JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Skutečný důvod chaosu a ničení v Americe

USA: 25. května došlo k údajné vraždě 46ti letého George Floyda příslušníkem policie Derekem Chauvinem ve městě Minneapolis, státě Minnesota, v Americe. Brzy nato vypukly vzpoury a výtržnosti na protest proti tomuto činu a také proti „příliš mírnému rozsudku nad vrahem,“ který zněl „vražda 3. stupně.“

Ale proč Minneapolis? Proč právě tam? Byla to samovolná akce, nebo něco plánovaného?

Musíme se zamyslet nad situací města Minneapolis. To město to jedno z dvojčat! To druhé dvojče je St. Paul, jak můžete vidět na přiložené mapě. Mezi nimi protéká řeka Mississippi. V Americe se jim běžně říká „twin cities,“ neboli města-dvojčata.

Už toto dává námět k zamyšlení a proto bude dobré prozkoumat co se doopravdy stalo. Protesty začaly ve městě Minneapolis poté, co bílý policista zabil neozbrojeného černocha. Pochopitelně, něco takového často vyústí v rasové třenice, hromadné ničení a loupeže. Touto dobou se protesty rozšířily do 30 dalších měst a nepokojů stále přibývá, hlásí CNN. 

Minnesota a Washington D.C. a některá jiná města musela přivolat na pomoc Národní gardu a starostové zavedli zákaz vycházení ven po 8. hodině večer. Ten ale není nikde respektován a protestující ničí a pálí co se dá, většinu noci.

Jak se dalo čekat, protestující, zachyceni na snímcích a ve videích jsou převážně mladí lidé. Takže to není spontánní akce, kdy by – na příklad – lidé z jednoho městského bloku vytáhli do ulic a protestovali. Pak by se mezi nimi přece objevovali lidé různého stáří. Už to samotné je podezřelé. V jednom videu bylo rovněž poukazováno na palety s cihlami, které byly složeny v ulici, aniž by se tam cokoliv stavělo či budovalo. Zřejmá pomoc násilníkům k rozbíjení výkladních skříní. Video ZDE. V Minnesotě zastavila policie auto, které přiváželo potřeby pro protestující. Lidé z auta bleskově utekli, takže je nebylo možno identifikovat.

Je odhadováno, že zatím bylo zničeno v Minneapolis a v St. Paul asi 170 obchodů a obchodních míst malých podnikatelů. Všimněte si, že budovy firmy Amazon, které se v Minneapolis nacházejí, zasaženy nebyly! Celkový seznam škod je ZDE, je průběžně obnovován.

Bylo zvláštní, jak reagoval starosta města Minneapolis. V pátek ráno povolal Národní gardu na pomoc. Během dne měli velkou konferenci, kde plánovali, jak budou proti protestujícím postupovat a která jednotka bude kde, by zabránili ničení. Večer vyhlásila policie zákaz vycházení ven po 8. hodině a pak se všichni vytratili – prostě zmizeli. Zmizela i Národní garda –všichni byli pryč a vandalům zůstalo volné pole. Mnozí je viděli, jak hromadně najížděli na dálnici a ujížděli pryč. 

Jak k tomu všemu došlo – kdo to začal?

Zdá se, že všecky ty protesty, loupení a ničení bylo velmi dobře naplánováno a zorganizováno. Článek Gary Hollanda podezřívá, že jsou zúčastnění vedle Antify, Black Lives Matter (černošská rasistická organizace), MECHA i jiné bolševické skupiny. Má za to, že je zúčastněn i NORTHCOM, což je vládní organizace na obranu Spojených Států. 

Je pravděpodobné, že ti, kteří vytvořili Koronavirus psy-op pochopili, že takový virus nestačí na to, aby lidé, celí ustrašení, nadále zůstávali zavřeni doma. Nakonec – každý virus má pouze omezené trvání. Proběhne populací a zanikne, protože všichni si na něj vytvoří odolnost. To je, jak se každý virus chová. Takže bylo nutné přijít s něčím novým s něčím silnějším, co všecky donutí znovu se bát a tím pádem poslouchat.

Zřejmě také nebylo zásahem korony zničeno dostatečné množství malých a středních podnikatelů, a tak se toho úkolu ujali shora jmenovaní raubíři, kteří podnítili (anebo zaplatili) mladé, nezkušené a nerozumné lidi ke spolupráci. A ještě ke všemu asi zkoušeli znemožnit současného amerického presidenta, Donalda Trumpa. Když se podíváte na přiložené video, můžete tam jasně vidět jednoho z provokatérů. Je celý v černém, má novou masku s respirátorem a drží černý deštník, asi na ukrytí kladiva, v případě potřeby. Kladivem pak rozbíjí výkladní skříně. I lidé na něho volají „ty jsi policajt!“ Video ZDE.

Jen tak pro zajímavost, jistá dáma už měla dost policejní kontroly a dala jim to jasně najevo tím, že zfackovala policistu. A jeho kámoš jí to oplatil. Nevídáno! Video ZDE.

ZNIČIT AMERIKU!

Je to zjevné vyvrcholení snahy o zničení Ameriky. Amerika byla kdysi průmyslová země, naprosto soběstačná, pokroková a namířená na vrcholný úspěch. Noví příchozí z kulturních zemí, kteří tam přišli, byli – kvůli volnosti podnikání a minimální byrokracii – podníceni k nadšené činnosti a často neviděli žádný limit v tom, co mohou docílit. Někdy v 1970tých letech začali s programem destrukce. Napřed zakázali emigraci z kulturních zemí a povolili pouze emigraci z tak zvaných „vývojových zemí.“ Jinými slovy, navozili tam samou chudinu, často negramotnou, která se nedomluví, domluvit se nechce, žije v odloučenosti od ostatních a stýká se pouze se sobě rovnými. Často přežívají na vládní podpoře. A pak začali vyváže průmysl. Jedna firma za druhou se stěhovaly pryč, ven ze země. Důvody byly různé, ale ten hlavní převládal: nutnost docílit co nejnižší ceny a nejvyšší zisky. Zboží v obchodech stálo míň a míň a mělo úměrně horší a horší kvalitu. A tak dále.

Jenomže, když padne Amerika, padne jaksi i zbytek světa. Kdybychom byli samostatné státy, které mají všecko, co je potřeba uvnitř země a nemusí spoléhat na dovoz zvenčí, kdyby naše politika byla samostatná, pak bychom pád Ameriky snadno zvládli. Ale centrální řízení, které zkouší víc a víc rozkastlíčkovat výrobu na různé země – vy budete péct jen chleba, vy budete vyrábět koloběžky, vy budete stavět letadla – tento způsob, kterému se v Americe říká „comparative advantage,“ (porovnatelné výhody) je pouze na odstranění naší samostatnosti a je zaměřen čistě na naše zničení. Dnes zkouší EU dokonce zakázat zemědělství, které bude povoleno pouze ve předem vybraných státech, což bude znamenat další ztrátu samostatnosti a další krok k našemu zničení jako národa. Je to nesmírně chytrý plán, zločinný ve své podstatě a postupuje pomalu, ale jistě!

KDO TO ZPŮSOBIL

Oficiální kruhy viní z těchto nepokojů a z přídavného ničení různé zdroje. President Trump za tím vidí Antifu a leftisty, Guvernér státu Minnesota (kde se nachází město Minneapolis) Tim Walz za tím vidí bílé rasisty (jakoby jací kdy existovali!) a cizí extremisty, včetně drogových organizací. Dokonce se vyjádřil, že se celá akce jeví jako „vojenská operace“ a chce žádat o pomoc armádu. „Toto není nic ve spojení se smrtí Floyda,“ vyjádřil se, „to je její zesměšnění. Ve skutečnosti se jedná o útok na civilní společnost.“ 

Jiní usuzují, na bázi současné historie, že je pravděpodobné, že ti, kteří dnešní plundrování a ničení organizují jsou domácí teroristé, revoluční komunisté, radikální Islamisté a taky Demokrati.

Již začátkem ledna došlo totiž k proti-americkým protestům na základě smrti iránského Qassema Soleimani, velitele vojenských jednotek, zvaných Quds. Tento byl zabit americkým drónem v Iráku, kde se měl setkat s tamnějším Premiérem Adil Abdul-Mahdim. Protesty organizovala „Red Green Alliance“ (Rudo-zelení spojenci), což je komunisticko-socialisticko-rasistická černá a muslimská militantní organizace. Viz obrázky demonstrace. 

Další volání po násilnostech bylo v New Yorku koncem ledna. Pod heslem „Dekolonizujte toto místo“ bylo zorganizováno povstání ve městě. Vzbouřenci napadli několik stanic metra a jiných zdrojů dopravy. Organizátoři byli opět islamisté, v Americe usídlení, černí rasisté a Antifa.

ALE PAK SE PŘIŠLO NA TO, KDO TO CELÉ FINANCOVAL

Novinářka Candace Owens zahájila otevřený boj s organizací „Open Society Foundation“ (Nadace pro otevřenou společnost), kterou vlastní George Soros. Napadla je kvůli financování černých rasistů za účelem vyvolání nepokojů. Také obvinila Sorose z financování Antify. Nadace na její obvinění odpověděla, že jsou mírumilovná organizace a nenávidí násilí. Owens se s nimi nemalovala a napsala jim: Vaše organizace je hanba a Soros sám je u mne veden jako totální špinavec.“ 

Zdá se, že Sorosova Nadace opravdu poskytla finance černým rasistům. A šéf policie v Minneapolis se otevřeně vyjádřil, že „mnoho těch, kteří se zúčastnili kriminální činnosti nebyli ve městě známi; tito lidé byli odjinud.“

A NAKONEC SE JEŠTĚ KE VŠEMU UKÁZALO, ŽE FLOYD NEBYL ZAVRAŽDĚN

Po všem těm řádění a po všech těch vzpourách, nakonec pitva ukázala, že Floyd nezemřel na zadušení, následkem toho, jak mu policista klečel na krku. Podlé lékařů, trpěl několika jinými nemocemi, včetně nemoci srdečních tepen a hypertensního onemocnění srdce. Takže je možné, že Floyd zemřel na srdeční mrtvici, pokud se těmto zprávám ovšem dá věřit. 

Protože ani to nemusí být pravda. Může docela dobře jít o „psy-ops,“ neboli nahranou situaci s použitím tak zvaných „krizových herců,“ za účelem vytvoření důvodu pro uměle vyvolané celostátní nepokoje. Nakonec – při pitvě jsme nebyli a veškeré informace o ní se sestávají z nějaké krátké zprávy pro veřejnost, kdovíodkud.

Samozřejmě, pokud by bylo sebemenší podezření, že za tím vším stojí Soros a jemu podobní, pak by měla být celá záležitost vyšetřována ze zcela jiného hlediska. A Soros a jeho spoluviníci by měli zaplatit všecky způsobené škody. Že je to finančně zruinuje? Tím líp.

JANE K.

Odeslat komentář