JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Rusko vytvorí „zóny smrti“ celkom neprístupné pre vysokopresné zbrane, rakety a drony protivníka

RUSKO: Ruskí vojaci sa idú učiť vytvárať „zóny smrti“, ktoré budú úplne neprístupné pre krídlaté rakety, vysokopresné zbrane, drony a letecké bomby protivníka. Správu o tom priniesli noviny Izvestija s odvolávkou sa na zdroje v ministerstve obrany.

 

Koncepcia takých „rajónov obrany“ je vraj už prijatá a v niektorých okruhoch sa už cvičí počas manévrov vojsk rádioelektronického boja (REB). Na budúci rok sa takéto manévre budú organizovať po celej krajine.

Izvestija uvádza, že perspektívne komplexy REB „Pole-21“ umožňujú vytvoriť také rušenie, ktoré dezorientuje zahraničné systémy družicovej navigácie, vrátane americkej GPS NAVSTAR.

 

Experti sú názoru, že vytvorenie špeciálnych zón umožní ochrániť nielen armádne, ale aj priemyselné a sociálne objekty.
Pred časom tlačová služba Ministerstva obrany RF oznámila, že v polovici apríla sa v 49. vševojskovej armáde Južného vojenského okruhu precvičí využitie komplexov „Pole-21“ na systém prieskumno-útočných kontúr.

 

Zdroj: https://www.armadnymagazin.sk/

Komentář

  • Sh. Be. Ann

    3. května 2021

    Jasné, správne, Každý Slovan sa z toho môže len a len tešiť. Ste náš veľký a veľmi príbuzný národ. Naši ľudia sú s Vami a podporujeme Vás. Konečne sa Rusko prebudilo. Príde doba, kedy sa k Vám pridajú všetci Slovani …

Odeslat komentář