JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ŠÉFREDAKTOR AERONET.CZ PAN VK KOMENTUJE AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI – 2021-02-12 – TOP INFO!!! (VIDEO 152min)

0:00:00 1. Dárek k Valentýnu? Český parlament díky politické přetahované neprodloužil nouzový stav. Nestalo se tak proto, že by politici šaškárnu odmítli, ale protože se pohádali. Žádná sláva, ale aspoň něco. Ten skončí v neděli 14.2. Lidé si zvykli na roční vězení, a když se teď budou moci trochu volněji nadechnout, mají strach. Není to náhodou test sociálních inženýrů, aby věděli, jak dlouho Češi potřebují k tomu, aby rezignovali a ohli hřbet? Společnost se dělí na dva tábory: Jedni se naučí držet hubu na vládních cvičácích a buzerplacech, chtějí více karantén, více lockdownů, doslova se v tom našli. Druzí se s ukrajováním občanských práv a svobod nikdy nesmíří.

 

0:44:22 2. V pečovatelském domě v Košicích začali 2 dny po zahájení očkování hromadně umírat senioři, kteří do té doby byli negativní a celou dobu byli v izolaci. Celými Košicemi se šíří zpráva, že zabíjela vakcína a vedení zařízení rozhodlo okamžitě očkování přerušit poté, co zemřelo již 36 klientů v pečovatelském centru. Slovenský Covid Automat falšuje statistiky a jednoho pozitivního člověka ve věku 65+ počítá jako 4 nakažené. Potvrzuje to oficiální dokument. Takhle se vyrábí pandemie na Slovensku v přímém přenosu, zatímco staří a často opuštění lidé v domovech důchodců umírají jako laboratorní myši jen pár dní po vakcinaci. Jen shoda náhod?

 

V Německu je ale situace mnohem dramatičtější. Zemí se totiž lavinovitě šíří zpráva, že britská mutace koronaviru vzniká po aplikaci vakcínou Pfizer-BioNTech. Celkem 14 seniorů z pečovatelského domu v Osnabrücku, kteří už několik měsíců jsou v izolaci a nikam necestují a nemají ani návštěvy, se nakazilo britskou mutací SARS-Cov-2 až poté, co obdrželi druhou dávku vakcíny Pfizer. Nákaza nepřišla od personálu, ten britský virus nemá. Senioři mají mírný průběh nemoci, ale lékaři nechápou a diví se, jak se mohl britský virus do izolovaného pečovatelského domu dostat. Hádejte, co se stane v ČR a na Slovensku, až se začne na jaře masivně očkovat?

 

1:17:50 3. Američtí lékaři varují před syndromem ADE způsobeným vakcínami na bázi mRNA, kdy vakcína ve skutečnosti zesiluje účinky viru v těle a po aplikaci vakcíny očkované osoby okamžitě onemocní a dokonce umírají. Syndrom ADE ohrožuje nejvíce seniory, ve Vrchlabí v pečovatelském domě zemřelo již 30 seniorů od počátku roku a farmaceutické firmy rozjely ve spolupráci se sociálními sítěmi mohutnou umlčovací kampaň na zamezení šíření informací o syndromu ADE, který představuje větší hrozbu než virus HIV. Proč očkovaní lidé onemocní a dokonce zemřou?

 

1:31:30 Telefonické dotazy posluchačů

Odeslat komentář