JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Řekové všemi silami brání hranice

ŘECKO / TURECKO: Turecko „zachránilo“ za měsíc na 929 plaváčků, které zpět do tureckých vod natlačily řecké pohraniční lodě. Od 22. června do 22. července je turecká pobřežní hlídka vylovila z moře poté, co Řecko konečně dělá svou práci hraniční země EU a chrání naše hranice. Více ZDE.

Lodě řecké pobřežní stráže využívají svoji rychlost a sílu a vytlačují lehké, často gumové loďky s dárečky zpět, odkud připluly, do Turecka. Nenásilně, ale velmi důrazně. Tomu nelze než od srdce zatleskat. Jde to. Jde to, pokud se chce. Takhle se letos už podařilo „zahnat“ přes 13 000 plaváčků zpátky do náruče bratrů muslimů v Erdoganově.

Řekové už mají plaváčků plné zuby

RECKO4

Na co by nestačily řecké lodě, to má zařídit plovoucí bariéra, kterou jen před pár dny začali Řekové budovat severně od ostrova Lesbos. Hotová bude 2,7 kilometrů dlouhá a má zabránit dalšímu nechtěnému přílivu muslimských ilegálů. Trochu pozdě, vzhledem k tomu, že už jich tam mají skoro 50 000. A my tak máme to štěstí pořád dokolečka číst o tom, jak se jim tam drahoušcí bouří, zapalují olivovníky a další majetek Řeků stejně jako své vlastní stany. O znásilňování, vraždění a násilnostech vůči místním i policii ani nemluvě.

Zatímco většina Evropanů našim křesťanským bratrům fandí, západní plátky bručí o tom, že Řecko jedná nezákonně a mělo by čelit unijní šikaně. Připomínají, že od začátku roku se na loďkách mezi Tureckem a Řeckem utopilo už 35 plaváčků, což je o 6 více, než minulý rok za stejnou dobu. Vinit z toho ovšem Řecko, které jen dělá svou práci je ta pravá tragédie. Nikdo si nesmí myslet, že pro evropské bohatství vytvořené Evropany si stačí jen tak připlavat nebo dojít. Nezákonně jednají neziskovky s lodní taxi pro migranty od lybijského pobřeží k tomu italskému. Ve Španělsku jim drahoušci přelézali 6metrový plot, aby se dostali na španělské území a tedy do EU. Reakce socialistického Španělska? Zbořili plot. To si zaslouží šikanu z EU.

Migranti zahazují na cestě do EU doklady a prý že HOAX

Když migrantská krize 2015 začala, docela naivně jsem si klepala na čelo a nechápala: Proč sakra hraniční státy EU jako je Itálie, Španělsko a Řecko nebrání hranice? O důvod víc se ptát byl fakt, že za ochranu vnějších hranic dostávaly od Evropské unie pěkný ranec Eur. Migrační krize neskončila, ale že chránit hranice jde předvedl nejdříve Salvini v Itálii a teď naprosto precizně Řecko s novou pravicovou vládou v čele.

Vůli opravdu nevpustit na své území ani jednu islámskou nohu Řekové prokázali už v březnu, kdy čelili bezprecedentnímu tlaku narvat do Řecka tureckými policisty a vojáky co nejvíc drahoušků migrantů. To  se turecký prezident Erdogan takhle po ránu probudil v mizerné náladě a nařídil okamžitě zrušit dohodu o zastavení migrantů v Turecku. Více ZDE. O vrácení miliard Eur, které za to dostal od matičky EU nikde nepadlo slovo.

Tenkrát Řecko skoro bezvadně hranice uhájilo. Bravo.

Tureckou hru na vytlačování migrantů na řecké území přerušil koronavirus. No a už nějaký čásek Turecko srdnatě hlásí, že jen co evropské státy znovu otevřou hranice uzavřené kvůli pandemii, hned svým sousedům ty miláčky zase pošlou.

Bravo podruhé. Protože Řekové konečně nasadili všechny síly na to, aby islámskou vlnu kobylek nadobro zastavili.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář