JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

RUSKÁ ŠTÁTNA DUMA: KORONAVÍRUS UNIKOL Z AMERICKÉHO LABORATÓRIA! USA MUSÍ PRESTAŤ SO ŠÍRENÍM KORONAVÍRUSOV A INÝCH VÍRUSOV Z BIOLOGICKÝCH LABORATÓRIÍ KTORÉ MAJÚ PO CELOM SVETE A ZAMYSLIEŤ SA NAD NÁHRADOU ŠKÔD A STRÁT VŠETKÝM KRAJINÁM, KTORÉ KVÔLI „PANDÉMII“ UTRPELI

USA/RUSKO: Koronavírus spôsobujúci ochorenie Covid-19 mohol uniknúť z amerického biologického laboratória. Ruská vláda by mala nastoliť otázku zodpovednosti za únik vírusu. Vyhlásil to Vjačeslav Volodin, hovorca ruskej Štátnej dumy.

„Keďže klientske štáty USA mlčia a pôsobia skôr ako mŕtvychrobák, dá sa usudzovať,  že vírus unikol z jedného z laboratórií, ktoré USA zriadili po celom svete. Povedal podľa portálu tass.ru na zasadnutí Rady zákonodarcov Ruskej federácie Vjačeslav Volodin.

Zaujímavá výzva

Volodin vyzval USA, aby zastavili výskum, ktorý by mohol spôsobiť ďalšiu vlnu epidémie COVID-19. „A nech sa zamyslia nad tým, ako nahradiť všetkým krajinám straty, ktoré v súvislosti s pandémiou utrpeli. Vírus sa našiel vo Wu-chane. Čie je to však laboratórium? Je to americké laboratórium financované z Ameriky,“ poznamenal.

Volodin nevylúčil, že sa pracuje na modelovaní vírusu „a robia to Spojené štáty“. Ak sa takýto výskum nezastaví, svet „bude rukojemníkom inej podobnej situácie“, varoval.

 

Zdroj: https://www.hlavnydennik.sk/

Odeslat komentář