JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Osmanská říše se opět snaží dobýt Vídeň: Na několikadenních násilných nepokojích ve Vídni se podílela turecká tajná služba!

RAKOUSKO: S tím jak Rakousko přichází k sobě ze šoku po několikadenních násilných nepokojích mezi Kurdy a Turky na konci června, vycházejí napovrch šílené skutečnosti. Zastánci konspiračních teorií, že za vším je Rusko, si nyní sednou na zadek.

Rakouský ministr vnitra Karl Nehammer konstatoval, že na červnových několikadenních brutálních násilnostech ve vídeňské imigrantské čtvrti Favoriten se účastnily turecké tajné služby! Ty se podílely jednak organizačně na tureckých útocích na kurdské a levicové demonstrany, a jednak pořizovaly profesionální identifikační videozáznamy kurdských demonstrantů. Ti si teď mohou být téměř jisti, že u tureckých tajných služeb, které mají své agenty v řadách neoRakušanů tureckého původu, jsou na tapetě.

Tak to je skandál, ale nikoliv nepředvídatelný. Zdá se, že protiruští konspirátoři budou ještě vzpomínat na sametové Rusko. Turecko se s snimi tak jako Rusko rozhodně mazlit nebude, jak vidno. Uvalí EU na Turecko jako v případě Ruska či Venezuely celounijní sankce, nebo se ukáže jen papírovým tygrem?

Odeslat komentář