JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Rasistické gesto českých fotbalistů bylo přes čáru

ČESKO: Trvám na tom, že gesto našich fotbalistů bylo rasistické stejně, jako je rasistická bojůvka, která si říká BLM. Bojůvka, která štve proti nám, bílým a – podpořená  Antifou – se účastnila rabování obchodů a ničení pomníků nejen ve městech USA, ale také na západě Evropy. Zcela účelově založená organizace, nepokrytě napojená na US Deep state a spojená s islámskými organizacemi v USA, byla založena jen proto, aby napomohla současnému rozvrácení západní společnosti. Je to jen jeden z mnoha dílků této destrukce.

A nyní se pozastavím nad našimi fotbalisty, kteří tuto rasistickou organizaci podpořili podobně, jako ji podpořila i drtivá většina našich europoslanců či část umělecké angažované úderky. Naše fotbalová reprezentace zastupuje ČR a kleká na omluvu černochům. Přitom naše země nikdy neměla žádné kolonie, naopak většinou jsme my byli tou ždímanou kolonií a vlastně dosud také jsme.

Jak jsem nedávno uvedla v tomto článku, tak v minulosti i u nás, především na Moravě, “lovili” Osmané bílé otrokyně do svých harémů. Bílé otrokyně z  Evropy se dovážely i do Afriky, především pak byly na prodej na trzích otroků v arabských zemích. Tedy pokleknutím tato fotbalová sebranka pouze plivla na naše předky, na ženy a dívky, které skončily jako zboží na trzích s otroky.

Je mi jasné, že součet IQ všech našich fotbalistů by nejspíš směle konkuroval IQ orangutana, což je do jisté míry omlouvá. Ale v kontextu výše uvedeného nemohli národ, či alespoň tu normálně myslící část národa, více ponížit. 

To vše se navíc stalo v době, kdy je bílá rasa určena “na odpis”, kdy dovozem Arabů a černochů má dojít k její postupné likvidaci na území našeho – původně bílého – kontinentu.

S BLM dokonce nesouhlasí ani mnozí černoši, kteří už i v USA proti této štvavé organizaci protestovali. Ale naši tupí “kopálisté”, kterým chybí v hlavě to, co mají v nohách, očividně dosud nepochopili, že tato rasistická gesta ještě více rozdělují společnost.

O co více by si jich jistě jejich fanoušci vážili, kdyby zůstali hrdě stát se vztyčenou hlavou, protože – pokud už nic jiného – zastupují Českou republiku, která se nemá za co omlouvat a už vůbec ne černochům!!!

Autor: Slovanka

Zdroj: https://voxpopuliblog.cz/

Odeslat komentář