JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Primitívna opica Naď ukázal občanom svoju hlúposť

SLOVENSKO: Aj keď Eduarda Chmelára som nikdy “nemusel” a vždy som si o ňom myslel svoje (nie veľmi lichotivé myšlienky), musím uznať, že nepredĺženie zmluvy Ľubošovi Blahovi, Eduardovi Chmelárovi, dvom vysokoškolským pedagógom smrdí viac politickými dôvodmi, ako “nadbytočným” pracovným miestom.

Zvlášť u Eda Chmelára je to dosť nechutný paradox, keď že nie je len kritikom vlády Igora Matoviča, ale bol predtým aj kritikom vlády Pellegriniho, či Fica. Môžeme si o Kaliňakovi a Sakovej myslieť všeličo, jedno je zrejmé, nikdy by sa neznížili k tomu, aby svojich politických odporcov vyhadzovali z Vysokej školy patriacej priamo pod Ministerstvo vnútra.

Obzvlášť chrapúnsky a vyložene sprostý je status ministra obrany Naďa, v ktorom píše:

“Tak som sa práve dozvedel, že Chmelár a Blaha skončili na Akadémii policajného zboru, lebo im rektorka nepredĺžila zmluvu. Čo k tomu dodať, je to obrovská strata pre ľudstvo.”

Zdroj FAN PAGE ministra obrany

Čo dodať k statusu ministra obrany?

Keď sa minister Jaroslav Naď dostane na stránky oxfordských Dejín moderného politického myslenia, kde sú Eduard Chmelár s Ľubošom Blahom zapísaní popri takých velikánoch, ako sú Ľudovít Štúr, Tomáš Garrigue Masaryk, či slovinský filozof Slavoj Žižek , potom môže niečo písať o ”obrovskej škode pre ľudstvo”

Dovtedy je to úbohé, detinské a nehodné funkcie ministra, na ktorú pán Jaroslav Naď zrejme ešte nedorástol…

Zdroj: https://www.eurorespekt.sk

Odeslat komentář