JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Řekli to nahlas: Zastavte to! Karanténa COVID-19 je horší než nemoc. Je čas vrátit se do práce. Špičkoví lékaři varují před obrovskými riziky omezujících opatření

USA: Dva přední lékaři včera oznámili, že jejich testování více než 5 200 pacientů ukázalo, že koronavirus není více smrtící než sezónní chřipka a že karanténa není jen zbytečná, ale dokonce škodlivá.

https://youtu.be/QZTZ9f8q_lo

Dr. Dan Erickson: “Chřipka není méně nebezpečná než COVID-19!” Zastavte to!

Dr. Dan Erickson a Dr. Artin Massihi z Accelerated Urgent Care v Kalifornii sdělili na tiskové konferenci, že testování a veřejně dostupné údaje z celého světa jasně ukazují, že úmrtnost na COVID-19 je výrazně menší než 1%, tedy ještě menší, než chřipka.

“Potřebujeme  ještě karanténu? Naše odpověď je důrazně ne.”

Počáteční reakce států na hrozbu epidemie byla podle Dr. Ericsona pravděpodobně dobrý nápad – v situaci, „kdy nemáte žádná fakta“.

„Teď, když máme fakta, je jasné, že je nejvyšší čas vrátit se do práce. V karanténě mají být ti, kteří jsou nemocní a ne ti, kteří jsou zdraví,” říká Dr. Erickson.

Je to celé podvod?

Americká tajná služba tento týden oznámila, že údajná epidemie se zřejmě děje v režii hlavního virologa USA Dr. Anthony Fauciho, hlavního virologa USA. Prezident Trump nařídil případ vyšetřit. Dr. Fauci tvrdí, že COVID-19 je 10 x nebezpečnější, než chřipka.

Panuje však vážné podezření, že Dr. Fauci tajně spolupracujeme s výrobci vakcín, především s Billem Gatesem. Fauci je hlavní poradce vlády USA už 40 let a stál za všemi epidemiemi za tuto dobu.

Lék horší, než nemoc

Dr. Erickson říká: “Lidská společnost si za tisíce let vytvořila “kolektivní imunitu stáda” proti virům. Viry zabíjejí lidi. Tečka. Chřipka zabíjí lidi. Covid zabíjí lidi. Ale všichni, celá populace, si rozvíjí imunitu stáda. Rozvíjíme schopnost jakýkoliv virus porazit.“

“Pobyt doma oslabuje imunitní systém, a zvyšuje možnost onemocnět,” dodal Dr. Erickson.

Společnost kvůli uzavření do karantény čelí vážnějším hrozbám, jako je domácí násilí, sexuální zneužívání, deprese a šíření strachu potenciálním pacientům, kteří nesouvisí s COVID-19 a kteří vynechávají zásadní zdravotní péči.

Odeslat komentář