JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Robert F. Kennedy ml. otvorene obvinil Billa Gatesa zo snahy vyhladiť časť populácie

USA: Bill Gates nalieha na USA a ďalšie štáty, aby využili daňové prostriedky na prípravu pre hromadnú výrobu dávok pred samotným vývojom vakcíny.

Robert F. Kennedy mladší ostro vystúpil proti Gatesovi a jeho žene Melinde, ktorí chcú podľa neho „očkovaním proti koronavírusu“ vyhladiť väčšiu časť svetovej populácie. Napísali EPOCH TIMES.

Zakladateľ spoločnosti Microsoft Bill Gates je „jedným z priekopníkov“ koronavírusovej pandémie, pokiaľ ide o čo najrýchlejšie nájdenie vakcíny proti novému vírusu.

Gates nalieha na USA a ďalšie štáty, aby využili daňové prostriedky na prípravu pre hromadnú výrobu dávok pred samotným vývojom vakcíny. Zakladateľ spoločnosti Microsoft to verejne požadoval v aprílovom článku vo Washington Post.

„Ak urobíme všetko správne, mohli by sme vyvinúť vakcínu za menej ako 18 mesiacov,“ napísal spoluzakladateľ nadácie Bill & Melinda Gates Foundation.

Podľa Gatesa by bolo 18 mesiacov najrýchlejším obdobím, v ktorom by sa vakcínu podarilo vyvinúť.

„Vývoj vakcíny je však iba polovicou bitky. Aby sme chránili Američanov a ľudí na celom svete, musíme vyrobiť miliardy týchto dávok,“ tvrdí Gates.

Jeho nadácia sa zaviazala začať s výstavbou rôznych potrebných zariadení na výrobu týchto vakcín.

V oficiálnom stanovisku Gates naďalej požadoval jednotné uplatňovanie obmedzení pri obchode a žiadne regionálne rozdiely. „V niektorých štátoch sú pláže stále otvorené, v iných sú reštaurácie, kde si môžete posedieť pri jedle. Toto je recept na katastrofu, pretože ľudia sa môžu voľne pohybovať cez štátne hranice a vírus tiež,“ tvrdí Gates.

Robert F. Kennedy ml. je synovcom známeho prezidenta USA Johna F. Kennedyho a synom jeho brata Roberta. Ako vyštudovaný právnik sa venuje aktivizmu najmä v oblasti enviromentalistiky a je najvýznamnejším odporcom povinného očkovania.

Odeslat komentář