JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Rakouská ministryně pro integraci: Nechceme tu žádné afghánské, marokánské anebo čečenské čtvrti ! Kdy pochopí, že muslimští dobyvatelé zvysoka se…u na to co chce ona a evropané?

RAKOUSKO: Rakouská ministryně pro integraci (imigrantů) už ví, zač je imigrace loket. Bordel, kriminalita, rozpad společnosti na paralelní pospolitosti, nedomácí kulturní a politické postuláty, nevraživost k hostitelské zemi…

A zabředání do imigračního marazmu pokračuje: ¼ Rakušanů již tvoří imigranti, přičemž proimigrovanost rakouské společnosti stoupá závratným tempem: o 35% za posledních 10 let. Na vídeňských školách již většina žáků má jinou mateřštinu než němčinu. Deaustrizace v přímém přenosu. Z imigrační vlny 2015 jen 11% žen si našlo práci… Na Rakousko toho začíná být moc.

V této atmosféře se jeví zvolání rakouské ministryně pro integraci (resp. imigraci) Suzanne Raabové jako zoufalství topícího se:

„Nechceme v Rakousku žádné čtvrti, kde žijí jen Afghánci, jen Marokánci nebo jen Čečenci. Nechceme zde odizolovaná prostředí, kde se nemluví jazykem naší země. Je třeba učinit maximum, aby se zabránilo narůstání paralelních společností!“

Jen jestli už v Rakousku poněkud pozdě nehoní bycha…

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář