JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Slovenská politička Anna Belousovová: Heger chce dať do NATO dve miliardy, Matovič chce ľuďom zvýšiť dane!

SLOVENSKO: Anna Belousovová: Za zotrvanie v NATO je len 51% občanov Slovenska a 27% je za odchod z NATO. Aj z NATO sa dá vystúpiť, len to musí väčšina chcieť a musí prestať byť mlčiacou väčšinou.

Anna Belousovová sa v sobotu na sociálnej sieti Facebook vyjadrila k vyhláseniu ministra financií Igora Matoviča, ktorý avizoval, že ľuďom pravdepodobne zvýšia dane a odvody. Reagovala aj na premiéra Eduarda Hegera, ktorý organizácii NATO prisľúbil dve percená nášho HDP. Podľa prieskumu by však z NATO najradšej vystúpila takmer tretina Slovákov.

„Dnes ma zaujali dve informácie, ktoré zdanlivo spolu nesúvisia. No naozaj len zdanlivo. Prvá je táto: Matovič si konečne uvedomil, že je minister financií. Zároveň zistil, že s verejnými financiami to nevyzerá ružovo a došlo mu, čím to v budúcnosti hrozí – nebudú peniaze. Nebol by to však Matovič, keby neprišiel s riešením, ktoré je už skutočne na kazajku a priamu cestu do blázinca, kam určite patrí. Niekto je tam preto, lebo si myslí, že je Napoleon a niekto, že je Pán Boh. Druhý prípad sedí na ministra financií, ktorý národu odkázal:

„Milujte sa a množte sa“.

Diagnóza jasná.

No okrem toho nám ešte venoval úvahu, že buď sa zvýši DPH na 25%, alebo sa masívne zvýšia dane z nehnuteľností. Z tých nehnuteľností, ktoré si ľudia postavili za vlastné zarobené a zdanené peniaze. Takže perspektívne sa treba „množiť“ a dodať tým, čo vládnu deti, ktoré v dospelosti budú pre tých, čo ovládajú štát včely medonosné, aby bolo na kšefty a zlodejiny. Napríklad na miliardové kšeftíky cez firmičky známych, ako sme mohli vidieť počas pandémie, na nákup vojenskej techniky pre našu mini armádu, aby sme si mohli šplhnúť v rámci NATO. Veď ako sa vyjadril Matovičov tieň Heger, momentálne vo funkcii premiéra: my radi dáme do NATO 2% HDP. Tie 2% sú ale približne 2 miliardy eur! A že ich dáme radi ?! No ako kto. Tá druhá informácia, ktorá ma dnes zaujala, je totiž fakt, že za zotrvanie v NATO je len 51% občanov Slovenska a 27% je za odchod z NATO. A to prosím pekne podľa prieskumu, ktorý si robili v NATO, takže realita bude podstatne iná, ďaleko horšia pre NATO.

Odeslat komentář