JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

PROCES S KOTLEBOM NA SLOVENSKU PŘIPOMÍNÁ 50. LÉTA

SLOVENSKO: Předem uvádím, že nejsem členem žádné ze stran, ale jako naprosto nezávislý občan nemohu nereagovat na podivný proces, který se vede na Slovensku s panem Kotlebou.

Mám Slovensko velice rád a do jejich termálních lázní jsem si donedávna jezdil léčit poněkud poničené klouby. Mezi Slováky jsem měl a doufám že mám přátele a rád se tam vracím jako domů. Morava je navíc docela blízko. O to víc mne zarazil výsledek procesu, který zřejmě vyvolali a zcela iniciovali podivní právníci proti panu Mariánu Kotlebovi. Prý za to, že věnoval kdysi  komusi nějaké peníze.

A hned si paní soudkyně z výše sumy vydedukovala symboliku čehosi. Na kterémžto základu odsoudila zmíněného politika k vězení v trvání několika let. Nejde vůbec o to, zda je to pravicový či vlastenecký politik, ale o to, že se vládnoucí strany začínají na Slovensku doslova uchylovat k teroru – k likvidaci nepohodlných stran a politiků,kteří jsou příliš vlastenečtí a málo proevropští. Jako je zřejmě usměvavá paní Čaputová. Omlouvám se tímto Slovákům, že zasahují do jejich vnitřních problémů, ale nemohu k tomu mlčet. Procesy,jako jsou tyto,byly vedeny v padesátých letech u nás i na Slovensku. A končily někdy rozsudky smrti a v lepších případech mnohaletých vězením v pracovních a mnohdy likvidačních táborech a uranových dolech. 

To, co předvedla současná paní soudkyně v případu pana Kotleby je návrat do padesátých let, do doby politických procesů. A navíc tato velmi podivná paní ,, speciální samosoudkyně” požaduje i zákaz pravicové strany, která jí poněkud nevyhovuje. Myslím,že by bylo vhodné zakázat další činnost této podivné samosoudkyně . Protože příště,pokud jí to projde,nebude možná už odsuzovat k několika letům vězení, ale rovnou na doživotí. Za politické názory.

Vypadá to totiž, že se na Slovensku znovu daří návratům ryze politických procesů. V České republice už se o něco podobného pokoušeli také. Zatím  se jim podařilo stíhat občany za jejich názory podmínečnými rozsudky. Na Slovensku si tito podivní soudci a prokurátoři zřejmě troufají víc. Je tedy teď jen na nás občanech, Slovácích, Moravanech a Češích, jestli si tenhle návrat do totality a bezpráví  dáme líbit. Měli bychom- proti tomu protestovat ze všech sil. Já tímto důrazně protestuji.

Autor: Vladimír Kříž, spisovatel 

Zdroj: https://pravyprostor.cz/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář