JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Satanisté v USA uspořádali o víkendu ve 22 amerických městech pochody za jedinou světovou vládu. Ty samé požadavky jako globalisté, US demokratická strana, neomarxisté, sionisté …náhoda?

USA: Satanisté v USA uspořádali o víkendu ve 22 amerických městech pochody za jednu světovou vládu. “Učedníci lucifera” (tak si sami říkají) při pochodech požadovali “naplnění proroctví a ustavení jedné světové vlády”. V některých městech se dokonce měli pokusit vztyčit sochy satana.

Je zajímavé, že jejich požadavky se shodují s požadavky globálních elit. Ty (globální elity) v rámci boje proti “pandemii koronaviru” rovněž často požadovali utvoření jedné světové vlády, která by prý mnohem efektivněji řešila problémy lidstva. To bude ale jistě pouze náhoda….

Satanisté jsou kult, který se hlásí k tzv. padlým andělům, kteří odmítli sloužit bohu. Bývají označováni také často jako luciferiáni, satanova synagoga, či ďáblovo služebníci. Jejich odnož působí i v ČR, kde mimo jiné podporují LGBT++P hnutí, čí potraty.

Satanisté v ČR při podpoře LGBT++P agendy

Sára S. NYC, USA

Odeslat komentář