JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Predseda ĽSNS Marian Kotleba ako skúsený pedagóg nahral video, kde kritizuje vyhlásenie vlády o tom, aby malé deti v školách nosili rúška (VIDEO)

SLOVENSKO: K téme koronavírusu a samotným opatreniam sa vyjadril aj Marián Kotleba, predseda Ľudovej strany Naše Slovensko. Na svojom Facebooku zverejnil video, v ktorom radí rodičom, ako majú proti rúškam bojovať. Rodičia by podľa neho mali deti do školy poslať, no pokiaľ ide o rúška, odporúča nasledovné. Rodičia by mali prísť s deťmi do školy a pokiaľ ich bez rúšok nebudú chcieť vpustiť do tried na bežnú výučbu, mali by si pýtať potvrdenie priamo od riaditeľa školy.

Vaše dieťa vraj nemôžu len tak vylúčiť z vyučovania, pokiaľ nebude mať rúško. Podľa Mariána Kotlebu je to priamo v rozpore so školským zákonom, podľa ktorého má každé dieťa právo na vzdelanie. V závere videa môžete vidieť, ako tri maloleté deti hádžu rúška na zem s tým, že oni chcú voľne dýchať.

Na problém s odmietaním rúšok poukázal už aj minister zdravotníctva Marek Krajčí. Na svojej tlačovej konferencii povedal, že zvádzajú neustáli boj s odporcami rúšok a opatrení. Nie je pravda, že v rúšku človek vdychuje veľké množstvo CO2.

Odeslat komentář