JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Ruské letectvo zasiahlo teroristickú základňu pri Palmyre. Zabili až 200 militantov

SÝRIA: Rusko pred prezidentskými voľbami zasiahlo teroristov, ktorí plánovali teroristické útoky a útoky na štátne inštitúcie vo veľkých mestách v Sýrii.

 

 

 

Ruské vzdušné sily zaútočili na teroristov v Sýrii. Je zrejmé, že banditi pred prezidentskými voľbami pripravovali teroristické činy a útoky na štátne inštitúcie v krajine. Celkovo bolo zabitých až 200 teroristov, informovalo Centrum pre zmierenie bojujúcich strán v Sýrii.  Centrum objasňuje, že ozbrojenci zorganizovali tajnú základňu severovýchodne od Palmýry. Po maskovaní objektu tu vycvičili bojové skupiny, aby potom mohli ľudí posielať na teroristické útoky. Okrem toho sa na tej istej základni montovali výbušné zariadenia.

 

Keď sa informácia o tajnej základni potvrdila niekoľkými kanálmi, ruské vzdušné sily zahájili nálety na militantov. V dôsledku útoku boli zničené dva prístrešky, kde bolo až dvesto teroristov, ako aj výstroj a zbrane – presnejšie 24 pick-upov naložených guľometmi, ako aj 500 kilogramov streliva a komponentov pre výrobu domácich bômb.

 

Zdroj: https://www.armadnymagazin.sk

Komentář

Odeslat komentář