JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Putin má s USA obdivuhodnú, zlatú trpezlivosť

RUSKO: Tlačový tajomník ruského prezidenta Dmitrij Peskov poznamenal, že aj napriek tvrdým vyhláseniam Washingtonu, ruský líder Vladimir Putin naďalej podporuje budovanie dobrých vzťahov s USA.

„Všeobecne platí, že napriek všetkým tvrdým vyhláseniam a nepriateľským prejavom Washingtonu prezident Putin naďalej dôsledne podporuje budovanie dobrých vzťahov s USA, prinajmenšom v oblastiach, ktoré sú pre nás prospešné. Pri rozvoji našich bilaterálnych vzťahov sme vždy pripravení ísť tak ďaleko, pokiaľ to naši partneri budú akceptovať,“ uviedol Peskov.

Poznamenal tiež, že „Moskva nikdy nepredstavovala a pre nikoho nepredstavuje hrozbu“, ale tiež „nikdy a nikomu, vrátane USA, nedovolí vyhrážať sa, niečo diktovať alebo zasahovať do záujmov Ruska“.

„Nepriateľstvo a nepredvídateľnosť krokov americkej strany ako celku nás zaväzuje k tomu, aby sme boli pripravení na najhoršie scenáre. Keď máte dostatočne agresívneho, nepredvídateľného partnera, ste vždy v zmobilizovanom stave,“ zdôraznil tlačový tajomník.

 

 

Zdroj: https://sk.news-front.info

Komentář

 • Sh. Be. Ann

  11. dubna 2021

  Veľmi správne napísané, to je prejav inteligentných ľudí, v podstate, to každý slušný „človek“ aj tak musí uvádzať. (predsa platí porekadlo:“ Vtáka poznáš po perí a človeka po reči“).
  Proti Rusku, je už vyvíjaný neúnosný a neskutočný tlak, čo si to vlastne dovoľujú ??? Ale verím tomu, že práve teraz v Rusku sú tí správní ľudia vo svojich vrcholových funkciách … No a budeme čakať, a v vkútiku duše Rusov podporovať, je nám to veľmi blízky národ a verím, že germáni, anglo-sasi a podobné stvorenia sa zase veľmi, ale veľmi seknú …
  Podľa mňa tam k niečomu, k vojenskému konfliktu istotne príde, preto lebo tlak sa tam veľmi stupňuje. To znamená, že potrebujú Rusov vyprovokovať a ak sa to vyprovokovanie proti Rusom nepodarí, tak proti Rusom „skočia“. To znamená, že ak to neurobia teraz, tak v budúcnosti istotne !!! Situácia je na hrane, skôr, alebo neskôr tam vojna vznikne … Potom je otázne do akej miery, a či to bude udržateľné a či sa to v globálnom meradle nevymkne z kontroly …!!!
  To je história, že vždy bol dôvod vojny ťaženie proti Rusku ale nikdy sa to nepodarilo. POROR Rusi, môže ísť o veľa; poriadne sa pripravte … !!!

Odeslat komentář