dál!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář