JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Roberts:Sexuální perverzníci jsou novou americkou privilegovanou

USA: Na kostele Sjednocené církve Krista v Ames, Iowa, z neznámých důvodů vlála vlajka LGBTQ / vlajka sexuální perverze. 30letý hispánský přistěhovalec vlajku sundal a spálil. Za tento „zločin“ byl odsouzen na 16 let vězení!

V reakci na vysokoškolské studenty nebo provokatéry, kteří během vietnamských válečných protestů pálili americkou vlajku, americký kongres schválil zákon o vlajce z roku 1968, který umožňuje uvěznit ty, kteří pálí nebo znehodnocují americkou vlajku, ale ne na více než jeden rok. Píše v komentáři Paul Craig Roberts, americký publicista a pokračuje
Co se stalo Americe, že spálení vlajky sexuální zvrácenosti je 16krát závažnější  skutek než spálení americké vlajky?
Téměř každý den jsem četl, že další člověk byl propuštěn ze své práce, protože tweetoval o skutečnosti, že existují pouze dvě pohlaví. Jedním z nejnovějších případů je ve Velké Británii, kdy Maya Forstaterová, „charitativní pracovnce, byla propuštěnA kvůli své víře, že existují dvě pohlaví a že sex je neměnný.“ To je víc než víra. Je to prohlášení o pravdě.
Neexistují žádné vědecké důkazy o třetím pohlaví, mnohem méně důkazů o stovkách pohlaví, které byly naprosto hloupými lidmi prohlášeny o žádné známé intelektuální schopnosti nebo úspěchu. Hermafrodité jsou považovány za abnormality, selhání přírody. Když se k obraně MayY Forstaterové přihlásila význačná autorka, byla ukřičena několika podlidskými exkrementy.
Západní svět ztratil svou cestu. Bylo to teprve nedávno, kdy byl vyhozen vedoucí technik Google, běloch, protože zaslal tweet nebo e-mail s pravdou, že muži a ženy jsou dobří v rozličných věcech a vynikají v různých oblastech. Jeho tvrzení o vědecké skutečnosti porušilo city feministek, které tvrdí, že není rozdíl mezi schopnostmi mužů a žen. Pokud ženy v mužských oblastech nevynikají, je to jen faktický důkaz, že jsou ženy diskriminovány. Toto tvrzení nefunguje u mužů, kteří nejsou vynikající v ženských oblastech. Muži nemohou tvrdit, že se jim v ženských oblastech nedaří, protože jsou diskriminováni.
Výsledky mužů soutěžících se ženami ve sportovních soutěžích jasně ukazují, že obě pohlaví nejsou si rovna ve všech ohledech, jak trvají na tom ignorantské hloupé radikální feministky. Útok na ženy nepochází od mužů. Pochází od feministek, končí komentář Paul Craig Roberts.

Odeslat komentář