JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Rafinované triky Gatesa, pretláčanie celosvetovej vakcinácie aj cez mŕtvoly. Cieľ: napichať smrtiace vakcinačné koktaily úplne všetkým, pod akýmikoľvek zámienkami. Odhalenie: Nová Gatesova firma v Nemeckom Mainzi kvôli ľahkému prieniku na Európsky licenčný trh!

USA: Senzačné odhalenie rafinovaných trikov Billa Gatesa v svetovom „cirkuse“ názvu korona. Sledoval som jeho stopy vedúce do Mainzu. Bol som si tam pozrieť „jeho“ firmu a získal som zaujímavé informácie

Len málo informovaných vie o tom, že jedna malá nenápadná a neznáma (len niekoľko rokov existujúca) firma v Mainzi je účastníkom napínavých pretekov, kto prvý na svete vytvorí účinnú očkovaciu látku proti Covid-19. A podľa všetkého konkurencia o nej ani nič nevie.

A firma dokonca má veľkú šancu preteky vyhrať, hoci v nej spočiatku nepracovali nijakí mimoriadne renomovaní experti. Všetko sa v nej ale odrazu zmenilo, keď si ju vyhliadli pred nejakým časom ako favorita pre svoje ciele Bill a Melinda Gatesovci. Vysypali do nej plné „mechy“ peňazí a všetko sa v nej zmenilo – dostala nové smelé ciele a odrazu tam boli aj skvelí experti.

Všetko tam beží perfektne ako namazané (mazivom sú milióny od Billa) a všetko beží aj veľmi rýchlo. Všetky obvyklé formálne byrokratické prekážky, ktoré by len zdržovali firmu na ceste k cieľu vybavili a či skôr odstránili dôležití ľudia v Nemecku.

A mainzká firma Gatesovcov, ktorá im oficiálne samozrejme nepatrí (len ju „neziskovo podporujú“), dokázala v neuveriteľne krátkom čase dostať povolenie od príslušných nemeckých úradov dozerajúcich na výrobu liekov a vakcín, že už dokonca smie testovať svoj produkt na ľuďoch.

Všetci ostatní v podobných prípadoch musia testovať svoje nové lieky a vakcíny dvakrát – sú na to predpísané dve testovacie fázy a v oboch musia byť dosiahnuté rovnaké úspešné výsledky.

Pre firmu Gatesovcov bola ale aj tu urobená výnimka (určite nie celkom „zadarmo“).

Firma totiž smie zlúčiť obe fázy do jednej –  inými slovami druhá fáza jej bola odpustená, čím ušetrila čas. A kto chce vyhrať pretky, musí byť rýchlejší ako všetci ostatní.

Firme sa tak podaril skutočne husársky kúsok – v extrémne krátkom čase dostala svoj vakcínový produkt proti korone tak ďaleko, že experti, ktorí dozerajú na prípustnosť takýchto produktov, jej už vystavili povolenie na klinické testy. Túto expertízu potvrdzuje známy nemecký Paul Ehrlich Institut v Langene. Mimochodom, je len na skok z Mainzu – niečo viac ako 30 kilometrov.

O ďalších „skvelých ťahoch“ Gatesovcov v súvislosti s firmou v Mainzi, ktoré im prinesú ďalšie neskutočné zisky, nabudúce v inom článku.

Roman Bednár

Odeslat komentář