JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ŠÉFREDAKTOR AERONET.CZ PAN VK KOMENTUJE AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI 26.03.2021- TOP INFO!!!

 


1.
Poslanecká sněmovna schválila základní stavební pilíř kopie čínského Sociálního kreditu, české občanské průkazy budou obsahovat čip s otisky prstů pro ověření očkování, testování a zdravotního stavu. Opatření je maskováno požadavkem Evropského parlamentu na zvýšení bezpečnosti letecké přepravy, ale ve skutečnosti jde o přípravu evropské legislativy na zavedení Covidových pasů a Sociálního kreditu. Lidé budou v blízké budoucnosti ověřovat své vakcinace naproti svým otiskům prstů.


2.
Slovenský moderátor zkolaboval v živém televizním přenosu v důsledku hypoxie a přiotrávení vlastním oxidem uhličitým rozpuštěným v krevním oběhu, zhodnotil lékař podle obrazových záběrů stav slovenského moderátora. Výrobci respirátorů do návodů k používání připisují varování, že výrobek se nesmí používat v prostředí, kde objem kyslíku klesne z hodnoty 21% o půldruhého procenta. Moderátor pořad předčasně ukončil a musel si sundat z úst nakonec i roušku, protože i ta mu už činila potíže. Otrava vlastním CO2 jako z učebnice, moderátor byl podle lékaře v ohrožení života.


3.
Záhadné zmizení bývalého viceprezidenta a šéfa biologického výzkumu Pfizeru, který v prosinci varoval před mRNA vakcínami způsobujícími ženskou neplodnost, vyvolává velké znepokojení ve vědecké obci. Michael Ben Yeadon zmizel ze světa, přestal komunikovat a není k nalezení poté, co na možnost svého náhlého zmizení upozornil 2 dny v předstihu. Proč vědec bez minulosti, adoptovaný židovskou rodinou, uznávaný výzkumník v oboru respiračních patogenů, začal varovat před mRNA vakcínami? Mohou mRNA plány v buňkách vyrábět neživé morgellony?


4.
Vrcholný summit USA a Číny v Anchorage na Aljašce dopadl pro Washington naprostým fiaskem, Čína vyrostla v mohutného hegemona, kterého už USA nedokáží zastavit, pouze zpomalit. Čínský ředitel Ústředního výboru pro zahraniční vztahy vyčítal americkému ministru zahraničí dlouhodobě špatný stav lidských práv v USA, kromě toho je prý Amerika šampionem v kybernetickém terorismu. Kapitalismus nepotřebuje demokracii, protože kapitalismus nejlépe funguje a prosperuje v Číně pod vedením komunismu. A jak na to reaguje západ? Kopíruje Čínu a demontuje v rámci Velkého resetu západní demokracii a s ní spojená lidská práva.


Telefonické dotazy posluchačů

 

Odeslat komentář