JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Senzačný rozsudok v Nemeckom Weimare: Žiadne masky, žiadne rozostupy, žiadne ďalšie testy pre študentov!

NEMECKO: Weimar Family Court (miestny rodinný súd vo Weimare) 8. apríla 2021 rozhodol, že dvom školám v meste sa s okamžitou platnosťou zakazuje požadovať, aby žiaci boli nútení nosiť akýkoľvek druh prekrytia úst či nosa (najmä respirátory FFP2).

Súd zároveň rozhodol, že je potrebné zachovať výučbu tvárou v tvár (rozsudok v úplnom znení vrátane troch znaleckých posudkov). Po prvýkrát sa pred nemeckým súdom uskutočnili dôkazy o vedeckej zmysluplnosti a nevyhnutnosti predpísaných protikoronových opatrení.

Súdne konanie o ochrane detí iniciovala matka dvoch synov vo veku 14 a 8 rokov na miestnom rodinnom súde. Ako hlavní znalci boli predvolaní hygienik Prof. Dr. med. Ines Kappstein, psychológ Prof. Dr. Christof Kuhbandner a biológ Prof. Dr. rer. biol. hum. Ulrike Kämmererová.

Matka tvrdila, že jej deti by boli poškodzované fyzicky, psychicky a výchovne bez toho, aby to malo prínos pre deti alebo tretie strany. To by tiež porušilo početné práva detí a ich rodičov podľa zákona, ústavy a medzinárodných dohovorov.

 

Zdroj: https://www.hlavnydennik.sk/

Odeslat komentář