JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Donald Trump a jeho manželka Melania mají pozitivní test na COVID-19, mezi americkými novináři a liberály se však začíná šířit informace, že Trump zinscenoval vlastní nákazu, aby voličům ukázal, že se dokáže vyléčit rychle, bez příznaků a bez vakcíny! Mezi podporovateli Trumpa se však mluví o spiknutí mezi republikány k jeho odstranění, že ho nahradí viceprezident Mike Pence! – INFO!!!

Přestože v ČR dnes začali krajské a senátní volby, největší událostí dnešního dne je zpráva, která ráno přišla z USA. Americký prezident Donald Trump a jeho manželka Melania byli pozitivně testováni na COVID-19 a ihned nastoupili do karantény [1]. Veškerý výkon moci v USA převzal viceprezident Mike Pence a rovněž náčelník generálního štábu spojeného velení amerických ozbrojených sil Mark Alexander Milley.

Ten nařídil okamžité uvedení “atomového protokolu” do pohotovosti a vyslal do vzduchu mobilní velící štáb na palubě E-6B Mercury “Doomsday” a několik dalších velících štábů na platformě Boeingu 747. Jak uvedl americký server Infowars, Pentagon vyslal [2] několik těchto strojů do vzduchu zhruba půl hodiny předtím, než Donald Trump oznámil na Twitteru, že byl s manželkou pozitivně testovaný na COVID-19. Donald Trump byl právě na cestě na Floridu, kde mělo proběhnout volební shromáždění v několika městech. Namísto toho musel Trump nastoupit do 14-denní karantény.

Donald a Melania Trump

Podle informací z Bílého domu se Trump nakazil od své poradkyně Hope Hicksové, která prý už v úterý pociťovala první příznaky chřipky, když doprovázela prezidenta do Fayetteville v Severní Karolíně, kde proběhla první prezidentská televizní debata mezi Donaldem Trumpem a Joem Bidenem.  Donald Trump na svém Twitteru použil anglickou mutaci fráze německé kancléřky Wir schaffen das (Zvládneme to!) na znamení toho, že on a jeho manželka se s virem vypořádají po svém a brzy se vrátí do kampaně.

Jenže, celá věc má několik zásadních momentů, které vyzývají k ostražitosti. Donald Trump podle všeho již dávno má vakcínu proti COVID-19, protože několikrát od Donalda Trumpa zaznělo mezi řečí, že on onemocnět nemůže. Spekulace o tom, že někteří Američané mají už dávno vakcínu, se šíří na alternativě už hodně dlouho a není to jenom domněnka alternativy, myslí si to i američtí liberálové a novináři, protože ti okamžitě začali tvrdit [3], že Donald Trump si svoji pozitivitu vymyslel, protože je vyloučené, že by se on mohl nakazit.

Liberálové bijí na poplach, že Donald Trump svoji nákazu COVID-19 zinscenoval

Jako první s tím přišla televize CNN a hned poté MSNBC a CBS, které začaly do vysílání brát odborníky, kteří tvrdí, že je velice pravděpodobné, že Trump prý nechal svůj test zfalšovat prostě tím, že vzorek zaslaný do laboratoře pochází od jiné a pozitivní osoby. Podle liberálních novinářů totiž Donald Trump v úterní televizní debatě shořel jako papír, Joe Biden ho prý převálcoval, a to díky jedinému tématu, že Donald Trump podcenil a zapříčinil úmrtí více jak 200 000 Američanů od počátku roku.

Toto tvrzení liberálů je samozřejmě zcestné, protože úterní debata plná překřikování neměla a ani nemohla mít vítěze, protože v debatě nezaznělo nic nového. Kdo fandí Trumpovi, pro něho vyhrál Trump. Kdo fandí Bidenovi, pro toho vyhrál Biden. A kdo byl nerozhodnut, tomu bylo nevolno a raději to přepnul na jiný kanál. Jenže, jak se ukazuje v USA, téma virové nákazy je klíčovým nástrojem pro vítezství ve volbách a Trumpovi něco chybí. Chybí mu důkaz, že COVID-19 není tak velký problém, jak se mediálně předkládá.

Televizní debata Donalda Trumpa a Joe Bidena

Donaldu Trumpovi je 74 let a je přesně v té skupině seniorů, která je nejzranitelnější v případě nákazy COVID-19. Co takhle prohlásit, že 74-letý americký prezident je nakažený, ale on to ustojí, nákazu porazí a po 14 dnech uspořádá velkolepé shromáždění, kde vystoupí jako hrdina a bojovník, který porazil COVID-19 v takto pokročilém věku? Kdo bude potom moci Trumpovi něco vyčítat, že na jaře něco podcenil? Donald Trump bude potom jezdit po shromážděních a bude říkat, že to nic nebylo, že měl jenom zvýšenou teplotu, že to bylo prakticky bez příznaků, že to není tak vážné, jak se říká, a bude mít na to důkaz, on sám bude tím důkazem. Když jsem se z toho mohl vyléčit já ve věku 74 let, vyléčíte se z toho i vy! Tenhle hypotetický scénář není vůbec vyloučený, protože ani já nevěřím, že by americký prezident neměl vakcínu na virus, který pochází z amerického vojenského výzkumu ve Fort Detrick v Marylandu. Časově to navíc do sebe zapadá dokonale.

Fanoušci Trumpa varují, že uvnitř republikánské strany probíhá puč s cílem odstranění Donalda Trumpa z kandidátky a jeho nahrazení viceprezidentem Pencem

Donald Trump bude 14 dní v karanténě. Příští středu proběhne televizní debata viceprezidentů, Mikea Pence a levicové radikálky Kamaly Harris. Ovšem druhá televizní debata Trumpa a Bidena proběhne ve čtvrtek 15. října, ale to bude Trump ještě v karanténě. Je tak velmi pravděpodobné, že druhá debata se vůbec neuskuteční a proběhne až závěrečná 3. debata ve čtvrtek 22. října. A právě v této poslední debatě by Trump vystoupil jako ten, kdo levou zadní porazil “čínský virus”, který napadl i vrchního velitele amerických ozbrojených sil, tedy amerického prezidenta. Donald Trump tak sám sebe vykreslí jako oběť čínského bojového viru, který do světa vypustili Číňané a s Číňany přece Joe Biden tak dlouho spolupracoval ve vládě Baracka Obamy. Proti tomu nepůjde argumentovat, Bidenovi to vezme veškeré argumentační náboje. Jenže, existuje zde ještě jedna varianta, mnohem temnější.

Trumpův viceprezident Mike Pence s manželkou Karen

Podporovatelé Donalda Trumpa začali šířit informaci, že se jedná o palácový puč uvnitř republikánské strany, jehož cílem je onemocnět Donalda Trumpa těžkou formou COVID-19, aby nemohl pokračovat v kampani, a aby byl nahrazen viceprezidentem Mikeem Pencem. Ten už se nechal testovat se svojí manželkou Karen a oba jsou negativní [4]. Mike Pence už oznámil, že po dobu případné prezidentovi indispozice, pokud by se průběh nákazy u prezidenta zhoršil, je připraven zaskočit, ovšem kromě toho samozřejmě nyní bude mít na starosti všechna shromáždění a volební kampaň.

Rozhodli se republikáni po nepovedené televizní debatě otestovat Mikea Pence, jak by ho přijali republikánští voliči, kdyby na poslední chvíli nahradil Trumpa?

Trumpovi příznivci začali tušit, že se může jednat o pokus přepřáhnout na poslední chvíli kandidátku, aby Mike Pence úplně nahradil Donalda Trumpa, ale to nelze udělat bez testu a bez zkoušky. Nejprve je třeba během této 14-denní Trumpovy karantény otestovat, jak budou voliči Trumpa reagovat na myšlenku a možnost, že by třeba 3. listopadu hlasovali pro Pence. Ten je totiž mnohem umírněnější a je mnohem přijatelnější jak pro nerozhodnuté středové voliče, tak i pro konzervativně založené demokraty. Tyhle lidi totiž Trump příliš neoslovuje. Je reálné, že by se republikáni opravdu chtěli zbavit Trumpa v této chvíli? Opravdu v úterní debatě řekl něco, co mohlo někoho vyděsit?

Donald Trump a Joe Biden během televizní debaty

Z hlediska procesů řízení mně překvapilo, že v první debatě od Trumpa nezaznělo ale lautr nic o Izraeli. V roce 2016 Donald Trump mluvil o Izraeli každou chvíli, o jeho ohrožení, o tom, jak Barack Obama omezoval spolupráci s Tel Avivem, ale v úterý v debatě o Jeruzalémě a o Izraeli nepadlo ani slovo. Divné, moc divné. Přestože zahraniční politika nebyla tématem první debaty, v projevu mi to prostě u Trumpa chybělo

Když Donald Trump v roce 2016 debatoval s Hillary Clinton, neskákal ji zdaleka tak do řeči jako skákal Bidenovi. Na někoho to mohlo působit tak, že nechce, aby bylo zřetelně slyšet, co Biden říká. Bez ohledu na to, že Biden jede proti Trumpovi diskreditaci, skákání do řeči ze strany Trumpa bylo taktickou chybou. Vyrovnalo se to pouze tím, že Joe Biden se také neženýroval a rovněž skákal Trumpovi do řeči. Debata byla prostě jeden obrovský chaos. Jenže, kvůli tomu by republikáni jen tak Trumpa neodsunuli, v tom musí být něco jiného. Je to zřejmě opatření před zprávou, která za pár dní otřese Amerikou.

Ameriku čeká těsně před volbami zdrcující zpráva, podle všeho vakcína do konce roku nebude!

Tou zprávou je informace, že vakcína do konce roku v USA podle všeho nebude. Šokující informace začala v posledních hodinách probublávat z více zdrojů. Americké farmaceutické firmy Pfizer a Moderna totiž podle stanice Bloomberg oznámí, že budou potřebovat na otestování bezpečnosti vakcíny mnohem více času, a že konec roku se nestihne. Pokud tahle informace vyjede na veřejnost oficiálně za zhruba týden až 10 dní, dojde k naprostému šílenství v USA.

Karen Pence, Donald Trump, v pozadí Melania Trump

A dovedete si představit, jaké scénáře potom budou na stole. Buď prezident úspěšně porazí virus a po 14-denní karanténě se ukáže jako vítěz, který ve věku 74 let porazil čínský virus, anebo… nebo namísto voleb amerického prezidenta bude pohřeb amerického prezidenta, protože Donald Trump “virus” nepřežije, buď obrazně, tedy politicky, anebo doslova. Místo něho by naskočil Mike Pence, ale zachoval by Trumpův volební odkaz MAGA – Make America Great Again.

Jenže, to je riskantní tah a aby to fungovalo, musí se nejprve otestovat, jestli voliči Trumpa by opravdu takovou myšlenku zkousli. Následujících 14 dní se ukáže, co se bude dít s Trumpovými preferencemi ve chvíli, kdy Mike Pence bude jezdit po shromážděních místo Trumpa. Pokud půjdou preference dolů, Donald Trump může být v klidu, nikdo ho nenahradí.

Příštích 14 dnů ukáže, co se bude dít s preferencemi Donalda Trumpa

Ovšem pokud by začaly průzkumy jít nahoru, ukázalo by se, že když Trump není venku a místo něho je tam Pence, že průzkumy jsou mnohem lepší, potom být na místě Donalda Trumpa, opravdu bych začal mít obavy o svůj život. Protože pozor, budovat Velký Izrael a 3. Chrám může i Mike Pence v roli amerického prezidenta. Pokud Izrael začne mít pochybnosti o schopnosti Trumpa porazit Bidena v argumentační rovině ohledně koronaviru, který řádí i v Izraeli, potom chasidští se nebudou rozpakovat a Trumpa vymění.

Mike Pence a jeho rodina. Co myslíte, zahrávají si republikáni s představou, že tato rodina bude 3. listopadu slavit vítězství ve volbách v roli prezidentské rodiny?

Úterní debata sice skončila bez vítěze, ale jenom kvůli tomu, že to byla více debata o skákání do řeči mezi Donaldem Trumpem a Chrisem Wallacem jako moderátorem debaty. Biden byl ten, kdo byl uřván a přeřván, a to není dobrý výsledek. Trump vyhrál argumentačně, Biden ale vyšel z debaty jako ten, komu je ubližováno. A to je přesně to, co přitahuje nerozhodnuté voliče. Je zcela zjevné, že dnešní páteční oznámení Trumpa a jeho ženy o pozitivním testu na COVID-19 přichází přinejmenším jako na zavolanou. Uvidíme v následujících dnech, co se začne dít s Trumpovými preferencemi. Ten vývoj nám dá jasnou odpověď, k čemu ve skutečnosti došlo.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj: https://aeronet.cz/news/donald-trump-a-jeho-manzelka-melania-maji-pozitivni-test-na-covid-19-mezi-americkymi-novinari-a-liberaly-se-vsak-zacina-sirit-informace-ze-trump-zinscenoval-vlastni-nakazu-aby-volicum-ukazal/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář