JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Reakce na COVID byla zjevná hysterie. Jak to, že politikové nepoznali, že čísla mrtvých jsou manipulována? Karanténa posloužila pouze na zničení ekonomie. K soudu by mělo určitě dojít. Lid proti politikům!

Postupně, jak pravda vyplouvá na hladinu, tak je zjišťováno, že karanténa nepomohla vůbec na nic, než že zničila ekonomii a prosperitu národů. Dále zhoršila epidemii chřipky a způsobila zvýšení počtu úmrtí na nemoci jiné, než korona. A ještě ke všemu vyvolala u mnohých vážné fyzické a psychické problémy, které by jinak nikdy nevznikly. Článek ZDE.

Když bylo s karanténou započato, tak nám bylo řečeno, že musíme zůstat doma, abychom nedostali chřipku všichni zaráz a nezavalili tím nemocnice. Pravý opak se ukázal být pravda, všecky nemocnice byly skoro prázdné a to i nemocnice ve Švédsku, kde karanténu neměli.

Bylo naprosto zbytečné starat se o ochranu populace, protože ta si imunitu vyvine postupem času sama. Spíš bylo důležité zabránit infekci, aby se dostala do starobinců a mezi staré lidi. To se samozřejmě nepodařilo a obrovské množství těch, kteří na COVID zemřeli, byli právě tito lidé. To je, kde byly všecky země s vysokou úmrtností postiženy nejvíc.

A samozřejmě, karanténa ublížila mnohým. Hlavně přibylo srdečních a mozkových mrtvic. V tak zvaných „vývojových zemích,“ jako třeba v Indii, lidé umírali převážně na hlad.

DOHLED NA KRIZOVOU SITUACÍ, NĚMECKO

Německé ministerstvo vnitra vydalo 192-stránkové zhodnocení COVID-19 epidemie, nazvané „KM4 Analyse des Krisenmanagements,“ (Analyza krizového řízení) ve kterém se vyjádřilo, že hrozba koronaviru byla naprosto přehnaná a lidé, kteří na tuto nemoc zemřeli, by podle statistik zemřeli stejně tak. Byli to hlavně staří a nemocní lidé, kdy jejich zbídačelý systém nemohl dále snášet zvýšený každodenní stress spolu s asi 150 viry, které jsou v současné době v oběhu mezi lidmi. Úmrtnost na COVID byla celosvětově za první čtvrtletí 2020 asi 250,000, kdežto úmrtnost na chřipku v r. 2017-18 byla 1.5 milionů za stejné období a nikdo kvůli tomu nepanikoval.

Během chřipky samotné byla vláda ten hlavní výrobce falešných zpráv a strašáků. Mnohem více lidí zemřelo na nedostupnost lékařské péče, na nedobrovolnou karanténu a jiná opatření, než na virus sám. Článek ZDE. KM4 dokument ZDE.

Zpočátku německá vláda právoplatnost tohoto dokumentu snižovala a zkoušela ho vydávat za práci jednoho podivína. Když se ale ukázalo, že to byl výsledek pátrání celé vědecké rady, kterou Ministerstvo vnitra k tomuto účelu přizvalo a jejíž členové byli členové několika významných Universit, plus – že na projektu spolupracovali i externí lékařští odborníci, pak nebylo co dál namítat.

A tak se vláda jednoduše k tomuto tématu nevyjádřila!

Ministerstvo vnitra rovněž obvinilo německou vládu z ignorování odborných lékařských rad. To ale nepomohlo Stephenu Kohnovi, který tento dokument vydal novinářům, neboť byl propuštěn ze zaměstnání a bylo mu doporučeno, aby si našel právníka.

To se ví, když vláda jednou udělá chybu, tak ji musí obhájit za každou cenu, i kdyby z toho měla být válka. A stejně tak se chovají i jiné vlády a asi se tak chovaly vždycky. Je na nás, aby v tom dále nepokračovaly.

NORSKO

Camille Stoltenberg, generální ředitelka Norského institutu veřejného zdraví se vyjádřila, že chřipková „epidemie“ mohla být pod kontrolou i bez karantény. Nejen že by zasažení populace bylo zhruba stejné jak je dnes, ale ještě by se vyhnuli nepříjemným následkům všech opatření, která byla v tomto směru podniknuta.

Její organizace nikdy nesouhlasila se zavíráním škol a malých podnikatelů, protože vědecký podklad, který jim byl předložen, to dostatečně neopodstatňoval. Přesto, Norská vláda všecka tato opatření zavedla, navzdory nepodloženosti celého rozhodnutí.

Norsko je aspoň rozumné v tom, že nehodlá občany testovat na koronavirus. Považují počet skutečných infekcí za příliš nízký na to, aby to opodstatňoval.

Stoltenberg varuje občany a vládu Norska, aby se v budoucnu vyhnuli podobným nevědeckým opatřením a zásahům. Článek ZDE.

DÁNSKO ZROVNA TAK

Stejná situace nastala i v Dánsku, kde vláda a politikové ignorovali varování svých vlastních zdravotních odborníků a institucí a uvalili na zemi karanténu se vším všudy. Když 20. března zjistili, že počet onemocnění klesá, utajili tyto výsledky, protože prý „tyto informace nebyly politicky žádoucí.“ Takže je zjevné, že politika (cokoliv se za tím skrývá) byla důležitější než přežití národa, než jeho ekonomická situace a zdraví a spojenost jeho obyvatel.

Je pravděpodobné, že podobné „politické“ důvody diktovaly nesmyslná opatření proti COVIDu i v jiných zemích. Jinými slovy, drží nás zcela „politicky“ pod krk.

REAKCE NA COVID BYLA ZJEVNÁ HYSTERIE

To, jak všecky vlády společně zareagovaly na obyčejnou chřipku je naprosto neodpustitelné. Je možné, že všichni sledovali stejné důvody jako zmiňované Dánsko a zavedli rouško-karanténu jen proto, že to bylo „politicky nutné.“ Pak by stálo za to, vědět co je ta „politická nutnost“ za nedobrovolným domácím vězením, za zničením ekonomiky státu, za neodpustitelné zničení životů mnoha lidí, za terorizování populace (ano, to byl teroristický čin) a za omezení volného pohybu jakobychom byli trestanci a za mnoho dalšího, co s tím souvisí.

Jak to, že politikové nepoznali, že čísla mrtvých jsou manipulována, když alternativní zprávy o tom píšou více než 2 měsíce? A jak to, že i když by to dnes měli spolehlivě vědět, tak jak to, že jakýsi druh omezení osobní svobody stále ještě existuje? Jak to??

Za toto by měli být členové vlády, kteří tato omezení občanské svobody na národ uvalili, souzeni a odsouzeni do žaláře, ne-li k hrdelnímu trestu. Útlocitní by teď mohli něco namítat, ale nemá zničení ekonomiky celého národa, zničení obživy obrovského množství lidí jakousi cenu? Má, samozřejmě že má a je to cena nesmírně vysoká. Kdyby někdo ukradl ze státní pokladny 10 trilionů korun (pokud by tam ty peníze byly), co byste mu asi přáli za trest? A kdyby vám samotným někdo ukradl sto tisícovek, co byste mu asi přáli za trest?

Ve středověku popravovali lidi za krádež bochníku chleba. A že dnes není středověk? Ale je! Jak jinak by na nás mohli uvalit nesmyslný zákaz vycházení z domu a obalování obličeje hadrem než v době temna? Dnes je doba temna. Doba zatmění lidských myslí, je to doba temna.

Takže k soudu by mělo určitě dojít. Lid proti politikům ČR.

CO JE NA TOM TO NEJHORŠÍ

Nejhorší na celé situaci je to, že karanténa, roušky, testování a všechno ostatní blbnutí se podařilo úspěšně zavést. Lidé poslechli a opravdu seděli doma, opravdu nosili roušky, i když tím ohrožovali své vlastní zdraví. To je velmi nebezpečné. Tím pádem naši manipulátoři ví, že na nás mají špagát a v případě potřeby v budoucnu, toto nebudou váhat využít. Takže hrozí nebezpečí, že PODOBNÁ ZLOČINNÁ OMEZENÍ BUDOU PROTI NÁM POUŽITA ZNOVU.

To, že všecko byla nehorázná lež a manipulace můžete vidět i z toho, jak rychle hrozba koronaviru zanikla, když se objevil nový a lepší strašák: povstání gangů proti vládě, které se pomalu rozšiřuje i do Evropy.

NESMÍME SE NECHAT STRHNOUT K NĚČEMU PODOBNÉMU. Takové akce jsou vždy a jen na způsobení dalších škod národu.

ROUŠKY, ANEBO NE?

Začátkem března řekl Dr. Anthony Fauci v televizním pořadu, že není nutné nosit roušky, i když kolem řádí epidemie.

5. dubna prohlásil, že nosit roušky je potřeba, abychom nenakazili druhé lidi. A celý svět začal hromadně nosit roušky. Sice možná tím nenakazíme druhé, ale infikujeme spolehlivě sebe svými vlastními viry a tím ohrožujeme své zdraví. Nemluvě o dalších vlivech rouškování na ty, kteří mají astma, anebo nějaké fobie, či jiné psychické zábrany, jakože se už někdy předtím skutečně dusili. Tito lidé prostě v rouškách neobstojí a velmi jim to může ublížit na zdraví.

12. května řekl Fauci, že roušky jsou to nejlepší co mohou lidé používat.

Kolem 29. května vyhlásila WHO (Organizace pro světové zdraví), že nejsou zapotřebí roušky tam, kde je člověk zdráv. Roušky jsou pouze pro nemocné! Článek a některá videa ZDE. WHO video ZDE.

Takže napřed řekli, že roušky na nic nejsou a pak byly roušky nutné a všichni je poslušně navlékli. Proč tento náhlý obrat přímo do protisměru?

Je to jednoduché, ti tam nahoře, naši manipulátoři, neboli globální gangsteři pochopili, že vytvořili společenské ovzduší strachu, podezřívavosti a paranoické nedůvěry. Vytvořili z nás národy udavačů, zbabělců a důvěřivých oslů, kteří se ochotně podrobí policejní diktatuře. Vytvořili tím nový společenský „normál.“ Je mnoho těch, kteří se budou bát odložit náhubek. Skoro všichni Kanaďané jsou ochotni nosit náhubky a společensky se distancovat napořád.

Jinými slovy, ovčané si zvykli na další chomout kolem krku. Ovčané se přizpůsobili drsné diktatuře. Takže ovčané se přizpůsobí i té proverbiální šibenici, když na to přijde.

Taková rouška přes obličej je velmi symbolická; je to symbol útlaku, ponížení, zákazu volného projevu, zákazu mluvit.

Víte proč president Trump nikdy neměl roušku? Hehe? Hádejte.

JANE K.

Odeslat komentář