JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Ricinová aféra: Ruské velvyslanectví v Praze dementovalo tvrzení Petříčkova ministerstva, že před cca. 3 týdny přiletěl z Ruska diplomat s kufříkem, protože poslední ruský diplomat do Prahy přiletěl v polovině března! Dezinformace Respektu nepochází z Respektu, ale z okruhu českých tajných služeb!

ČESKO: Redakce Aeronetu jako první v ČR už před více jak 2 týdny informovala a varovala [1] v předstihu, že se chystá nová mohutná zpravodajská hra proti Ruské federaci, na které se budou podílet české tajné služby, vybraná česká média a současně i české ministerstvo zahraničí. Celé to začalo tiskovým prohlášením amerického ministra zahraničí Mikea Pompea v pátek 17. dubna, kdy varoval nejmenované země světa, aby přestaly kyberneticky útočit na české nemocnice. Naše redakce vzápětí poté dostala z okruhu ruské diplomacie informaci, že ruská velvyslanectví v Evropě dostala varování od ruských tajných služeb, že se chystá nová zpravodajská hra proti Ruské federaci, která má začít naprosto bezprostředně, a to během několika dalších dnů, nebo dokonce hodin. A skutečně k tomu došlo.

Kachna o diplomatovi s ricinem.

Hned následující pondělí server Lidovky přinesl článek [2], že za útoky proti českým nemocnicím, podle zdrojů z okruhu bezpečnostních služeb, mohou stát Rusové. V tom okamžiku bylo jasné, že došlo ke spuštění nové zpravodajské hry proti Ruské federaci, která bude mít podobný scénář jako byla kauza Skripal a Novičok v Salisbury. Opakovaný vtip obvykle není vtipem, ale i v případě této zpravodajské hry proti Ruské federaci hraje hlavní roli opět chemická látka, tentokrát to ale není Novičok, ale lahvička ricinu.

Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář, který nechal odstranit pomník maršála Ivana Koněva, je v současné chvíli na neznámém místě, podle informací má i vypnutý telefon a má okolo sebe ochranku. Včera přesto poskytl na dálku rozhovor televizi Prima, že se ukrývá na doporučení bezpečnostních služeb, protože po něm jde jakýsi Rus, který přicestoval do ČR. Současně ale nesmí Ondřej Kolář o ničem mluvit [3], protože podepsal tajné službě papír o mlčenlivosti. Přestože Ondřej Kolář nespecifikoval, o jaký dokument se jedná, podle názoru našeho kolegy z oboru může jít o Slib mlčenlivosti o utajovaných skutečnostech.

Starosta Prahy 6 je na neznámém místě, jde po něm ruský diplomat s lahvičkou ricinového jedu… to nevymyslíš, ale přesto to tvrdí české tajné služby a nepřímo i ministerstvo zahraničí

Tento papír dávají tajní podepisovat civilistům v případě, že se stanou součástí zpravodajské operace, resp. zpravodajské hry. V takovém okamžiku se daná osoba stane součástí operativního plánování tajné služby a Ondřej Kolář v této chvíli asi ani netuší, do čeho se namočil. Pokud by se teď Ondřeji Kolářovi něco stalo, třeba by jenom uklouzl v koupelně, nebo se mu udělalo špatně, nebo kdyby byl převezen v ohrožení života do nemocnice, protože by snědl nebo vypil něco otráveného, co by se mu dostalo na stůl i přesto, že má okolo sebe ochranku, tak by se to okamžitě hodilo na Rusy.

Potom by to okamžitě bylo použito pro obvinění Ruské federace z atentátu na politického zastupitele Prahy 6. Přesunutí Ondřeje Koláře na neznámé místo je stejný proces, který zvolila britská MI6 v případě Sergeje Skripala a jeho dcery. Oba dva po propuštění z nemocnice v Salisbury byli odvezeni na neznámé místo a od té doby o nich neví ani jejich příbuzní. Oba dva totiž podepsali MI6 dokumenty o mlčenlivosti. A podezření, že i v případě Ondřeje Koláře půjde o stejnou zpravodajskou hru jako se Skripalem, o tom svědčí neuvěřitelný hoax a kachna, která vyletěla toto pondělí z Bakalova časopisu Respekt.

Ondřej Kundra, zástupce šéfredaktora Respektu

Zástupce šéfredaktora Ondřej Kundra totiž vypustil článek [4], ve kterém tvrdí, že před cca. 3 týdny se z Moskvy do Prahy vrátil ruský diplomat, který si v kufříku přivezl s sebou prudký jed ricin. Tuto informaci Kundrovi prý poskytly zdroje z okruhu bezpečnostních služeb. Jedná se samozřejmě o hoax a dezinformaci, která navíc kulhá na všechny nohy. Držitelé diplomatických pasů na letištích nepodléhají standardní letištní kontrole a jejich zavazadla nesmí být otevírána, protože jsou chráněna diplomatickou imunitou, která se vztahuje nejen na diplomata samotného, ale i na jeho zavazadla.

Nikdo tudíž nemohl vědět, co si diplomat v zavazadle veze, jestli je tam lahvička ricinu, nebo lahvička vodky. České tajné služby by musely mít v ruské FSB své krtky, kteří by přesně věděli o konkrétních operacích. I kdyby to byla pravda, je absurdní se domnívat, že Rusové budou chtít zavraždit jakéhosi starostu na Praze 6, když sami dobře vědí, že Ondřej Kolář je pouze loutka, která vykonává zadání amerického ministerstva zahraničí. Kdyby tam nebyl Ondřej Kolář, sochu by odstranil někdo jiný z TOP 09 na povel americké strany, která chtěla skrze odstranění sochy maršála, na což jsou Rusové háklivý, rozehrát zpravodajskou hru proti Rusku.

Kachna nepochází z Respektu, ale přímo od tajných služeb, a nejen těch českých

Na hlavu Ondřeje Kundry se snesla záplava křiku ze serverů alternativy, že šíří nenávist a hoaxy proti Ruské federaci, ale podle mého názoru se jedná o křik na špatném hrobě. Tohle není podle mého názoru privátní aktivita a kachnička Ondřeje Kundry, ale je to součást zakázky českých tajných služeb. Jsem o tom přesvědčen kvůli tomu, že české ministerstvo zahraničí tento nehorázný hoax o ruském diplomatovi s ricinem nejen neodsoudilo, ale dokonce jej de facto potvrdilo a poskytlo Kundrově článku alibi.

Došlo totiž k tomu, že mluvčí ministra zahraničí Zuzana Štíchová na tiskové konferenci uvedla [5], že je faktem, že zhruba před třemi týdny se ze služební cesty do Prahy skutečně vrátil ruský diplomat. Jenže, to není pravda. K detailům se ministerstvo zahraničí ČR prý vyjadřovat nebude, to je otázka na tajné služby, zdůraznila k záležitosti Štíchová. Ruské velvyslanectví to včera ostře dementovalo v tiskovém prohlášení [6], že poslední diplomat, který do Prahy tento rok přiletěl, přicestoval už v polovině března a v žádném případě ne před 3 týdny okolo 10. dubna.

Trojice politiků, kteří mají ochranku před údajnými ruskými zabijáky. Pavel Novotný (starosta Řeporyjí), uprostřed Ondřej Kolář (starosta Prahy 6), vpravo Zdeněk Hřib (primátor Prahy).

Toto prohlášení mluvčí českého ministra zahraničí staví Kundrův článek do úplně jiné role a jiného světla. Pokud by se jednalo o Kundrovu soukromou iniciativu, neměl by podporu ani od ministerstva zahraničí, ani od českých tajných služeb. Proto důrazně varuji před tím, aby si někdo myslel, že toto je privátní kachna Ondřeje Kundry, která měla zvednout Respektu náklad. To by byl velký omyl, pokud byste si to mysleli. Ten článek totiž vznikl na objednávku českých tajných služeb, které mají na základě povelů a pokynů CIA z Langley provést úkol zpravodajské hry proti Ruské federaci.

Organizace této hry je velmi komplexní a důkladná, má dokonalé mediální provedení, nechybí osoby v ohrožení, které mají ochranu a nachází se na neznámém místě, nechybí zlý ruský muž v podobě vraždícího diplomata, který si přivezl v kufříku ricin a nechybí televizní vystoupení Ondřeje Koláře, ve kterých hovoří o tom, že do Česka přijel Rus, který mu jde po krku [7]. Tajná služba Ondřeje Koláře zaváže písemnou mlčenlivostí a když se ruská ambasáda ohradí proti pomluvám a zpravodajské hře [8], Petříčkovo ministerstvo zahraničí odpoví, že v ČR je svoboda slova a Respekt si může psát, co se mu zlíbí [9].

Namísto vyhoštění diplomata plánujícího atentát došlo na uklizení Ondřeje Koláře a mohutnou hysterickou kampaň podpořenou i Petříčkovým ministerstvem

Ministerstvo zahraničí ale zapomíná na jednu věc, že by se mohlo jednat o šíření poplašné zprávy, že se v ČR pohybuje ruský diplomat s úmyslem zabíjet české starosty kvůli pomníku. Ruská ambasáda nechce nic jiného, než aby se proti Ruské federaci nešířily nebezpečné lži, které ohrožují bezpečnost ruského diplomatického sboru, pokud o něm bude psáno v intencích Kundrova článku. Pokud tajné služby ví, jaký konkrétní diplomat přivezl do Prahy v kufříku ricin a opravdu to byl diplomat, který přiletěl někdy okolo 10. dubna, tak přece nejjednodušším řešením je takového diplomata vyhostit, ne? A proč místo vyhoštění diplomata došlo k ukrytí Ondřeje Koláře na neznámém místě?

Povalená socha maršála Koněva po odstranění z podstavce.

To jako Česká republika na jedné straně ví, že přijel diplomat s ricinem, který má za úkol vraždit, ale na straně druhé ČR takového diplomata nevyhostí? Takže Ondřej Kolář je ukrytý na neznámém místě, tajní mu dali podepsat papír, že nesmí mluvit a pokud se v tom tajném úkrytu Kolářovi něco stane, někdo mu něco přimíchá do pití, potom se dočkáme nové kauzy Skripal, opět uvidíme televizní štáby před Ústřední vojenskou nemocnicí, jak čekají na zprávy o stavu Ondřeje Koláře, který je v kritickém stavu, protože jeho organismus bojuje s prudkým jedem. Přesně takový je podle mého názoru plán s Ondřejem Kolářem. Nejprve připraví příběh v médiích o příletu diplomata s ricinem, který sice nepřiletěl, neexistuje, ale to nevadí, stačí prostě, že to potvrdí Petřičkova tisková mluvčí. Potom odklidí Ondřeje Koláře na neznámé místo.

Plán na obětování starosty z Prahy 6 podle modelového vzoru Skripala anebo Litviněnka?

Po nějaké době bude převezen v akutním stavu do nemocnice a lékaři mu zjistí otravu. Hodí se to na Rusy, že rozstříkali ricin v zahradě za domem, kam se Ondřej Kolář chodil procházet bez ochranky. Nepřekvapilo by mně, že by to ale odneslo i několik členů české ochranky. Když se kácí les, létají třísky, ne? Novičok už zkrátka není v módě, takže v Langley vymysleli, že tentokrát obviní ruské diplomaty na té nenáviděné ruské ambasádě v Praze, že si přivezli ricin a rozhodli se oddělat starostu, který jim sáhl na maršála Koněva. Takto absurdní motiv česká veřejnost spolkne i s navijákem a bude slastně hýkat protiruskou agitku. Účel bude splněn a Michal Koudelka za boj proti vraždícím ruským diplomatům dostane konečně hodnost generála, protože Miloši Zemanovi nic jiného v takové situaci nezbude.

Michal Koudelka, ředitel BIS, pózuje s medailí od CIA, kterou mu předala ředitelka CIA Gina Haspel.

Pamatujte si, že zlatá medaile CIA za spolupráci, kterou Michal Koudelka jako šéf BIS dostal vloni na jaře v centrále CIA v Langley ve Virginii od ředitelky CIA Giny Haspel, nebyla zadarmo. Taková medaile je závazkem naprosté poslušnosti a oddanosti americké tajné službě a jejím zájmům. Takže, když před dvěma týdny Mike Pompeo odsoudil útoky neznámého státu proti českým nemocnicím, bylo jasné už dopředu, jaká zpravodajská hra se tím rozehrává.

Uběhly dva týdny a najednou v ČR média píší o vraždícím ruském diplomatovi s ricinem a Ondřej Kolář je na “neznámém” místě v baráku se zahradou. Tahle hra ale má svá pravidla a být na místě Ondřeje Koláře, měl bych opravdu obavy. Co asi tak plánují české a americké tajné služby s osudem starosty z Prahy 6, po kterém jde ruský hitman s diplomatickým pasem a lahvičkou ricinu, který ale neexistuje? Nevím, jak vysoké IQ má Ondřej Kolář, ale v jeho situaci není moc východisek. Jedno východisko se jmenuje “model Skripal” a druhé východisko “model Litviněnko”. Na scéně už je ricin, dokonce i padouch je známý, takže co ještě chybí? Oběť!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář