JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Prečo stáli v Nitre na železničnej stanici tanky nasmerované na východ? pýtajú sa ruské médiá

SLOVENSKO/RUSKO: Reportér Komsomolskej pravdy Alexander Kots vyzýva svojich západných kolegov, aby sa príslušných úradov na Slovensku opýtali, prečo sa po slovenských železniciach opätovne presúvajú ďalšie tankové zoskupenia. Uviedol Tsargrad.tv.

Na jednej zo železničných staníc na západnom Slovensku bolo opätovne zaznamenané zoskupenie tankov, píše sa v článku. Podľa očitých svedkov sa vojenská technika premiestňuje na východ. Vojenský korešpondent Komsomolskej pravdy Alexander Kots sa na svojom účte na sociálnej sieti Telegram pýta: „Prečo?“

Redaktor Komsomolskej pravdy dal takto podnet svojim západným kolegom, aby sa oficiálnych úradov Slovenskej republiky opýtali, o aké presuny ide najnovšie. Podľa Kotsa je totiž jednoznačné, že na Slovensku znova premiestňujú vojenská techniku zo západu na východ.

Prečo CNN, Sky News a ARD mlčia?

„Kto je tam najbližšie? Nech sa CNN, Sky News alebo ARD opýtajú zodpovedných slovenských úradov, prečo opätovne prepravujú vojenskú techniku smerom na východ po železnici,“ upozornil Kots.

Komentáre na Telegrame

V komentároch k informácii korešpondenta Komsomolskej pravdy sa objavili viaceré názory. Niektorí predpokladajú, že sa aj „Slovensko chce zapojiť do ukrajinského konfliktu“.

 

 

„Myslím si, že presúvajú prebytočné staré sovietske vybavenie na Ukrajinu, aby ukrajinské ozbrojené sily mali čím zastaviť ruských útočníkov,“ uviedol Rod Velich.

„To je len propaganda CNN. Teraz tvrdia, že ruská agresia prichádza zo západu cez Slovensko. CNN sú nehanební klamári,“ napísal Gesha.

„Rusom vozia náhradné diely. Nikdy neviete, čo sa pokazí,“ zažartoval Alexej.

„Už došlo na rozdelenie Ukrajiny?“ pýta sa priamo v diskusii prispievateľ Maxim.

 

Zdroj: https://www.hlavnydennik.sk

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář