JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Slovenská Národná kriminálna agentúra (NAKA) začala prešetrovať pronárodnú aktivistku Líviu Garčalovú kvôli jej názorom ohľadom LGBTI a kritike pedofílie

SLOVENSKO: Národná kriminálna agentúra (NAKA) začala prešetrovať pronárodnú aktivistku Líviu Garčalovú kvôli jej konzervatívnym názorom ohľadom problematky LGBTI, či dokonca kvôli jej kritike pedofílie. Svojich skutkov sa mala dopustiť v troch videách, ktoré zverejnil portál Kulturblog

Lívia Garčalová z Kultublogu sa preslávila sériou virálnych videí so státisícami zhliadnutí, v ktorých prezentovala svoje konzervatívne a pronárodné názory.

Liberálnym fanatikom tým zrejme poriadne stúpla na otlak, a tak začali hromadne podávať trestné oznámenia.

Prípadu za chytila Národná kriminálna agentúra (NAKA), ktorá sa namiesto terorizmu a skutočnému extrémizmu, často venuje ľuďom, ktorí len vyslovia svoj politicky nekorektný názor.

„Dnes som namiesto školy strávila deň na oddelení NAKA v Košiciach. Bola som predvolaná na podanie výpovede, pretože som kritizovala konkrétne správanie LGBT príslušníkov, ktorí sa naozaj nenáležite správali na verejnosti. Sťažovateľovi dokonca vadilo aj video, kde kritizujem pedofíliu,“ povedala Lívia vo svojom videu.

Prípad sa týka jej troch videí z minulosti. V jednom z nich sa venuje problematike LGBTI komunity. Pri pozretí videa však každý súdny človek vidí, že v ňom nehovorila nič nenávistné ani dehonestujúce o týchto ľuďoch.

V skratke, len hovorila o tom, že jej vadí LGBTI propaganda, ktorá sa valí najmä na deti na „každom kroku.“ Vo videu sú tiež použité zábery z rôznych dúhových pochodov, na ktorých často vystupujú polonahí ľudia v latexových odevoch.

Druhé video zachytáva Líviu, ktorá sa v úlohe redaktorky zúčastnila na Gay pride v Košiciach, kde účastníkov pochodu kládla rôzne otázky. Zaujala najmä otázka „Koľko pohlaví existuje? “

V dave pochodujúcich odzneli viaceré čísla, rekordom bolo číslo 350. Nikoho však nenapadlo, že existujú len 2 pohlavia.

Tretie video, za ktoré je Lívia prešetrovaná protiteroristckou a protiextrémistickou jednotkou NAKA, je video, v ktorom kritizuje pedofíliu. Nepáči sa jej tiež, že mnohí „mienkotvorci“ už pedofíliu berú pomaly ako normálnu vec.

Je pritom paradaxom, že novinárov ultraliberálneho denníka SME, ktorí vo svojich článkoch obhajovali pedofilov, dodnes nikto nestíha.

Lívia sa však prešetrovania nezľakla a svoje konzervatívne názory plánuje hovoriť aj naďalej:

„Ani takáto nepríjemnosť ma neodradí. Stále si myslím, že správanie sa takýmto pohoršujúcim spôsobom, dokonca na verejnosti, kde sa pohybujú malé deti, je naozaj mimo normy zdravého jedinca. Ľudia, naším základným právom je myslieť si, čo chceme a povedať slušne, čo si myslíme. Nikdy od toho nemôžeme upustiť. Zachovanie zdravého rozumu je viac než nevyhnutné, pretože onedlho aj vaše deti môžu tráviť čas namiesto školy na kriminálke,“ povedala Garčalová.

Vyšetrovanie ešte neznamená, že táto pronárodná aktivistka bude za svoje názory aj trestne stíhaná, obvinená, či dokonca odsúdená. Na Slovensku je však po odsúdení Milana Mazureka, či Tibora Eliota Rostasa skutočne všetko možné. Najmä ak sa to týka pronárodne a konzervatívne cítiacich ľudí.

Odeslat komentář