JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Přichází krvavý muslimský svátek Eid al-Adha, při němž dojde k rituálním porážkám milionů zvířat. Neevidujeme ani jeden protest tzv. „Ochránců zvířat“! (VIDEA)

Krutost k lidem, kterou nám názorně předvedli například vojáci ISIS a dnes a denně ji praktikují třeba africké islámské bojůvky, začíná už u krutosti ke zvířatům. S nimi se v muslimském světě zachází velmi bezohledně, ostatně po internetu koluje spousta videí, která na tuto krutost ukazují. Při krvavém svátku, který začíná už 10.8. je každoročně rituálně podřezáno a vykrveno několik milionů zvířat.

Více, než tisíce slov, ukáží obrázky a videa, která jsou ovšem jen pro silné žaludky; já sama se musím přiznat, že jsem se nedokázala ani na jedno video podívat do konce. Jenže to, nač se mnozí z nás nemohou dívat, je v muslimských zemích oblíbená zábava širokých mas. Krutému zabíjení zvířat nadšeně přihlíží celé rodiny, včetně dětí.

 

Islámské zrůdy: Podřezávají dobytek a stejně tak podřezávají lidi ...

Začíná al-Adhá, muslimský svátek podřezávání |

V některých městech doslova tečou po ulicích potoky krve, což považují místní muslimové za něco zcela normálního.

FOTO #1: Kvůli islámskému svátku íd al-adhá musí trpět nevinná ...

Začíná al-Adhá, muslimský svátek podřezávání | IVČRN.CZ

Kdepak jsou všechny ty organizace na ochranu zvířat? Zatím se nestalo, že by se tyto dnes již plně zpolitizované organizace dokázaly proti podobným muslimským praktikám v jakékoli muslimské zemi ozvat. Protesty zatím proběhly jen v Indii, kde je ovšem muslimská menšina v poslední době postupně vyhošťována a islám potlačován. V evropských ulicích to zatím nevidíme, zde probíhají rituální porážky v menším množství a na soukromých pozemcích muslimů.. Jenže to jen proto, že nás zatím mohamedáni nepřečíslili. Zatím!!

Níže videa pro ty, kdo mají podobně silné žaludky, jako muslimové, zvyklí od velmi nízkého věku podobnou “mohamedánskou zábavu” sledovat. Jen na závěr dodávám, že pak není divu, že jim ani nečiní žádný problém uříznout třeba v rámci vraždy ze cti své expartnerce hlavu….

Slovanka

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář