JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Prieskum agentúry Focus na Slovensku ukázal, že najmenej ustrašených zmanipulovaných oviec, čiže najviac odporcov nosenia ponižujúcich náhubkov (rúšok), tvoria voliči ĽSNS

SLOVENSKO: Televízia Markíza si nechala od agentúry FOCUS urobiť prieskum o voličoch strán, ktorí sú ochotní nosiť rúška počas pandémie koronavírusu.

Z celkovej populácie je ochotných nosiť rúško 62,5% ľudí, 2,1% nevie odpovedať a 35,4% nie je ochotných nosiť rúško.

Podľa politických strán majú najmenšie sympatie k noseniu rúšok voliči Kotlebovej ĽSNS. 41,1% je ochotných nosiť rúška, 1,2% nevie odpovedať a až 57,7% voličov kotlebovcov nie je ochotných mať prekryté ústa rúškom.

Voliči strany Igora Matoviča OĽANO sú k noseniu rúšok pozitívnejší. Až 73,8% ich voličov je ochotných nosiť rúška, 1,8% nevie a 24,4% nechce rúška na ústach. 53,9% voličov novej strany Petra Pellegriniho je ochotných nosiť rúška, 3,9% nevie a 42,2% nie je ochotných.

61,5% voličov Smeru rúška nosiť ochotní sú a 38,5% má negatívny postoj k rúškam. Voliči SaS sa rozdelili v pomere 80% pre rúška a 20% proti rúškam.

Kollárovci sú v pomere 73,6% pre rúška a 26,5 proti. Najlepší vzťah k rúškam majú voliči Progresívneho Slovenska s pomerom 83,9% za rúška a 16,1% proti rúškam.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář