JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Slovák spáchal samovraždu kvôli pozitívnemu testu na Koronavírus! KAŽDÁ SAMOVRAŽDA, BANKROT ČI STRATA PRÍJMU KVÔLI FALOŠNEJ, UMELO UDRŽIAVANEJ PANDÉMII, FALŠOVANIU ŠTATISTÍK A STRAŠENIU ĽUDÍ IDE NA VRUB PREMIÉRA, VLÁDY, ICH PORADCOV A MÉDIÍ! MUSIA BYŤ ZA TO BRANÍ NA MORÁLNU, HMOTNÚ AJ TRESTNÚ ZODPOVEDNOSŤ! Nestačí, že ich voliči budú ignorovať v ďalších voľbách!

SLOVENSKO: Hystéria spojená s pandémiou mnohým ľuďom spôsobuje skôr psychické ako fyzické komplikácie

Prípady nákazy koronavírusom po letnej dovolenkovej sezóne pribúdajú. Ako uviedol minister zdravotníctva Marek Krajčí, veľké množstvo prípadov objavia pátraním po kontaktoch nakazených osôb. Ochorenie a hystéria s ním spojená však u mnohých ľudí spôsobuje skôr psychické ako fyzické komplikácie. Muž z južného Slovenska si siahol na život po tom, ako výsledky rýchlotestu preukázali, že je pozitívny na koronavírus. Zachrániť sa ho nepodarilo policajtom ani záchranárom. Zdravotníci dokonca skončili v karanténe.

Ako informuje televízia JOJ, muž o svojom strachu z ochorenia hovoril niekoľkým ľuďom. Známeho do telefónu presviedčal, že má takú formu vírusu, ktorá mu spôsobí istú a pomalú smrť. Ten sa ho snažil upokojiť, že pozitívny výsledok rýchlo testu ešte nič neznamená. Navyše o dva dni mal absolvovať ďalšie testovanie.Podozrenie, že si muž chce siahnuť na život okamžite oznámil aj polícii. „K úmrtiu muža došlo bez cudzieho zavinenia. Polícia viac informácií v takýchto prípadoch neposkytuje,“ informovala policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář