JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

PRÝ JE KRIZE! Schillerová přihazuje stovky miliard dluhu, Maláčová rozhazuje další sta miliard státním zaměstnancům, milión, miliarda, bilión, deset biliónů a víc, a kdo se s tím bude přepočítávat …

ČESKO: Schillerová přihazuje stovky miliard dluhu, Maláčová rozhazuje další sta miliard státním zaměstnancům, milión, miliarda, bilión, deset biliónů a víc, řekl by Milouš Jakeš a kdo se s tím bude přepočítávat.

PRÝ JE KRIZE!

Tahle vláda zešílela?

Hlavní ekonomka Raiffeisenbank Helena Horská prchá z Výboru pro rozpočtové prognózy. Šílí z  porušování pravidel sestavení státního rozpočtu pro rok 2021 a nerespektováním obecných principů řádného hospodáře.

Normální lidé trochu obeznámení s ekonomickou situací si trhají vlasy.

Jenom Venezuela Maláčová září jak sluničko a v televizi slastně vzdychá: já jsem šťastná, já jsem šťastná, mě nějaký bilionek navíc nezajímá a Schillerová se kroutí jak had.

Platové tarify učitelů by se od ledna měly zvýšit o čtyři procenta. Vyplývá to z nového návrhu vládního nařízení. Podle předpisu se má zdravotníkům a pracovníkům v sociálních službách základ výdělku zvednout o deset procent. O 26 procent se zvýšují dětské příspěvky.

Zdroj: www.skrytapravda.cz

Odeslat komentář