JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Řecké úřady odhalily, že neziskovky vypracovaly mapové plány invaze migrantů na řecké ostrovy

ŘECKO: Starosta města Západní Lebos Maria Verros, který je brigádním generálem řecké armády v záloze, včera zveřejnil mapové plány invaze migrantů na teto řecký ostrov.

Řecký server ellinotourkika.gr včera přinesl informaci, podle níž mapové podklady silně připomínají plány na vylodění spojenců v Normanii v roce 1944. Vojenský rukopis je na nich jasně patrný. Námořní invazi migrantů do Řecka již podruhé připravují turecké úřady, které si z ciziny přiváží další migranty místo těch, kteří před necelými 2 týdny odmítli nastoupit na připravené čluny, když viděli jak dopadly čluny migračních průzkumníků po srážce s řeckou pobřežní stráží.

Nejskandálnější na zjištění generála Verrose je podle řeckého serveru fakt, že invazní navigační příručky připravily nevládní neziskové organizace působící v Řecku pod taktovkou Úřadu vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR) a Mezinárodní organizace pro migraci (IOM). Pracovníci UNHCR požívají výsady diplomatické imunity podle Vídeňské konvence o diplomatických vztazích. Jejich činovníky proto nelze trestně stíhat za špionáž.

V migračních neziskovkách zase působí většinou zahraniční občané a jsou kompletně financovány ze zahraničních zdrojů. Nejvíce peněz dávají nadace napojené na Open society fund (OSF) měnového spekulanta George Sorose.

MUDr. Ivan David Europoslanec SPD

Odeslat komentář