JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Slovenská politička je presvedčená, že Matovičova manželka slúži Matovičovi ako biely kôň pre finančné machinácie

Je Matovičova manželka Pavlínka jeho biely kôň na zakrývanie finančného pozadia premiéra?, pýta sa Belousovová na svojom Facebooku. Je totiž presvedčená, že Matovič použil svoju manželku ako bieleho koňa a že zrejme zopakoval podvod v štýl BMG Invest. Mlčanie premiéra je podľa nej toho dôkazom.

Zlé vzťahy Anny Belousovovej a Igora Matoviča sú notoricky známe. Zlá krv je medzi bývalými kolegami – poslancami už mnoho rokov a to ešte z čias, kedy spolu drali poslanecké lavice. Ich nevraživosť vyvrcholila pred desiatimi rokmi do fyzického konfliktu v parlamente. Vtedy sa poslankyňa za SNS neovládla a uštedrila poslancovi Matovičovi facku priamo v pléne Národnej rady. On ju nazval Ančou a ona mu vykričala, že sa nevie správať k dáme.

V súčasnosti neprejde týždeň bez toho, aby bývalá poslankyňa nevenovala súčasnému premiérovi aspoň jeden zlostný komentár. Kritizuje všetko, od zavádzania opatrení proti Korone, cez spôsob kontroly ich dodržiavania až po prístup jeho vlády k školstvu.

Vôbec preto neprekvapí, že sa Anna Belousovová vyjadrila aj ku kauze „10 miliónov Eur Pavlíny Matovičovej“. Myslí si, že Matoviča dobiehajú jeho klamstvá a faloš. Matovič podľa nej „nie je a nikdy nebol obyčajný človek. To bola len maska, ktorú si vymyslel a roky ňou klamal Slovensko. Tak isto je len rozprávka pre hlúpych to jeho prepísanie celého majetku na manželku.“

Belousovová je presvedčená, že Matovič sa prevodom svojho majetku na manželku postaral o svoje peniaze a spratal ich z očí verejnosti. Je presvedčená, že verejnosť má právo vedieť, či manželka premiéra stihla vybrať 10 miliónov eur, ktoré vložila do spoločnosti Arca Capital predtým ako táto spoločnosť ohlásila, že väčšina vkladateľov o svoje peniaze príde; a to, ako hovorí, „práve preto, že nejde o nejakú obyčajnú Pavlínku – žienku domácu , ale o ženu premiéra vlády SR a zároveň najväčšieho marketingového bojovníka proti korupcii.“

Bývalá predsedníčka SNS je presvedčená o tom, že ide o korupciu a aj, že by nikto „nejakej obyčajnej Pavlínke takto nevychádzal v ústrety, ak by nebola manželkou predsedu vlády SR.“ Pokračuje: „hlúpe tvrdenie Matoviča, že čo sa staráme o „jej “ – Pavlínkine peniaze , keď sa on nestará, pripomínajú reakciu páchateľa prichyteného rovno pri čine.

Záverom svojho komentára Belousovová naznačuje, že keby sa preskúmali majetkové pomery premiérovej manželky, možno by vyšli najavo škandály ktoré by vážne narušili svätožiaru Matoviča, ako „neohrozeného bojovníka proti korupcii“.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář