JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ŠARÍA PRO EVROPU – MOŽNÁ POSLEDNÍ VAROVNÁ VIDEA PŘED …

EU: Dnes jsem narazila na informaci, že již nejen Němci, ale dokonce také OSN, potažmo EU seznává, že největším problémem pro Evropu je údajně “pravicový extremismus”. Za pravicového extremistu se dnes přitom považuje každý, kdo má jiné názory, než jaké razí oficiální propaganda. Tedy jste proti EU a její politice? Jste proti LGBT propagandě? Jste proti islámu a muslimské invazi do Evropy? Jste proti BLM? Pokud něco z toho (či třeba všechno) pasuje na kohokoli z vás, pak jste dle současných definic pravicový radikál. A ti jsou údajně větším problémem, než ISIS.

Alespoň to tvrdí studie jakéhosi Institutu ekonomiky a míru, napojeného na OSN, OECD a různé pofiderní globální neziskovky. Tuto studii si osvojila i EU v čele s Německem, o jehož boji proti pravici jsem psala minule. 

Podle této studie je tedy každý, kdo nemá názory, jdoucí v lajně tzv. “liberální demokracie” pravicový radikál, nebezpečnější, než ISIS.

A samozřejmě pro samotný Brusel bude zřejmě tato studie vítanou záminkou k utužení cenzury. Tedy alespoň se tak domnívám, zatím jede cenzura naplno na sociálních sítích, brzy může zasáhnout dál. To je ovšem v zavedené totalitě zcela běžná praxe.  Aby bylo možné podobné praktiky zavádět, musí to být velmi dobře zdůvodněno. Tedy jste-li horší, než ISIS, pak je dobré se podívat na to, kdo má být tím lepším než všichni ti, kdo jsou dnes za pravicové radikály považováni.

A protože takových praktických ukázek údajně nepříliš nebezpečných muslimů z ISIS je spousta, přičemž sama bych nevěděla, co zvolit, rozhodla jsem se, že se podíváme přímo do sídla 4. říše – Belgie, potažmo Bruselu. Tam už totiž nějakou dobu působí islámská radikální organizace “Šaría pro Belgii”, jejíž cíl je nejen převzetí Belgie, ale i Evropy jako takové a zavedení celoevropského  chalífátu. 

Někteří členové této organizace sice byli uvězněni (mnozí už i propuštěni), nicméně rozhodně ne všichni, přičemž podle všeho je organizace, která má zřejmě celoevropskou působnost, stále aktivní. Jen se již navenek tak vehementně neukazují, pouze občas přijdou s nějakým výhružným videem, většinou zveřejněným na televizi Muslimského bratrstva. Část odešla bojovat do řad ISIS, kde byli zabiti, ale na druhou stranu jim každoročně odrostou či přivandrují noví členové.

Takže seznamte se s těmi, kdo jsou údajně pro Evropu mnohem méně nebezpeční, než výše zmiňovaní pravicoví extremisté.

Video níže je v angličtině. Myslím, že i ten, kdo anglicky neumí pochopí, že bylo natočeno v Belgii, přímo u Atomia v Bruselu. Co tedy – mimo jiné – říká muslim na videu?

Říká, že muslimové zničili všechny buddhistické sochy v Afghánistánu a brzy zničí pyramidy a sfingu v Egyptě, turistické atrakce, které jsou zde pro nevěřící. Říká, že všechny “idoly” – včetně slavného památníku Atomium v Belgii – budou zničeny, když se Belgie dostane pod islámskou kontrolu.

Autor: Slovanka

Zdroj: https://voxpopuliblog.cz/

Odeslat komentář