JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Skončily volby a Roman Prymula dostal ze shora “zelenou” a začal vyhrožovat občanům zpřísněním opatření, pokud nebudou poslouchat! To bude fičák horší než v Izraeli, proslýchá se na vládě! Vláda nakoupí jen 3 miliony vakcín od AstraZeneca, zbylé 4 miliony chce nakoupit pro jistotu od jiného výrobce! Cože? Za nárůstem pozitivních testů dětí na COVID-19 možná opravdu stojí vdechované CO2 z roušek za poslední školní měsíc, data v ČR to naznačují, to samé se ukazuje v USA, kde roste počet pozitivně testovaných lidí, čím více a déle lidé nosí roušky a vdechují z nich CO2! Co radili staří lékaři? Zhluboka dýchat, protože kyslík je pro lidský organismus jako přirozená desinfekce! – INFO!!!

ČESKO: Skončily volby a v ČR nastane hotové peklo, protože už o nic nejde a může se na občany tvrdě udeřit. Roman Prymula hned v pondělí dopoledne oznámil [1], že pokud čeští občané nebudou dodržovat dosud přijatá opatření, dojde k jejich razantnímu zpřísnění. Ministr zdravotnictví uvedl, že zatím se neplánuje úplné zavření celého státu na způsob izraelské celostátní uzávěry, která je spojena se zákazem vycházení s výjimkou cesty na nákup v okruhu do 1 km od bydliště, což zajišťuje mobilní aplikace v chytrém telefonu, která začne řvát a pískat, pokud překročíte okruh 1 km.

Podle všeho se bude jednat o úplné zavření hospod, o další snížení počtu osob, které se mohou sdružovat, Roman Prymula sérii nových opatření hodlá představit tento týden v pátek a je vysoce pravděpodobné, že od pondělí vyhlášený Nouzový stav bude využit k dalšímu omezení pohybu obyvatelstva, především živnostníci a obchodníci by se měli mít znovu na pozoru, protože Prymula bude znovu chtít zavírat ekonomiku. Sice ne naráz, jako tomu bylo na jaře, ale postupně a salámovou metodou.

AstraZeneca dodá do ČR jenom 3 namísto 7 milionů vakcín. Ten zbytek vláda raději objedná u konkurence…

Roman Prymula rovněž oznámil, že vláda odsouhlasila nákup 3 milionů dávek vakcíny na COVID-19 od britské farmaceutické společnosti AstraZeneca, tyto vakcíny tak prý vystačí na 1,5 milionu občanů, z čehož matematicky vyplývá, že jde o vakcínu s dvoufázovým dávkováním po 14 dnech, což je do značné míry opravdu překvapení, protože dvoufázové očkování je sovětská metoda vakcinace a není tak jasné, co to v konečném důsledku bude za vakcínu, jestli náhodou britská AstraZeneca nenakoupí potají ruskou vakcínu Sputnik V a nenalepí na lahvičky své vlastní nápisy.

Nikde totiž dosud nezaznělo, že by britské vakcíny byly dvoufázové se dvěma vakcinačními aplikacemi pro jednoho očkovaného člověka, takže je velmi pravděpodobné, že AstraZeneca dodá vakcínu s jinými parametry, než se ještě uprostřed léta zdálo. Právě proto česká vláda nakoupí jen 3 miliony dávek z rezervovaného objemu 7 milionů, které Evropská unie rezervuje pro Českou republiku, protože ty zbývající 4 miliony dávek chce česká vláda nakoupit od jiných farmaceutických firem.

Česká vláda místo 7 milionů vakcín od AstraZeneca nakoupí jen 3 miliony, zbývající 4 miliony prý chce vláda nakoupit od jiných výrobců. To je masakr! Víte, co to znamená?

To je samozřejmě velice zajímavé, protože to znamená, že vláda vakcíně od AstraZeneca až tolik vlastně nevěří, aby vsadila všechno na jejich produkt. Pokud by vláda věřila vakcíně od AstraZeneca, nakoupila by logicky plnou kvótu 7 milionů dávek. Jenže, pokud zde vidíme takovou opatrnost a vláda chce 4 miliony zbývajících dávek nakoupit u jiné farmaceutické firmy, potom si sami spočítáte, jaká je situace.

Vláda naprosto netuší, co vlastně kupuje a neví, jestli vakcína od AstraZeneca bude nebo nebude fungovat. To je hodně drsné zjištění pro lidi, kteří spoléhají na vakcínu a najednou vidí, že vláda se obává vsadit celou kvótu 7 milionů dávek na jednu kartu a na jednoho výrobce. Tohle není jen tak nějaká opatrnost, to nejsou rohlíky na krámu, kde koupíte 5 gumových rohlíků, 5 tukových rohlíků, 5 makových rohlíků a 5 slaných rohlíků.

Roman Prymula, ministr zdravotnictví

Tady se jedná o vakcínu, která může člověka zachránit, ale také doživotně zmrzačit a poškodit, pokud mu vakcína tzv. nesedne a projeví se vedlejší příznaky jako třeba selhání jater, sleziny, rozvoj Parkinsonovy choroby a některé další vedlejší příznaky, které v USA jsou spojeny např. s očkováním proti sezónní chřipce. Lidé musí mít důvěru ve vakcínu a jejího výrobce. A pokud ani vláda nemá důvěru, lidé ji snad mít budou?

Pokud vláda má kvótu 7 milionů dávek od EU, ale uplatní opci jenom na 3 miliony s tím, že vláda chce zbytek 4 milionů vakcín nakoupit do jiného výrobce, tak to vyvolá mezi populací v ČR paniku a obavy, že vláda prostě těm vakcínám od AstraZeneca nevěří. Chápete ten průser a signál, jaký to vyšle do podvědomí občanů? Víte, co by řekl Pjakin? Éto… atd.

Vláda se bojí vsadit všechno na jednu vakcínu, co kdyby to nefungovalo, anebo fungovalo jinak, než se očekává

Řeknu vám přesně, co tím vláda sleduje. Nakoupíme 3 miliony dávek od Britů, lidi tou látkou naočkujeme ve dvou cyklech 2x po sobě v odstupech 14 dnů a uvidíme, co to udělá. Přesně takto se dá to dnešní rozhodnutí vlády tlumočit. Vláda si asi říká, že pokud to bude fungovat a lidé získají protilátky a nebude mnoho případů s vedlejšími příznaky, tak nakoupíme od AstraZeneca i ty zbylé 4 miliony. Pokud ale nastane průser a ta vakcína nebude fungovat, lidé nezískají po vakcinaci imunitu, tak to odpískáme a nakoupíme ten zbytek 4 milionů vakcín od někoho jiného, jiný model, jinou značku a uvidíme. Přesně takto, dámy a pánové, to na české vládě s Prymulou vymysleli a takto to má fungovat.

AstraZeneca má indemnitu a ochranu proti žalobám v případě vedlejších účinků vakcíny na COVID-19

Oni vůbec netuší, jestli ta vakcína zabere, oni mají ty informace od farmaceutických firem, mají ty signály, že to nebude žádná hitparáda, takže už dopředu si připravují manévrovací prostor, aby nevystříleli všechny patrony na jeden terč, který nemusí vyjít. Dopředu upozorňuji, že pokud je důvěra vlády ve vakcínu od AstraZeneca takto nízká, že vláda z objemu 7 milionů možných opcí nakoupí jen 3 miliony dávek, a to pro jen 1,5 milionu lidí, tedy že vakcína na každého člověka bude aplikována dvakrát, tak v takovém případě bych si opravdu desetkrát rozmyslel, jestli takové riziko podstupovat. Ti lidé de facto budou v roli laboratorních králíků. A to není všechno. Prymula totiž zaútočil i proti církvi.

Prymula zakázal i liturgický zpěv v kostelech, ani přes roušky nesmí lidé zpívat

Věřící totiž nesmí v kostelech zpívat. Toto absurdní opatření je myšleno asi tak, že s rouškou se moc dobře zpívat nedá, ale to není pravda, s rouškou se dá zpívat úplně normálně, jenom ten zpěv je tlumený, a to přece nevadí. Kdyby to opatření mělo mít hlavu a patu, tak by znělo tak, že lidé mohou zpívat jen s rouškami. Lidé v kostele nezpívají na záznam, pane Prymulo, ale zpívají k Bohu skrze Krista a slova, která člověk pronáší. Jestli člověk má roušku, to nehraje roli. Není to o tom, aby to někdo slyšel okolo ten zpěv čistě a nahlas bez tlumení kusem látky na ústech, ale aby lidé sami pronesli liturgii zpěvem k Bohu skrze Krista. To samé platí o zákazu zpěvu dětí ve školách při hudební výchově.

Americký aktivista Del Bigtree měří CO2 svému synovi Everovi. Tvrdá fakta, které sociální sítě mažou jako vzteklé

Děti se zpěvem učí intonaci, ne aby se to někomu vedle dobře poslouchalo, že by tomu rouška vadila. Rouška je placebo, které nefunguje. A čím více lidé roušky nosí, tím více pozitivních testů se objevuje. Podívejte se do USA. Dokud tam lidé roušky nenosili, neměli tam moc pozitivních testů. Jakmile začali hromadně nosit roušky, mají tam teď tolik pozitivních případů, až to není normální. Oxid uhličitý vdechovaný z roušky zpátky do plic je totiž klíčem k té záhadě. Ano, CO2 je hlavním vektorem vysokého počtu pozitivně otestovaných lidí. Není jasné, jak to funguje po chemické stránce, ale zdá se, že oxid uhličitý pomáhá SARS-Cov-2 se manifestovat v lidském organismu.

Kyslíková deficience v organismu a krvi způsobuje hromadění volných radikálů v těle, po určité době přijdou nemoci. Na ČT24 vyvraceli titulkované video z Aeronetu

Kyslík je totiž pro viry a bakterie jako prudký jed. Člověku to normálně nedojde, ale kyslík je opravdu mocná látka, která dokáže ničit i kovy, koroze je totiž způsobena oxidací povrchu kovů a právě proto kyslík v lidském těle je tak zásadní. Ničí totiž volné a těžké radikály v těle, kyslík je tak naprosto nezbytný pro boj s jakoukoliv nemocí a nákazou. Co myslíte, že se stane, když si na ústa a nos navléknete dusítko v podobě nějakého hadru a potom celý den přidechujete z roušky vlastní vydechnuté CO2? Stane se prostě to, že do plic a do krve se vám dostane chudší kyslíková směs. V krvi budete mít méně kyslíku a více CO2. Je to tak jednoduché. A lidský organismus je strašně citlivý na kyslíkovou nevyváženost, i o pár procent menší podíl kyslíku v mixu nadechovaného vzduchu do plic způsobí pomalu a postupně otravu organismu tím, že tělo se nedokáže samočistit.

 

Kyslík funguje v organismu jako desinfekce, ale když nadechujete méně kyslíku, čištění organismu od volných radikálů je méně účinné. Možná jste zaregistrovali [2] nedělní pořad Newsroom na ČT24, kde vyvraceli naše titulkované video [3], kde americký aktivista Del Bigtree na svém synu Everovi testoval objem CO2 pod rouškou a výsledky měření přesahovaly všechny bezpečnostní normy. To měření naprosto jasně a spolehlivě ukázalo, kolik CO2 se akumuluje pod rouškou po pár výdeších, naprosto exaktní a nezpochybnitelné měření, ale podívejte se, jaký vztek a řev to vyvolalo v médiích a v pořadu Newsroom ČT24, kde zaznělo, že prý jde o lživé video, které prý šíří hoax. ČT by se měla raději zabývat nesmyslnými opatřeními plukovníka Prymuly, níže máte Prymulku, t.j. tabulku Prymulových opatření.

“Prymulka” aneb Prymulova tabulka koronavirových opatření v ČR

V pořadu Newsroom na ČT24 dále zaznělo, že v Asii a potažmo v Číně se prý nosí desítky let roušky při chřipkových epidemiích a vědci žádné negativní účinky roušek nezjistili. Jenže, to je dezinformace. V Asii se nenosí dlouhé dekády roušky při chřipkových epidemiích, ale kvůli smogu! Kdyby měli v Asii desítky let chřipkové epidemie, z karantén by Číňané a Asiati nevyšli, jak je rok dlouhý! To je vidět, když se o Asii a Číně vyjadřují na ČT24 novináři, kteří tam v životě nebyli. A pokud jde o video od amerického aktivisty, od kdy je naměřený výsledek certifikovaným měřícím přístrojem hoax? Kdepak, přátelé, je to přesně tak, jak v jeho videu zaznělo. A právě proto je okolo videa taková cenzura, takový jekot, takový řev liberálních médií, protože to video ukazuje tu nejhorší věc, kterou dnes lze světu ukázat: Pravdu!

Kyslík a hluboké dýchání je základem zdraví. CO2 a mělké nadechování z hadru je přesným opakem

Každý nádech vzduchu bohatý na kyslík nahradí tisíce léků a tabletek, taková je pravda! Zhluboka dýchat, zhluboka dýchat, raz, dva, tři! Myslíte si, že tyto staré rady lékařů byly jen tak pro nic za nic? Proč myslíte, že děti jezdily za komunistů na školy v přírodě? Co tam ty děti měly, co ve městech neměly? No přece směs vzduchu bohatou na kyslík v každém nádechu! Ve městech byl smog a minimum O2, proto děti jezdily na hory a na školy v přírodě. A co dělají dnes epidemiologové? Posílají děti z virem zamořených měst na hory? Ne,  cpou namísto toho dětem na huby roušky, aby toho kyslíku do plic nadechovaly co nejméně! Na jaře děti roušky nenosily, protože došlo k uzavření škol. Děti žádný covid neměly.

Namísto s rouškami na tváři by děti měly být ve školách v přírodě a na zdravém vzduchu

V září začala škola, děti nastoupily s rouškami a teď po měsíci média s velkým řevem hlásí [4], že narůstá počet pozitivně testovaných dětí! No aby ne, když už měsíc dýchají takové objemy CO2 z roušek každý den! Nevěřte médiím a propagandě, věřte starým doktorům a jejich radám! Zhluboka dýchat na čerstvém a na kyslík bohatém vzduchu! Kdyby někdo chtěl ochránit děti, pošle je na školy v přírodě a bez roušek! A to samé naordinovat důchodcům a seniorům.  Na horách, na čerstvém vzduchu, zhluboka dýchat a dostávat do sebe co nejvíce kyslíku! Ještě nikdo se nevyléčil a neuzdravil tím, že si bude do plic přidechovat CO2 z vlastní roušky!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář