JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Romane Prymulo a Jiří Kobzo z SPD, čtěte! Lidé nosící často nebo pravidelně roušky mají 85% riziko a pravděpodobnost nákazy nemocí COVID-19, zjistila americká CDC v nově uveřejněné výbušné studii, která se šíří v USA jako lavina a zřejmě definitivně zajistí Donaldu Trumpovi volební vítězství! Studie chtěla původně zjistit, jestli nošení roušek zabraňuje šíření nákazy, ale ve skutečnosti došlo k odhalení, že nakažení lidé v kontrolní skupině nosili často nebo pravidelně roušky stejně, jako hlavní skupina testovaných subjektů, která se nakazila při nošení roušek! Korelace studijních dat obou skupin je děsivá, kdo měl roušku, měl 85% šanci, že se nakazí!   – TOP INFO

Tak tahle zpráva zřejmě odpálí na české alternativě termonukleární informační nálož, protože máme v ruce nezvratný a brutální důkaz od nejvyšší renomované epidemiologické autority z USA, že nošení roušek nejen, že nezabraňuje šíření nákazy COVID-19, ale dokonce velmi významně statistickým faktorem zvyšuje pravděpodobnost nákazy [1]. Na kauzu nás upozornila naše čtenářka, paní Karolína z Floridy. Americká CDC totiž v průběhu července tohoto roku provedla a Rpřed několika dny publikovala studii o 11 amerických ambulantních zařízeních, kdy studie měla zjistit, jestli roušky aktivně snižují a omezují šíření nákazy COVID-19. Původní plán studie byl velmi jednoduchý.

Během studie [2] byl proveden průzkum pacientů s pozitivními testy na COVID-19 v celkem 11 amerických zdravotnických zařízeních, přičemž pacienti do dotazníku vyplňovali informace, jestli v době 14 dnů a déle před svojí nákazou nosili roušky na veřejnosti a s jakou frekvencí. Vedle toho pro verifikační potřeby studie byla vytvořena kontrolní skupina, která měla ověřit nebo vyvrátit souvislost mezi rouškami o objemem nákaz.

Výsledek je zdrcující a hlavně šokující, přestože CDC nasbíraná data ve svém článku [3] dezinterpretuje a tvrdí, že studie sledovala jiný cíl, a to ten, že blízký kontakt s osobami se známou pozitivitou na COVID-19 nebo návštěva míst, která nabízejí možnosti stravování a pití, souvisí s pozitivitou COVID-19, což je sice pravda, ale to není hlavním obsahem nálezu studie, což se CDC zjevně nehodí do krámu.

Lidé nosící roušky mají 85% pravděpodobnost nákazy, odmítači roušek jen necelá 4% pravděpodobnosti

Studie zjistila, že 71% pacientů ze sledované skupiny a 74% pacientů z kontrolní skupiny nosilo v době 14 dní a déle před vypuknutím příznaků nemoci pravidelně a nepřetržitě roušky. Dalších 14% ze sledované skupiny uvedlo, že nosili roušky často. To znamená v úhrnu, že 85% pacientů, kteří se nakazili, nosilo roušky pravidelně nebo často. Naproti tomu, jen 7% pacientů se nakazilo nemocí COVID-19, když nosili roušky jenom někdy. A naprostý šok přichází na konec, kdy jenom necelá 4% lidí ve studii se nakazila, když nosili roušky ojediněle anebo vůbec nikdy. To je naprostý šok!

Tabulka studie

Kontrolní skupina tento nález pouze potvrdila. Výsledek studie je zdrcující a naprosto šokující a explozivní. Studie prostě konstatuje, že když v roce 2020 nosíte v USA roušky, potom pravděpodobnost, že se nakazíte a onemocníte COVID-19, je dvacetkrát vyšší, než když roušku nebudete na tváři nosit nikdy. Tato studie je nezpochybnitelná, není to hoax, byla provedena americkou nejvyšší epidemiologickou autoritou CDC a data jsou ověřena. Výsledek je zdrcující, a to hned z několika rovin.

Studie dokazuje, že lidé dodržující epidemiologické předpisy mají 20x vyšší riziko nákazy než lidé, kteří roušky nikdy nenosí!

Pokud by byla pravda, že nošení roušek něčemu zabraňuje, potom by to studie CDC musela prokázat a ta funkce roušek by se musela projevit. Ve studii by logicky musel být mnohem nižší objem pacientů, kteří nosili často nebo vždy roušky před svojí nákazou, a současně by ve studii muselo být o mnoho desítek procent vyšší zastoupení těch pacientů, kteří se nakazili a před nákazou nosili roušky jen ojediněle anebo vůbec.

Pokud bychom viděli takto strukturovaná data, potom bychom mohli říct, že ano, roušky opravdu zamezují kontraktaci a šíření nákazy. Jenže, tak tomu není. Je to přesně obráceně. Pokud v USA podle této studie nosíte roušku často nebo vždy, máte 85% pravděpodobnost, že skončíte jako onemocnělí stejně, jako skončilo 85% účastníků této studie, kteří se nakazili poté, co pravidelně nebo často nosili roušky. Studie odhaluje ještě jednu věc, která ve studii chybí, ale přitom vyplývá z logiky věci samotné.

Propagační banner CDC na sociální odstup

Lidé nosící roušky jsou opatrní, zodpovědní. Vyhýbají se lidem bez roušek, kritizují je, obchází je z velké dálky. Lidé s rouškami se sdružují zase jenom s lidmi s rouškami. A obráceně, lidé bez roušek se stýkají hlavně zase s lidmi bez roušek. Pokud by byla pravda, že rouška chrání druhé, tedy zabraňuje šíření aerosolů, tak logicky by studie CDC měla toto prokázat, jenže to se nestalo.

Jestliže lidé s rouškami se navzájem mezi sebou chrání rouškami, protože za A) Nosí roušky, za B) Dodržují opatření a za C) Stýkají se jen s lidmi v rouškách, potom by logicky mělo platit, že budou mít mnohem menší pravděpodobnost nákazy než skupina nezodpovědných lidí, kteří za A) Roušky nenosí, za B) Nedodržují opatření a za C) Stýkají se s lidmi bez roušek. Jenže, americká studie prokázala přesný a brutální opak. Pokud nenosíte roušky vůbec a stýkáte se s lidmi bez roušek, máte jen 4% riziko, že se nakazíte nemocí COVID-19. Takový je závěr americké studie CDC. A teď přijde to nejhorší.

Roušky způsobují změnu složení vdechovaného vzduchu do plic a výsledkem jsou více jak čtyři pětiny rouškařů s nákazou

Určitě můžeme prohlásit, že lidé nosící roušky se nevystavují úmyslně virovému riziku, že by olizovali kliky u dveří, nebo si dávali do úst mince, nebo podobné zavirované předměty. Takže, jak je tedy možné, že lidé nosící často nebo vždy roušky, tvoří více jak čtyři pětiny všech onemocnělých a nakažených osob? Americká studie to prokazuje naprosto jasně a brutálně. Tak jak je to možné? Jediné vysvětlení je natolik děsivé, až se tomu ani nechce věřit, ale pokud čtete Aeronet, tak už odpověď znáte. Ti lidé s rouškami, kteří mají 20-násobnou pravděpodobnost, že se nakazí, než lidé bez roušek, jsou totiž podle všeho obětmi kysličníku uhličitého, který je spouštěcím faktorem propuknutí a manifestace nemoci COVID-19 v lidském těle!

Robert Redfield, ředitel CDC

To je jediné chemicko-biologické vysvětlení výsledků této americké studie. Lidé přidechují z roušek CO2 a do plic se jim dostává směs vzduchu chudšího na kyslík a bohatšího na CO2. Nejenom, že už i české děti ve školách omdlévají během vyučování při nošení roušek, viz. článek zde, ale nyní tato americká studie velmi brutálně naznačuje, že CO2 je hlavním vektorem pro vypuknutí nemoci COVID-19. Jediná spojitost mezi nemocí a počtem pacientů je kus hadru, rouška!

Poslanci za SPD na Facebooku opět řádili. Jeden nazval odmítače “prymulovin” za arogantní pitomce, druhý obhajuje bezpečnost a nezávadnost trasovací aplikace e-Rouška

No, a potom jdete na Facebook a od poslance SPD a obchodníka s izraelskými víny Jiřího Kobzy si přečtete chvalozpěvy na opatření Romana Prymuly a ve statusu tam Jiří Kobza mnohé voliče SPD, kteří nesouhlasí s Prymulovými kroky, označuje za arogantní pitomce. A aby toho nebylo málo, jeho kolega a poslanec SPD Pavel Jelínek, který mimochodem zasedá za SPD v parlamentním výboru proti hybridním hrozbám, obhajuje šmírovací aplikaci e-Rouška, že prý je bezpečná a nikoho nešmíruje, protože data jsou anonymizována.

Panu Jelínkovi bych rád ocitoval výrok našeho admina k této aplikaci: “Aplikace e-Rouška pracuje s anonymizovanými daty z pohledu poskytovatele aplikace, ale data již nejsou anonymní z pohledu platformy operačního systému Android a iOS, které zajišťují tzv. notifikační protokol, jenž anonymizuje data pro druhé, např. pro provozovatele aplikací jako je e-Rouška, ale samotné společnosti Apple a Google mohou každý anonymizovaný token logovat naproti svým neveřejným databázím a použít je potom na žádost orgánů, policie, FBI a dalších oprávněných autorit. Pokud by někdo byl super-šiřitelem nákazy a systém jako e-Rouška by to zjistil, byla by jen otázka času, než by se policie obrátila na společnost Google, aby zpárovala anonymní tokeny e-Roušky šiřitele nákazy s jeho Google ID a IP adresou.”

Neschopní ať zkrachují, vzkazuje prezident měsíc poté, co kvůli covidu žádal Pražský hrad o příspěvek za skoro čtvrt miliardy na přežití krize

Takže, jaká je situace na vlastenecké frontě? Prezident republiky zvolený hlasy vlastenců v roce 2018 dnes nazývá lidi neschopnými, když jim Prymula zavřel živnosti, a že prý mají zkrachovat. Jaksi ale zapomněl, že zrovna před měsícem právě Pražský hrad jménem Vratislava Mynáře žádal českou vládu kvůli covidové krizi o navýšení svého provozního rozpočtu o 215 milionů korun [4], bez nichž by Pražský hrad měl finanční problémy a asi by zkrachoval. A uběhne jeden měsíc a prezident má tu nehoráznou drzost označovat živnostníky se zavřenými podniky za neschopné, kteří si zaslouží zkrachovat. Panečku, to je chucpe!

Co je dovoleno Jovovi, není dovoleno gójovi! A to není všechno. Jiří Kobza označuje voliče SPD kritizující Prymulu a jeho opatření za arogantní pitomce a Pavel Jelínek z SPD dělá promo Prymulově e-Roušce. Jak by to okomentoval Pjakin? Éto… atd. Jak sami vidíte, postupně se ukazuje, že nošení roušek nevzniklo na jaře jen tak, z ničeho nic. Roušky jsou totiž zjevným faktorem vzniku a propuknutí nemoci COVID-19. To neříkám už jenom já a pár dalších “konspiračních teoretiků”, to teď nově a zcela prokazatelně potvrzuje i studie amerického Centra pro kontrolu nakažlivých nemocí CDC.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj: https://aeronet.cz/news/romane-prymulo-a-jiri-kobzo-z-spd-ctete-lide-nosici-casto-nebo-pravidelne-rousky-maji-85-riziko-a-pravdepodobnost-nakazy-nemoci-covid-19-zjistila-americka-cdc-v-nove-uverejnene-vybusne-studii/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář