JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Protokol o 100% léčbě COVID-19: Přepis interview Dr. Richarda Bartletta pro Bombshell

Debbie Georgatos [DG]: Toto je skutečný příběh. Včera večer jsem moderovala panelovou diskusi při jedné politické akci. Potom jsem se sešla s jedním lékařem, tady v Midlandu, stát Texas, který pracuje s pacienty COVID19, tj. s pacienty nakaženými coronavirem. Článek se nachází na naší webové stránce  https://americacanwetalk.org/dr-richardbartlett-shares-covid-information/ V našem studiu je zde s námi Dr. Richard Bartlett, který se domnívá, že objevil, kde je zakopaný pes, pokud jde o COVID19. Mohli bychom začít začít tak, že povíte našim posluchačům něco o své lékařské praxi?

https://youtu.be/eDSDdwN2Xcg

Richard Bartlett: praktikující lékař, autor publikací, působil jako lékař v jiných zemích..

01:51 min DR: Na to už máme odpověď. Podívejme se třeba na Taiwan, kde je 25 milionů lidí nacpaných jeden na druhém. Kdyby ti praktikovali sociální odstupy, museli by plavat po oceánu kolem dokola. Během celé pandemie zemřelo na Taiwanu pouhých sedm lidí. Sedm lidí se vejde do jednoho minibusu. Příště můžete svým divákům ukázat takový minibus, aby měli představu, kolik lidí zemřelo v pětadvacetimilionové zemi.

Řeknu vám, proč je situace taková. V Japonsku je to podobné. V zemi, kde žije 121 milionů lidí zemřelo za celou dobu pandemie méně než 1000 lidí.  V Singapuru za stejnou dobu  jen 12.

Na Islandu, podle toho, co nám říkají v mainstreamových mediích, to není možné, ale je to tak. Každý si to může ověřit. Můžete se třeba kouknout  na webovou stránku Johns Hopkins COVID a přesvědčit se o těch číslech. Poukazuji na to proto, že lidé v Texasu mají právo slyšet dobré zprávy. V Dallasu potřebují slyšet dobré zprávy, a já dobré zprávy mám.

DG: Řekněte nám konečně, co v těch jiných zemích dělají.

DR: Dělají to, co dělám já. Není to hydroxychloroxin, třebaže i tento funguje. To, co dělají,  je inhalování steroidu: Mým favoritem je inhalování budesonidu. Původní značkový název je Pulmicort. Je to generický, velmi levný preparát. Celá léčba stojí 200 dolarů, jestliže platíte v hotovosti. Přes pojišťovnu mnozí mí pacienti nemusí dokonce platit vůbec.

Používá se rozprašovač.  Je to lék proti astmatu, působí jako protizánětový prostředek proti COVID, což je zánětové onemocnění dýchacích cest. Dokonale funguje. 100 % mých pacientů je naživu. Používám ho k léčbě už od března. Ošetření vdechováním trvá pět minut. Přístroj zapojíte do zásuvky, do malé nádobky vložíte směs, předem připravený lék z lékárny, stlačíte knoflík, a pět minut vdechujete. Bez masky. Používá se nevelký náustek, který držíte před sebou, a vdechujete pět minut. Pacienti mi sdělují, že se cítí lépe už po prvním ošetření. Bolest v prsou pomine, přestanou lapat po dechu, horečka povolí.

Posouzení 04:46 – 06:34 min

Povězme si o tom, co to vlastně je  COVID. Je to respirační virus, který vniká do plic, a spouští uvolňování zánětových látek, blokuje ACE receptory  (angiotensin-converting enzym) v plících, což spouští uvolňování zápalových látek. To označujeme jako příval cytokinu, což je odborný název pro zánětové látky a enzymy, které se uvolňují do celého těla. Takže s COVID-em získáváme vetřelce, který tady nikdy předtím nebyl. Ten zabije některé lidi, pokud se neléčí. Padesát procent lidí ani neví, že ho mají,  ale pro 20 % ohrožených lidí existuje léčba. My už známe odpověď.

Na Tajvanu 24 milionů lidí nemusí čekat na na vakcínu. Nehrozí jim problém, že by museli očkovat 24 milionů lidí.

Za celou dobu pandemie zemřelo pouze sedm lidí..

Posouzení

08:23 min DR. Tento lék je znám už přes 20 let. Existuje o něm množství výzkumných prací. Je bezpečný. Big Pharma se nechystá do něj vložit ani šesťák. Nikdo se nechystá do něj investovat. Kompletní léčba stojí 200 dolarů, zatímco analytika, diagnostika a hospitalizace stojí přes 3100 dolarů ještě než se přistoupí k vlastní léčbě. A potom zaplatíte nejméně 15 000 dolarů za celou dobu v nemocnici, pokud se neodhodláte jít do ICU (intensive care unit – jednotka intenzivní péče) a zaplatíte za léčbu 30 nebo 40 tisíc dolarů.

DG: Takže, vy jste tento lék předpisoval na astma ještě předtím, než se objevil COVID?

DR:  Ano, jako prevenci astmatu.V Americe laboruje s astmatem 25 milionů lidí, a tento lék se rutinně užívá přes 20 let, jako prevence astmatických záchvatů. Jako preventivní opatření na zabránění astmatických záchvatů je inhalování steroidu. Tak to dělají v Japonsku. Tak to dělají na Taiwanu. Tak to dělají v Singapuru.

DG: I zdraví lidé ?

09:28 min DR: Ano, jestliže chytí COVID,  léčí ho inhalováním steroidu. Pro 50 % lidí, kteří virus dostanou, a nemají žádné příznaky, není žádný lék potřebný. Ti dokonce ani nepotřebují očkování. Ale 20 % je v nebezpečí úmrtí, jestliže se léčbě nepodrobí. A na to máme odpověď.

Co musíme udělat, je včasné testování a včasná léčba. Musíme virus zjistit včas. Amerika má nejlepší systém zdravotní péče. Včas detekujeme a včas léčíme rakovinu, srdeční onemocnění, mrtvice a všechny druhy infekcí, ale je šílené, že děláme to, co dělá komunistická Čína, a že to papouškujeme prostřednictvím Světové zdravotnické organizace (WHO). WHO velebí to, co udělala Čína, a v čem ji následuje Itálie. Podívejte se na Itálii. Tam zemřelo 30 000 lidí, oproti sedmi v zemi, kde 24 miliony lidí jsou namačkáni jeden na druhém. Tam totiž přišli na stejné řešení, na které jsem nezávisle přišel i já. V březnu jsem začal s léčbou, a funguje to.

DG: Vím, že jste to používal už předtím. Takže, kdy jste si uvědomil, že COVID 19 je pro Ameriku katastrofou? Potřeboval jste někoho, aby vám poradil zkusit tento typ léčby?

PROTOKOL POUŽÍVANÝ DR. RICHARDEM BARTLETTEM

DR: V březnu jsem pracoval ve 48-hodinové směně na pohotovosti, a byl jsem tehdy plný úzkosti. Jsem křesťan, a celou tu dobu jsem se modlil. Vyšetřoval jsem jednoho pacienta po druhém. Říkal jsem si, panebože, co když přijde někdo s COVID-em a umře mi tady? Pacienti mi věří, že pro ně udělám to správné, a já neznám odpověď. Natáhl jsem se na lůžko mezi pacienty, abych si zdříml. Vzbudil jsem se s přesvědčením, že Bůh mi vnukl vítěznou strategii. O týden později  ji vyzkoušel na dvou pacientech. U obou zabrala. V Japonsku na přišli, i na Taiwanu na to přišli. Vítěznou strategií je inhalace steroidu. V těch zemích používali jiný steroid, než já.. Domnívám se, že ten můj je lepší: inhalace budesonidu ve spreji.

Podávám  rovněž antibiotikum claritromycin, který léčí stěhovavou pneumonii i jiné druhy zápalu plic. Dále podávám zinek, neboť tento brání množení viru, ale zlatým hřebem je inhalování steroidu budesonidu. Používám inhalování místo intravenósní aplikace, neboť jestliže steroid aplikujete intravenózně, nebo ho vstřikujete do svalu, nebo ho podáváte v tabletkách, vždycky tím odstavíte imunitní systém, tj. schopnost bojovat s infekcí. Lék dostává se do celého těla prostřednictvím oběhu krve. Vždycky tak zhoršíte schopnost léčby na rozdíl od toho, kdy aplikujete lék cíleně. Jeden z mých synů je hasič. Jestliže zamíří hasící přístroj přímo na zdroj ohně, plameny zhasnou. Je to jako zacílení na zdroj zánětových látekStejně tak zaniknou plameny horečnatého zánětu po ošetření rozprášením. Důvodem, proč používám rozprašovač je, že použiji-li inhalátor, 90 % léku se nedostane tam, kam ho potřebuji dostat. Výzkum ale ukazuje, že rozprašovač funguje.

DG: V této zemi je  velký tlak na to, abychom se drželi stranou, zůstávali doma, čekali na vakcínu. Když objevíte něco jako toto, co učiníte jako lékař, který objevil novou léčbu? Jak umožníte poznání ostatním lékařům? Jak to dáte ba vědomí vládě?

13:14 min DR: Dělám všechno, co mohu, proto jsem tady zůstal další den, abych s vámi mohl být ve zprávách. Tak můžeme dobrým lidem v Dallasu dát na vědomí, že už máme řešení. Minulý pátek mi volali z úřadu Teda Cruze. I ten se o tom řešení doslechl. Volal mi i jeho personální šéf a další člen týmu, a hovořili jsme spolu 30 minut. Napsal jsem o tom článek. Citujeme 51 článků z uznávaných a renomovaných časopisů, které podporují naši práci.  Poslali jsme nepublikovaný článek do úřadu senátora Cruze. Tak teď je on odpovědný za tu informaci, a každý to ví. A rozumí se, že můj nepublikovaný článek dostane i prezident Trump. Samozřejmě budeme článek publikovat, ale proč čekat na vydání několik měsíců?

14:29 min DR: Toto inhalování budesonidu, jako léčba COVID-u se v současnosti studuje i v NIH (Národní ústav zdraví). Jejich studie bude dokončena v říjnu, ale od začátku bylo odsouzena k neúspěchu. Řekněte mi něco o tom. Včasná detekce  a včasná léčba, to je hlavní krédo amerického zdravotního systému.

Proč přijímáme něco, co komunistická Čína prosazuje po celém světě; proč čekáme, až se nadechneme smrti, proč čekáme, až dům ze dvou třetin shoří, abychom až potom hledali pomoc?  To je, co od nás chtějí CDC (Střediska pro regulaci onemocnění), abychom dělali, jakož i všechny úřady. Nevyhledávejte pomoc, dokud jsou příznaky mírné, počkejte, až se objeví těžké.

Volají mi lidé, kteří chodí na pohotovost, protože se zle cítí. Posílají je zpátky s pozitivním testem a říkají, vezměte si tylenol a držte se doma. To je příklad lhostejné zdravotní péče, nezdravého přístupu k jakémukoliv zdravotnímu problému, zejména k  tomu, který vás může zabít. Pro 20 % lidí smrtelný. Nevíme, kdo je těch 20 %, ale pokud mají symptomy, musíme pro ně něco udělat.

Dr. Richard Bartlett 

Překlad: nwoo.org

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář