JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ŠÉFREDAKTOR AERONET.CZ PAN VK KOMENTUJE AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI 02.04.2021 – TOP INFO!!!

 


1.
A je to tady. Federální komise pro cenné papíry v USA podala žalobu na společnost LBRY provozující svobodnou video platformu Odysee za to, že k financování provozu používá blockchain technologii a tím pádem obchoduje s digitálními aktivy, které podléhají kontrole a regulacím komise. Na blockchainu funguje Bitcoin a drtivá většina kryptoměn, které jsou nyní tímto krokem v ohrožení. Podle komise jsou vytěžené kryptoměny cennými papíry reprezentujícími finanční hodnotu, podle LBRY jde pouze o komoditu a zboží. Výsledek soudu může otřást celým světovým trhem s kryptoměnami.

 


2.
Nejprve Olivier Dassault, nyní Petr Kellner. V březnu s odstupem 20 dní zahynuli za záhadných okolností dva miliardáři, ve stejném typu helikoptéry a oba s napojením na čínský telekomunikační gigant Huawei. Francouzský Dassault podepsal s Huawei dohodu o nasazení čínských cloudových sítí, Kellner před pár dny oznámil šokující záměr vstoupit na burzu a provést IPO telekomunikační společnosti CETIN v úhrnu za 5 miliard dolarů. Proč se Petr Kellner tak narychlo chtěl zbavit zlatého telete? Kdo by asi tak byl kupcem akcií největší telekomunikační společnosti ve Východním bloku? Zkuste hádat.

 


3.
Vakcinace nepomáhá, virus se neustále vrací. Izraelský premiér odpálil večer v televizním vystoupení šokující zprávu, že Izraelci se mají připravit na černý scénář opakovaného celoplošného očkování každých 6 měsíců. Benjamin Netanyahu přitom před týdnem sliboval Izraelcům v reklamním šotu návrat k normálu a utahoval si z konspirátorů, teď ho přešel humor. A izraelskou kampaň Česko okopíruje, bude v médiích propagovat očkování. Proč studenti škol zřizovaných Ministerstvem spravedlnosti nemusí nosit roušky a respirátory? Budete zvracet, až si přečtete odpověď tiskového odboru.

 


4.
Německá propaganda v českých veřejnoprávních médiích.

 


Telefonické dotazy posluchačů

Odeslat komentář