JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Proč se mají omlouvat bílí černým? Neměli by se spíš omluvit černí černým?

Každý den narážím na další a další videa bělochů, padajících na kolena před černochy. Většinou dobrovolně a často až s teatrálním patosem. Jejich sypání si popela na hlavu za činy předků – to tedy v případě USA či Británie – je v dějinném kontextu vskutku šílené. Vždyť otrokáři zde byli po tisíciletí a otroky byli v minulosti postupně příslušníci všech ras, dokonce i té bílé.

Asi největšími otrokáři byli Arabové, ale i sami černoši, kteří s tím dodnes neskončili. V Africe dochází denně k vyvražďování celých křesťanských vesnic, přičemž mladé dívky, často ještě děti, jsou brány do otroctví jako sexuální otrokyně. Černí tak pojímají černé otroky, i když dnes se to děje ve jménu islámu, který k braní nemuslimských otrokyň přímo nabádá.

Pokusila jsem se dohledat události jen z posledního asi týdne, pokud bych zde měla uvádět vše, co se stalo v Africe třeba za poslední měsíc, bylo by to tak na tři články. Vždy se jedná o černochy kteří vraždí zase černochy. A to velmi brutálně a především beztrestně. Zde se můžete podívat na velmi brutální útok černých proti černým v jedné nigerijské vesnici. Devět lidí rozsekáno mačetami, na obrázcích vidíte, že se neštítili zabíjet ani malé děti.

Při útoku došlo i na znásilňování a sedm lidí z vesnice zmizelo, nejspíš se stali otroky únosců, což je dnes v Africe zcela běžné, ostatně, to se tam děje po tisíciletí, vždyť i ti černoši, kteří byli prodáni do amerického otroctví, byli většinou odchyceni a prodáni černochy. Černí vraždí černé, černí berou černé otroky. Koho to zajímá?

A další případ z Nigérie z posledních dní. 81 lidí bylo zavražděno členy nechvalně známé islámské bojůvky Boko Haram. Bojůvky, jejíchž mnoho členů je v Evropě, či na náš kontinent teprve míří. Obyvatelé vesnice, kteří přepadení přežili tvrdí, že muži z Boko Haram zaútočili na vesnici v obrněných tancích a na nákladních autech naplněných zbraněmi. Sedm lidí, včetně hlavy vesnice, dětí a žen, bylo uneseno z komunity. Tedy velmi pravděpodobně i z nich jsou otroci. 

Další případ posledních dní se odehrál v Burkině Faso. Tam byla přepadena křesťanská vesnice, jejíž obyvatelstvo bylo vyvražděno muslimy.  Nejméně 58 lidí, včetně dětí, bylo během 2 dnů zabito v severní Burkině Faso při třech různých útocích ozbrojených islámských radikálů, kteří se zaměřovali na křesťany.

Další případy už jen ve zkratce. Muslimové zavraždili v Nigérii pastora a jeho ženu. V případě vrahů se samozřejmě jednalo o muslimy. V Mali bylo zavražděno 27 křesťanů, pachateli byli opět muslimové. Část zavražděných byla upálena zaživa.

Stačí? A to jsou jen případy z černé Afriky, které se mi podařilo dohledat za posledních cca 8 dní. O mnoha se možná ani nepsalo nebo se o nich neví, v případě odlehlejších oblastí se to nejspíš dozvíme se zpožděním. Společný jmenovatel? Černí vraždí černé, muslimové nemuslimy.

Nechápu, proč ze sebe dělají bílí idioty, před černými se klaní a dokonce jim líbají nohy, či se dobrovolně poutají do řetězů. Jen tím ponižují ostatní občany vlastní rasy, kteří s jejich pokáním nesouhlasí.

Tedy – (ne)vážení sluníčkáři, kajete-li se, pak tak čiňte výhradně jen za sebe osobně, ne jménem celé rasy!!!

Vždyť nejvíc černých – a to dokonce i v USA – zabijí zase černí. A v poměru k počtu obyvatel bylo v USA zavražděno víc bílých černými, než černých bílými. Proč se černým neomlouvají třeba Arabové? Vždyť přímo v Mekce byl velký trh s černými otroky po tisíce let a zrušen byl až ve 20. století!! A nejspíš by tam byl dosud, pokud by nedošlo k intervencím ze strany právě těch “zlých bělochů”.

Při vším tom šílenství a poklonkování mne však potěšilo, že právě proti BLM a Antifě se bude po celé Británii protestovat tuto sobotu i neděli. Demonstrace organizují patrioté, Tommy Robinson a všichni Britové, kteří odmítají vymazávání jejich vlastní historie.

Nakonec, američtí černoši, potomci otroků, mohou být rádi, že jejich předkové skončili v USA. Kdyby zůstali v Africe, životní úroveň jejich potomků by dnes byla mnohem horší, či by možná vůbec nežili, protože by se jejich předkové stali obětí tropických nemocí, hladu či kmenových válek, v dnešní době pak také válek náboženských.

Pokání mnoha sluníčkářů, politiků a různých rádoby celebrit včetně stávající pozitivní diskriminace, kdy jsou kvóty na menšiny snad ve všech možných oblastech, způsobí pravý opak toho, čeho má údajně docílit. Udělá rasisty i z lidí, kteří nikdy rasisty nebyli. 

A na závěr, po všech těch šílených obrázcích ponižujících se sluníčkových bělochů, jedno povzbudivé video, které sluníčkáře příliš nepotěší:

(pozn. videa z twitteru bývají velmi často blokována, pak stačí přejít na originální stránku na twitteru kliknutím na šipku v pravém dolním rohu videa).

SLOVANKA

Odeslat komentář