JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ŠÉFREDAKTOR AERONET.CZ PAN VK KOMENTUJE AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI – 26.02.2021 – TOP INFO  !!!


1.
A je to venku! Angela Merkelová po schůzce globalistů skupiny G7 prohlásila, že pandemie bude poražena, až všichni lidé na světě budou očkovaní. Tiskové prohlášení de facto znamená, že německá kancléřka odhalila, že pandemie bude trvat napořád jako virus chřipky, protože nikdy se nepodaří naočkovat úplně všechny lidi v jednom státě, natož na světě. V českých lékárnách vypuklo boží dopuštění, lidé hystericky vykupují respirátory a SÚKL nechce povolit ani Ivermectin, ani ruskou vakcínu Sputnik.

Vedle toho už Izrael naočkoval alespoň 1 dávkou přes 80% populace a okamžitě zavedl covidový apartheid, otevírají se nákupní centra, plavecké bazény, posilovny, kadeřnictví, bary a restaurace, ale pouze pro držitele mobilních covidových pasů. Všechny vakcíny míří do Izraele a hned na druhém místě do Spojených arabských emirátů, na třetím místě do Velké Británie. První země testuje Total Control na Židech, druhá země na Arabech a Velká Británie na křesťanech a všech ostatních goyim z Evropy, Asie a Afriky. Celá EU je v režimu Stand-By a čeká se na výsledky Total Control ve 3 pilotních zemích.


2.
Slovenský místopředseda vlády přiznal v televizi, že nová generace vakcín na bázi mRNA zasahuje do lidské DNA. V pozadí za vznikem vakcín mRNA stojí převratná a současně děsivá technologie genetických nůžek zvaná CRISPR, která dokáže pomocí naprogramovaných RNA sekvencí zaživa editovat DNA člověka, jako se na počítači stříhá a edituje video. A není k tomu potřeba jehla, injekce, ale stačí naprogramované CRISPR nůžky dostat do těla jakoukoliv cestou. Globalisté nemusí chtít eliminovat populaci, postačí jim sestříhání DNA v celé populaci.


Telefonické dotazy posluchačů

Odeslat komentář