JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Psychopat Matovič opäť bičuje vášne, straší Slovákov, obviňuje a hejtuje obrovské množstvo občanov kritizujúcich koronadivadlo. Teraz vraj konečne objavil v sebe zodpovednosť: „Preberám vedenie boja voči Covid-19 do vlastných rúk“. A čo robil doteraz? Kde sú tí v bielych plášťoch?

SLOVENSKO: Premiér Igor Matovič (OĽaNO) opäť bičuje vášne, straší Slovákov, obviňuje a hejtuje obrovské množstvo občanov kritizujúcich koronadivadlo.

Situácia okolo pandémie nového koronavírusu na Slovensku je mimoriadne vážna. Tvrdí to premiér Igor Matovič (OĽANO) na sociálnej sieti s tým, že po troch mesiacoch preberá vedenie boja proti ochoreniu do vlastných rúk. Reagoval tak na piatkový (25. 9.) prírastok pozitívnych prípadov.

Predseda vlády si dáva za cieľ vyhrať boj s čo najmenším vplyvom na „zdravie a životy nevinných ľudí“. „Dosah akýchkoľvek ochranných opatrení bude vidieť až s odstupom viacerých týždňov a zmeniť smer tak strmej krivky bude vyžadovať veľmi veľa nášho spoločného úsilia,“ poznamenal Matovič.

Premiér Igor Matovič opäť bičuje vášne, straší Slovákov, obviňuje a hejtuje nezanedbateľný počet občanov kritizujúcich koronadivadlo.

„Dnes sme sa kvôli ich choromyselným blábolom o chrípôčke a nedostatku kyslíka v mozgu z rúška posunuli na ďalší rekord 552 a budú ďalšie. Prepáčte, ale nebudem počúvať názory ľudí, pre ktorých zdravie a smrť iných ľudí okrem nich samých nie je hodnotou. Nech si vykrikujú koľko len chcú a hecujú sa navzájom, mne sú ukradnutí,“ napísal na sociálnej sieti Matovič.

Na Slovensku v piatok identifikovali 552 pozitívnych vzoriek na ochorenie COVID-19, laboratóriá vykonali 6483 testov. Celkový počet infikovaných od začiatku pandémie vzrástol na 8600, umrelo 44 pacientov, vyliečilo sa 4098. Počet aktívnych prípadov na Slovensku je 4458.

Premiér na piatkovej tlačovej konferencii po rokovaní pandemickej komisie vlády hrubým spôsobom zaútočil na minimálne tretinu Slovákov, ktorí v nedávnom prieskume verejnej mienky vyjadrili odpor k noseniu rúšok ako riešenie boja proti koronavírusu.

Ten istý Matovič sa začiatkom septembra zabával bez rúška na svadbe svojho straníckeho kolegu Michala Šipoša.

Matovič sa navyše obul do známeho lekára MUDr. Igora Bukovského, ktorého nazval bláznom a vyzval ho, aby prestal šíriť konšpiračné bludy. Varoval zároveň, že na podobný spôsobom informovania budú ľudia doplácať svojim životom.

Igor Matovič (OĽaNO) svojimi opakovanými vyhláseniami podnecuje nenávisť voči obrovskej skupine slovenských občanov, ktorých de facto označuje za nepriateľov štátu, pretože si dovoľujú spochybňovať mediálny a vládny naratív o ochorení na Covid-19.

Matovič hľadá vnútorných nepriateľov

Premiér týmto extrémistickým a hrubým správaním vnáša do spoločnosti napätie, ktoré môže reálne vyústiť do vážnych konfliktov medzi občanmi. Matovič namiesto riešenia ekonomického marazmu, ktorý spôsobila jeho vláda svojou nečinnosťou a absenciou pomoci podnikateľskej sfére, radikalizuje nálady v spoločnosti a hľadá vnútorných nepriateľov, ktorých robí zodpovedných z vlastného zlyhania.

V apríli roku 1961 predniesol 35. prezident Spojených štátov John F. Kennedy pred vydavateľmi tlače pamätný prejav, v ktorom sa vyjadril aj k snahám cenzurovať nepohodlné názory:

„Bez diskusie a bez kritiky žiadna administratíva ani krajina nemôže byť úspešná – a žiadna republika nemôže takýmto spôsobom prežiť. Preto aténsky zákonodarca Solón vyhlásil za zločin, ak sa občan stráni kontroverzie. Preto je aj naša tlač chránená Prvým dodatkom – ako jediný podnik v Amerike je osobitne chránený ústavou. Nie baviť a zabávať, nie zdôrazňovať triviálnosť a sentiment, nie dávať verejnosti iba to, čo chce … ale informovať, vzdelávať, burcovať, zrdkadliť, formulovať a zdôrazňovať naše nebezpečenstvá a naše príležitosti, naznačiť naše krízy a naše rozhodnutia, viesť, formovať, vzdelávať a niekedy dokonca pohnevať si verejnú mienku.“

Jeho synovec Robert F. Kennedy koncom augusta 2020 v Berlíne varoval pred nástupom globálnej totality pod zámienkou opatrení namierených proti pandémii koronavírusu.

Experti a lekári spochybňujú vládno-mediálny naratív a hovoria o šírení paniky medzi ľuďmi

Obrovské množstvo lekárov a expertov doma aj v zahraničí upozorňuje na manipulácie ohľadne informovania o ochorení na Covid-19 a šírenie strachu a paniky u ľudí.

MUDr. Bukovský pred nedávnom vyhlásil, že slovenské médiá prispievajú k všeobecnej panike, neinformujú objektívne, nálepkujú a zosmiešňujú ľudí s iným názorom, ktorý je podložený a slušne prezentovaný, odmietajú polemiku a objektívnu diskusiu v priamom prenose.

„Ukazuje sa, že Krízový štáb, ktorý zostavil predseda našej vlády, je zrejme na to, aby táto kríza trvala čo najdlhšie a priniesla čo najväčšie straty. Predseda vlády sa často obhajuje rozhodnutiami tzv. Krízového štábu, ale pritom nie je verejne známe, kto vlastne tvorí celý tzv. Krízový štáb, kto sú ľudia, ktorí rozhodujú o opatreniach vyhlasovaných vládou.

Situácia je už dlhšiu dobu absurdná a teraz začína byť neúnosná. Je preto nevyhnutné bezodkladne zastaviť neprimerané vyčerpávanie pozornosti aj ľudských a finančných zdrojov na situáciu, ktorá nedosiahla ani parametre epidémie. Je najvyšší čas začať riešiť následky prehnaných politických rozhodnutí, ktoré naštartovali devastáciu ekonomiky, telesného aj duševného zdravia ľudí a medziľudských vzťahov. Potrebujeme čím skôr ukončiť nezmyselné opatrenia a odložiť nezmyselné konflikty,“ vysvetlil Bukovský svoje dôvody, prečo stratil dôveru v konanie ľudí, ktorí teraz rozhodujú o našom každodennom živote.

 „Terajší predseda vlády porušuje nariadenia svojho Hlavného hygienika a zabáva sa na 150-člennej svadbe vo vnútorných priestoroch bez rúška. Minister zdravotníctva súčasne posiela do ulíc, autobusov, obchodov a reštaurácií „silové zložky“, aby dohliadali na nosenie rúšok. Žijeme v chaose, ktorý je výsledkom našej ľahostajnosti a rezignácie na slušnosť, princípy a rovnosť pred zákonom. Prijali sme marazmus, ktorý sa v našej krajine rozrástol vďaka režimu politických strán,“ vyhlásil Bukovský začiatkom septembra a vyzval Matoviča, aby sa po vzore svojich írskych kolegov ospravedlnil národu a odstúpil z funkcie. Zároveň vyzval ministra zdravotníctva Mareka Krajčího , aby odvolal „silové zložky“ z výkonu dohľadu nad nariadením nosenia rúška.

„Pokrytectvo a klamstvo nášho verejného života nakoniec zoberie dôvod žiť podľa pravidiel slušnej spoločnosti aj slušným ľuďom. To je cesta do pekla,“ vysvetlil Bukovský.

Prednosta Onkologickej kliniky Fakultnej nemocnice FD Roosvelta v Banskej Bystrici poukazuje na nezmyselnosť hystérie, väčšiny opatrení a vyhlásení epidemiológov a infektológov.

MUDr. Vladimír Malec, PhD. v súvislosti s koronavírusovou infekciou už niekoľko mesiacov verejne poukazuje na nezmyselnosť hystérie, väčšiny opatrení a vyhlásení epidemiológov a infektológov. V rozhovore s MUDr. Igorom Bukovským, PhD. odkrývajú dôležité súvislosti a nové poznatky a SARS-CoV-2 a COVID-19.

Zdroj: https://www.infovojna.sk

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář