JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

SLOVENSKÉ PRÁVO: KEĎ VYHLÁŠKU NEPOZNÁŠ, NIE JE PRE TEBA ZÁVÄZNÁ! TO ZNAMENÁ AJ TO, ŽE NEMUSÍTE VÔBEC NOSIŤ RÚŠKY A NESMÚ VÁS POKUTOVAŤ!

SLOVENSKO: Píšem to preto, lebo sa držím slávneho Nocere nihil, najmä neškodiť. A píšem to zámerne. Zámerne spomínam horeuvedený bývalý tandem zo SMERu, ako aj pána Mazureka a pána Šveca, ktorí ale májú zatiaľ výnimku. Miňo, Peter, ak máte nejakého právnika, dobrého právnika, potvrďte si toto a začnite to šíriť. Ak nebudete veriť mne, zavolajte JUDr. Čarnogurskému, JUDr. Weisovi, alebo JUDr. Krajníkovej.

Máme právny systém založený na fikcii vedomosti o zákonoch. V skratke je to tak, že keď Národná rada Slovenskej republiky prijme zákon, občan je povinný tento zákon poznať a dodržiavať. Pretože Ignorantia non excusat, neznalosť neospravedlňuje.

Existuje ale aj tzv. paralelný právny systém. Je to právny systém vyhlášok, ktoré sú zverejňované vo Vestníku Vlády SR. Tu platí princíp, že vyhláška je záväzná LEN, pokiaľ o nej má OBČAN VEDOMOSŤ. Zamysleli ste sa niekedy, prečo Úrad verejného zdravotníctva, Okresné a mestské úrady majú vývesné tabule a nútia inštitúcie a spoločnosti, obchody a verejné priestranstvá k tomu, aby na dvere vyvesovali platné vyhlášky? Pretože tu platí pravidlo KEĎ VYHLÁŠKU NEPOZNÁŠ, NIE JE PRE TEBA ZÁVäZNÁ.

Ako je to teda s nosením handier na hubu (eufemizmus, ktorý sa používa je rúška), testovaním sa, zákazom vychádzania a ďalšími? Je to dobrovoľné, Lebo, ja napríklad nemám televízor, keď niekto vycapí niečo na dvere nečítam to, neviem, čo je v tých vyhláškach, ktoré sa každý týždeň menia. Načo? Podľa horeuvedených právnikov, kde som s jedným z nich rozprával práve včera na túto tému, ja vyhlášky nepoznám. Dostanem pokutu? Štát MUSÍ dokázať, že som o tej vyhláške vedel a pochopil som ju. A ako to dokáže, pokiaľ sa nepriznám? Nedokáže to…

Miňo, toto je potrebné vysvetliť na Kulturblogu, Peter, toto je potrebné ozvučiť na Hlavných správach, pán JUDr. Fico a pán Pellegríni máte prístup ku tlačovým konferenciám mainstreamových médií. Nevzali ste si príklad z pána starostu Becíka, ktorý zabezpečil Ivermectin pre celú svoju komunitu , tak máte možnosť na reparát. Zabezpečte aspoň 100 000 dávok Ivermectínu a prosím ozvučte túto tému. Inak dnes som si urobil malý prieskum medzi zamestancami. Z 50 ľudí som mal jedného Svedka Matovičovho, ostatní boli niekde na tejto vlne. Ale už si zubatá ide aj pre pána Pellegríniho. Peter P., jedno upozornenie, keď nechcete padnúť do prepadliska dejín, vezmite prachy a kupujte Ivermectin. Ľudia, ktorí s nami spolupracujú hovoria, že čo hovoria prieskumy je, že všetci sú nasraní na to, že nič nerobíte. Nič nerobíť v tomto prípade, keď Vás prečúravajú lokálni politici, ako sú starostovia Dvorov nad Žitavou pán Becík, starosta Pruského pán MUDr. Cíbik a starosta Bolešova pán Rác, ktorí obaja začínajú testovať slinovými pľuvacími testami a spolu s ich občanmi #plujemenakoronu…

A to je premostenie ku druhej aktivite. Na začiatku roka vzniklo občianske združenie Lekár pre pacienta www.lekarprepacienta.sk toto združenie pomohlo identifikovať pľuvacie slinové testy, spolu s Slovenskou lekárskou úniou špecialistov zabezpečilo informovanie Vlády SR o tom že sadistické paličkové invazívne testy a jedovaté kloktacie testy majú alternatívu. Tou alternatívou sú antigénové pľuvacie slinové testy. Na tomto linku som našiel výzvu lekárom, ktorú sem dávam v plnom znení:

Vážené kolegyne a kolegovia – lekári VLD a VLDD, pozývame Vás k spolupráci na boj proti Corone.

Na Slovensku máme konečne k dispozícii bezkontaktné antigénové testy na COVID-19 z napľutej sliny. Mnoho občanov sa nemôže z objektívnych dôvodov podrobiť paličkovým nasálnym testom. Tieto sadistické nasálne paličkové testy sa používajú takmer výlučne iba na Slovensku. V ostatnom svete, vrátane Číny sa robili a robia testy s výterov z hrdla alebo z napľutej sliny. Testy z napľutej sliny nemajú žiadnu kontraindikáciu. Testy sa dajú objednať cez webový obchod alebo cez lekáreň:

Internetové obchody:

https://www.drprotect.sk/

https://www.schneider-lekaren.sk/

https://www.vaselieky.sk/

https://www.zelenyjacmen.eu/

Lekárne na kamenných predajniach:

Lekáreň Sara Medica, Mierové námestie 30/14, 018 51 Nová Dubnica, kontakt je tu

Lekáreň PRI NÁSTUPIŠTI, T. Vansovej 1699/69, 020 01 Púchov-Horné Kočkovce, kontakt je tu

Ilustračný obrázok slinových antigénových testov na COVID 19

Testy si môžu zakúpiť lekári priamo na svoje ambulancie. Pred zdravotníckym pracovníkom sa vykoná vyšetrenie a následne lekár vytlačí Potvrdenie o vykonaní testu podľa čiastky 4/2021 Vestníka vlády SR, príloha č.4., ktorú sme priložili ako súčasť tejto výzvy vo formáte pdf.

Odporúčame tieto testy pre záujemcov vykonávať na priamu platbu.  Celková cena za test, vyšetrenie a certifikát odporúčame stanoviť na 20 EUR.

Pľuvacie testy majú všetky potrebné certifikácie a môže sa na ich základe vydávať certifikát o absolvovaní antigénového testu. Našim cieľom je zabezpečiť, aby v každom okrese bol aspoň jeden lekár, ktorý bude  poskytovať toto vyšetrenie s certifikátom. Potvrdenia o teste môže vydávať ktorákoľvek oprávnená osoba, teda v tomto prípade, ktorýkoľvek lekár, nemusí to byť len všeobecný lekár pre deti, alebo dospelých.

Vážené kolegyne a kolegovia, na stránke Občianskeho združenia Lekár pre pacienta www.lekarprepacienta.sk chceme vytvoriť databázu takýchto lekárov, aby bol ich zoznam ľahko prístupný verejnosti. Tých z Vás, ktorých táto služba oslovila preto žiadam, aby sa na našej stránke zaregistrovali, aby mali záujemcovia z rád pacientov možnosť Vás následne jednoducho nájsť.

V Novej Dubnici, dňa 09.02.2021.

S pozdravom

MUDr. Miroslav Šnapko

predseda o.z. Lekár pre pacienta

[email protected]

www.lekarprepacienta.sk

Priloha-4-Ciastky-4-lomitko-2021Stiahnuť

Vyzva-lekarom-10022021-aktualizacia-13022021Stiahnuť

Aktualizácia 13.2 2021: Pridali sme kľúčovú informáciu o tom, že testovanie a vydávanie potvrdení o výsledku môžu robiť všetci lekári, ako aj sme aktualizovali zoznam subjektov, kde sa dajú kúpiť slinové testy o kamenné predajne lekární a ich kontakty

Nebudem vyzývať na čítanie hrubých kníh, aj keď sa s tým stotožňujem…. Dnes vyzvem na iné. Posielajte hrubé knihy lekárom, právnikom a politikom na čítanie, verím, že potom, keď nás bude viac, bude nám lepšie pod novou vlajkou…

 

Jox

Vlajka Matúša Čáka Trenčianskeho

Odeslat komentář