JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Slovenskí Pseudo-Liberáli zúria, Boris Kollár im nechce dovoliť zruinovať Maticu slovenskú

SLOVENSKO: Jednou z kľúčových hodnôt progresívneho liberalizmu na Slovensku je patologická nenávisť k odkazu Ľudovíta Štúra, nositeľom ktorého je Matica slovenská. Ak by koaličný predseda parlamentu Slovenskej republiky Boris Kollár velebil LGBTI komunitu a presadzoval genderovú agendu, tak by ho liberálne médiá automaticky zaradili na svoj zoznam chránených druhov, ktoré nepodliehajú kritike liberálnej ideologickej mašinérie. A to ani vtedy, ak by hanobil inú rasu, ako sa vyznamenala liberálna ministerka Natália Milanová,  ktorá sa na adresu Rómov kedysi vyjadrila, že sú to „neprispôsobivé, zlodejské svine a hovadá“

Samotná ministerka Milanová nenechala nikoho na pochybách o svojom mentálnom nastavení, keď pohrozila Matici slovenskej okresaním jej financovania zo štátneho rozpočtu. Podľa liberálnej logiky je úplne normálne sedieť na ministerskej stoličke národného štátu Slovákov a jedným dychom dehonestovať a opľúvať historické dedičstvo generácie štúrovcov a ich nasledovníkov, ktorí sa rozhodujúcou mierou pričinili o to, že Slováci majú svoj štát.

Kollárova diplomovka je iba farizejská zámienka na naštartovanie progresívno-liberálneho valca, ktorý sa nezastaví, pokým Borisa Kollára neodkrágľuje. Jedným z dôvodov, prečo sa Boris Kollár dostal do nemilosti liberálnych kádrovákov, je jeho principiálny postoj k Matici slovenskej, ktorá bola predchodcom dnešných mimovládok v čase, kedy ešte Slováci nemali svoj vlastný štát. Rozdiel bol iba v tom, že na rozdiel od dnešných mimovládok, štedro honorovaných zo štátneho rozpočtu, bola Matica slovenská vystavená tvrdému prenasledovaniu zo strany uhorského vládneho režimu.

Boris Kollár sa zastal Matice slovenskej, čím sa z pohľadu liberálnych slovakofóbov dopustil smrteľného hriechu. Matica slovenská je už dlhé roky tŕňom v očiach všetkých vykorenených euroobčanov a svetoobčanov, ktorí by Slovensko najradšej vymazali z mapy Európy a sveta. Boris Kollár sa dôrazne postavil proti týmto snahám, keď vyhlásil, že bude Maticu slovenskú brániť. Ide totiž o kľúčovú národnú inštitúciu, ktorá liberálom bráni realizovať ich program progresívneho rozpustenia európskych národov v beztvarej šedivej mase takzvaných euroobčanv bez vlastnej národnej identity.

Gabriel Gačko

Odeslat komentář