JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Proč bláznivý Vystrčil letí provokovat Čínu za Vaše peníze? Proč si letenku nekoupí ze svého? Kobza: „Kdyby byl Vystrčil fér, letěl by běžnou linkou, na svůj soukromý pas a především za své peníze!“

ČESKO: „Kdyby byl Vystrčil fér, letěl by běžnou linkou, na svůj soukromý pas a především za své peníze.  Co asi předseda Vystrčil provede jako příští krok? Vyhlásí válku ČLR?“ zeptal se jen tak bokem Jiří Kobza.

„Poděkujme ODS,poděkujme předsedovi senátu Vystrčilovi za to, že společně s řeporyjcem Novotným opět ukázal, jak arogantně ODS přehlíží běžné občany. Argumentovat nutností „držet hodnoty demokracie a lidských práv a ne počítat groše“ od tak skvěle placeného ústavního funkcionáře v momentě kdy spousta lidí už díky několikaměsíčnímu propadu příjmů nemá co počítat, mi přijde opravdu neslýchaně arogantní. Navíc Vystrčilův senátorský mandát od 8144 voličů rozhodně nestačí k tomu, aby předseda Vystrčil začal likvidovat oficiální a smluvně zakotvenou a potvrzenou zahraniční politiku ČR. Senát nemá kompetence k vedení samostatné zahraniční politiky. Jedná se tedy o naprosto dětinskou nechutnou exhibici, za potlesku pár neziskovek (čekám, kdy se přidá ministr Petříček a ČSSD), na úkor a na nemalé náklady ČR,“ konstatoval Jiří Kobza.
„Kdyby byl Vystrčil fér, letěl by běžnou linkou, na svůj soukromý pas a především za své peníze. Co asi předseda Vystrčil provede jako příští krok? Vyhlásí válku ČLR? “ zeptal se jen tak bokem Jiří Kobza.
„Poděkujme ODS, že ta otevřeně a jasně dala obyčejnému voliči najevo, jak na jeho těžkosti a obyčejný život zvysoka kašle.  Já jen doufám, že si to voliči budou pamatovat, až půjdou na podzim ke krajským a za rok po nich i ke sněmovním volbám. Vsadil by si někdo na to, že premiér podepíše ten speciál? “ uzavřel svůj komentář poslanec Jiří Kobza.

Odeslat komentář