JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Salarabanda: Krajči okradol Slovákov o ďalších 57 miliónov eur pred svojim údajným odchodom z postu ministra zdravotníctva. Ježiš vidí všetko!

SLOVENSKO: Slovensko objednalo 35 miliónov antigénových nazálnych testov určených na samotestovanie. Ako v utorok 2.3.2021 uviedol minister zdravotníctva Marek Krajčí, aktuálne sú už na ceste do krajiny. Tieto testy by mali slúžiť na testovanie na školách aj v domácnostiach.

Krajčí vysvetlil, že požiadali Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR, aby vydal povolenie práve pre tieto nazálne typy testov na samotestovanie. Obstarávala ich Európska komisia.

„Keď tu tie testy budú, tak dôjde k obrovskej zmene testovacej stratégie na území Slovenska, o ktorej budeme potom informovať,“ avizoval Krajčí.

Šéf rezortu zdravotníctva povedal, že ich zakúpil za „dobrú sumu“, pričom priblížil, že v sume 3,50 eura bol jeden test od spoločnosti Siemens a 3,70 eura SD Biosensor.

Suma sumárum

139 150 000 EUR !!!

Ak si myslíte, že ten zdrap papiera čo je na fotkách, je nejaký Dpháčkový kontrakt medzi figúrkami v podsvetí, mýlite sa. Normálne bez ostychu to dnes (03.03.2021) zverejnili v Centrálnom registri zmlúv… Sám pán minister jeho velebnosť Marek Krajčí napriamo kúpil za 81.400.000 slovom osemdesiatjedenmiliónovštyristotisíc eur 20.000.000 kusov antigénových testov od spoločnosti SD Biosensor, Inc. …

Takže jeho velebnosť minister Krajčí bol pri chuti a pre istotu kúpil antigenové testy aj od Siemens…. Veď čo že je to 57 750 000 Eur…

Opäť zdrap papiera evidentne narýchlo zbúchaný zverejnený 3.3.2021 v Centralnom registri zmlúv…

https://www.crz.gov.sk/zmluva/5552695/

Pekne potichúčky…

Snáď si to nikto nevšimne…

Zdroj: Zem&Vek / Blog investigatívnej žurnalistiky

Odeslat komentář