JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Senátorský pořadník na Tchaj – wan

ČESKO: Po úterním oznámení, že s paní Kuberovou pojedou na konci srpna na Tchaj–wan, a po následné zprávě, že v říjnu se tamtéž vydá senátor Drahoš, bylo předsedovi Senátu jasné, že mezi kolegy půjde o žádanou destinaci.

Proto se rozhodnul dát „cestovnímu ruchu“ v této oblasti patřičný systém. Během středečního rána uspořádal mimořádné zasedání komory prostřednictvím skype.

Kolegyně a kolegové,

zájemci o senátorské pobyty na Tchaj-wanu v příštím roce se už teď mohou přihlásit v sekretariátu.

Nemějte obavy, na každého se dostane, a budete létat maximálně ve dvou ve třech každý měsíc, nebo i po čtrnácti dnech, aby se do konce funkčního období vystřídali všichni.

Teď ovšem musíme operativně dořešit letošní rok. Celou sérii „Senát na Tchaj – wan“ načínám v srpnu já, a na říjen se už přihlásil pan profesor Drahoš. Zbývá tedy obsadit ještě září a pak listopad a prosinec. Myslím si, že by se přednostně měli vystřídat i další prezidentští kandidáti.

Pane doktore Hilšere, vyhovovalo by vám září? V listopadu by mohl letět pan Fischer a Vánoce by na Tchaj – wanu – mohl strávit pan koleda Láska, ten má také prezidentské ambice. 

Nebýt tohoto muže, „zrádného generála“ Čankajška, který se nechal po válce zvolit na Tchaj – wanu prezidentem a ostrov vyhlásil Čínskou republikou, nezávislou na ČLR, žádné problémy by nebyly .

GENERALISSIMUS ĆANKAJŠEK

Šéf senátu by byl naopak vítaným hostem na „Rudém Tchaj – wanu“. Na ne rudém však nemá, podle Pekingu, co pohledávat.

Autor: Jan Dvořák

Odeslat komentář